קו 65
בנה ביתך 2←בנה ביתך 2
שאמ (Nazareth-unbs)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 65 של שאמ (Nazareth-unbs) (מעודכן)
קו האוטובוס 65 (בנה ביתך 2←בנה ביתך 2) הוא קו מעגלי בעל 39 תחנות, שיוצא מ בנה ביתך 2.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 65 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: בנה ביתך 2←בנה ביתך 2 (39 תחנות)
בנה ביתך 2
בנה ביתך 4
גני פיס
מרכז מסחרי
כביש אלווערה
חמאיסי וסים א
חמאיסי וסים ב
'בית ספר קהילתי ג
ג'בל ח'ויח'ה
אום דלהם
כפר כנא 14
כפר כנא 15
כפר כנא 15
כפר כנא 14
אום דלהם
ג'בל ח'ויח'ה
'בית ספר קהילתי ג
'בית ספר קהילתי ג
ואדי זייד 1
ואדי זייד 2
ואדי זייד 3
ואדי זייד 4
בית קברות מוסלמי עתיק
המרכז
אל ח'מרייה
אל ח'מרייה
בית ספר א' חטיבת ביניים
מתנ''ס/כפר כנא
כפר כנא ז'/בי''ס חט''ב א
צומת בית רימון
כפר כנא ב'/בי''ס חט''ב א
כפר כנא 754
בנק לאומי
כפר כנא ה'/קופ''ח
כפר כנא ו'/מעיין
מרכז חלוקת דואר
בנה ביתך 1
בנה ביתך 3
בנה ביתך 2
שאלות ותשובות לגבי קו 65
מתי מתחיל לפעול קו 65?
קו 65 מתחיל לפעול ב-05:50 בשני, שלישי, רביעי, חמישי, שישי, שבת
באיזו שעה קו 65 מפסיק לעבוד?
קו 65 מפסיק לפעול ב-17:15 בשישי, שבת
מתי מגיע קו 65?
כדי לראות מתי קו בנה ביתך 2←בנה ביתך 2 האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו בנה ביתך 2←בנה ביתך 2 הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 65 (בנה ביתך 2←בנה ביתך 2)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס בנה ביתך 2←בנה ביתך 2 (בנה ביתך 2←בנה ביתך 2) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 65 של שאמ (Nazareth-unbs) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 65 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 65 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 65 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 65
קו 65 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 05:50 - 21:40
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:00 - 21:40 | 30 - 40 |
ב׳ | 05:50 - 21:40 | 30 - 60 |
ג׳ | 05:50 - 21:40 | 30 - 60 |
ד׳ | 05:50 - 21:40 | 30 - 60 |
ה׳ | 05:50 - 21:40 | 30 - 60 |
ו׳ | 05:50 - 17:15 | 30 |
ש׳ | 05:50 - 17:15 | 30 |
התרעות שירות של אוטובוס שאמ (Nazareth-unbs)
צפה בכל העדכונים ל65 (מ בנה ביתך 2), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 65 (בנה ביתך 2←בנה ביתך 2) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על שאמ (Nazareth-unbs) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 65
תעריף הנסיעה ב65 (בנה ביתך 2←בנה ביתך 2) של שאמ (Nazareth-unbs) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של שאמ (Nazareth-unbs), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של שאמ (Nazareth-unbs).
65 (שאמ (Nazareth-unbs))
התחנה הראשונה של קו 65 היא בנה ביתך 2 והתחנה האחרונה היא בנה ביתך 2.
קו 65 (בנה ביתך 2←בנה ביתך 2) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של שאמ (Nazareth-unbs), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 65. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 65.
מעקב אחר קו האוטובוס 65 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 65 (בנה ביתך 2←בנה ביתך 2) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 65 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של שאמ (Nazareth-unbs) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור שאמ (Nazareth-unbs) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של שאמ (Nazareth-unbs) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 65 ב-ישראל
קווי שאמ (Nazareth-unbs) בישראל
- 18 - 10297-ריינה<->10297-ריינה-3#/ לוח זמנים
- 21 - בית ספר תיכון שנלר-נצרת<->7061/7074-נצרת-2#/ לוח זמנים
- 46 - מסרארה חט''ב-עין מאהל<->גן טכנולוגי/כניסה ראשית-נצרת-1#/ לוח זמנים
- 91 - בית ספר שנלר-נצרת<->1019/אל פאח'ורה-נצרת-2#/ לוח זמנים
- 39 - האדמו''ר מבעלזא/כניסה-נוף הגליל<->שוק-נוף הגליל-1#/ לוח זמנים
- 69 - בית חולים אנגלי-נצרת<->בית חולים אנגלי-נצרת-3#/ לוח זמנים
- 63 - ריינה א'/כניסה-ריינה<->מרכז מסחרי ביג-נצרת-1#/ לוח זמנים
- 16 - גן ילדים/רותם-נוף הגליל<->שוק נוף הגליל-נוף הגליל-1#/ לוח זמנים
- 44 - כרכום/שדרות מעלה יצחק-נוף הגליל<->דודג סנטר-נוף הגליל-1#/ לוח זמנים
- 57 - מרכז מסחרי ביג-נצרת<->מרכז מסחרי-נצרת-3#/ לוח זמנים
- 111 - מרכז מסחרי/המעיין-נוף הגליל<->ת. רכבת כפר ברוך/הורדה-כפר ברוך-1#/ לוח זמנים
- 88 - בי''ס אינגיליה-נצרת<->פאולוס השישי/הגליל-נצרת-2#/ לוח זמנים
- 10 - מרכז מסחרי/המעיין-נוף הגליל<->שוק נוף הגליל-נוף הגליל-1#/ לוח זמנים
- 87 - מרכז דדו/יזרעאל-נוף הגליל<->בית ספר נעמ''ת-נצרת-1א/ לוח זמנים
- 36 - דליה/כליל החורש-נוף הגליל<->גן טכנולוגי/כניסה ראשית-נצרת-1#/ לוח זמנים
- 12 - בית ספר שרת/יזרעאל-נוף הגליל<->המוביל/הסדנא-נוף הגליל-1ג/ לוח זמנים
- 49 - שוק נוף הגליל-נוף הגליל<->האדמו''ר מבעלזא/דובר שלום-נוף הגליל-2#/ לוח זמנים
- 22 - איצטדיון כדורגל-נצרת<->מרכז מסחרי-נצרת-3#/ לוח זמנים
- 2 - שוק-נוף הגליל<->דליה/רותם-נוף הגליל-2#/ לוח זמנים
- 88 - כיכר אלעבהרה-עין מאהל<->בי''ס אינגיליה-נצרת-1#/ לוח זמנים