קו 165 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש
חיפה←שפרעם
נתיב אקספרס (Nateev Express)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 165 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש של נתיב אקספרס (Nateev Express) (מעודכן)
בקו 165 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש (חיפה←שפרעם) יש 50 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני ומסתיים בשכונת חיילים משוחררים 2.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 165 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: חיפה←שפרעם (50 תחנות)
ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני
קניון לב המפרץ/ההסתדרות
ההסתדרות/בתי זיקוק
מרכז מסחרי חוצות המפרץ
שד. ההסתדרות/אריה שנקר
הדשנים
דרך חיפה
דרך חיפה/זבולון
זבולון/קק''ל
קרית אתא מרכז
רבין/חנקין
רבין/יוספטל
בית ספר ארצי לשוטרים
מעון גיל עם
מסעף שפרעם צפון
קניון השלום
מוופק דיאב/אלחמאם
כביש 500/א שייח' אמין טריף
א שייח' אמין טריף/411
א שייח' אמין טריף/שייח' אחמד כניפס
א שייח' אמין טריף/מרשאן
אלשוהדא/כביש 602
אלשוהדא/אלרואפ
קונסרבטוריון בית אלמוסיקה
דאהוד סלימאן תלחמי/מחמוד דרוויש
עירייה/אל-מוטראן חג'אר
עומר סעסעאני/אלכסבה
לשכת התעסוקה/שפרעם
איברהים נמר חוסיין/אלהוארה
בי''ס אל מכתב/איברהים נמר חוסיין
200/כמאל ג'ונבלאט
איברהים נמר חוסיין/טלעת אלהרה
עירייה/תאופיק זיאד
תאופיק זיאד/מוחמד חמאדי
תאופיק זיאד/הזית
חניון שפרעם
בית ספר תיכון
תאופיק זיאד/150
דאהוד סולימאן תלחמי/תאופיק זיאד
דאוד סולימאן תלחמי/305
רחוב 440/רחוב 312
רחוב 440/רחוב 317
א שייח' אמין טריף/סלימאן אבו עביד
א שייח' אמין טריף/רחוב 411
עמותת ולד/411
שכונת זיוד/421
אלבחר/561
חיילים משוחררים 1
שכונת חיילים משוחררים ג
שכונת חיילים משוחררים 2
שאלות ותשובות לגבי קו 165 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש
מתי מתחיל לפעול קו 165 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש?
קו 165 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש מתחיל לפעול ב-07:05 בראשון, שני, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 165 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש מפסיק לעבוד?
קו 165 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש מפסיק לפעול ב-16:30 בשישי
מתי מגיע קו 165 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש?
כדי לראות מתי קו חיפה←שפרעם האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו חיפה←שפרעם הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 165 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש (חיפה←שפרעם)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס חיפה←שפרעם (חיפה←שפרעם) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 165 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש של נתיב אקספרס (Nateev Express) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 165 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 165 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 165 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש הקרובה ביותר
מפת המסלול של קו האוטובוס 165 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש של נתיב אקספרס (Nateev Express) - חיפה←שפרעם
לוח זמנים של קו 165 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש
קו האוטובוס 165 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 07:05 - 22:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 07:05 - 22:30 | 25 - 90 |
ב׳ | 07:05 - 22:30 | 25 - 90 |
ג׳ | 13:30 - 22:30 | 180 |
ד׳ | 07:05 - 22:30 | 25 - 90 |
ה׳ | 07:05 - 22:30 | 25 - 90 |
ו׳ | 08:30 - 16:30 | 25 - 95 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס נתיב אקספרס (Nateev Express)
צפה בכל העדכונים ל165 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש (מ ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 165 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש (חיפה←שפרעם) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על נתיב אקספרס (Nateev Express) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 165 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש
תעריף הנסיעה ב165 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש (חיפה←שפרעם) של נתיב אקספרס (Nateev Express) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של נתיב אקספרס (Nateev Express), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של נתיב אקספרס (Nateev Express).
165 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש (נתיב אקספרס (Nateev Express))
התחנה הראשונה של קו 165 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש היא ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני והתחנה האחרונה היא שכונת חיילים משוחררים 2.
קו 165 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש (חיפה←שפרעם) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של נתיב אקספרס (Nateev Express), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 165 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 165 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש.
מעקב אחר קו האוטובוס 165 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 165 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש (חיפה←שפרעם) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 165 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של נתיב אקספרס (Nateev Express) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור נתיב אקספרס (Nateev Express) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של נתיב אקספרס (Nateev Express) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 165 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש ב-ישראל
165 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש - כיוונים חלופיים
קווי נתיב אקספרס (Nateev Express) בישראל
- 67 - שוק-ביענה<->מרכז טניס-סאג'ור-2א/ לוח זמנים
- 92 - געתון/מירון-כפר ורדים<->בית ספר כפר ורדים-כפר ורדים-1#/ לוח זמנים
- 887 - זכריה הנביא/נריה הנביא-בית שמש<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-1#/ לוח זמנים
- 30 - ת. מרכזית נהריה/רציפים-נהריה<->נס עמים/מרכז-נס עמים-1#/ לוח זמנים
- 173 - אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה<->בית עלמין-אעבלין-1#/ לוח זמנים
- 90 - נוף כנרת 1-צפת<->קופת חולים/הנשיא-צפת-15/ לוח זמנים
- 63 - מסוף חצור הגלילית/רציפים-חצור הגלילית<->אלסנינה/מרכז-טובא זנגריה-1#/ לוח זמנים
- 18 - ביר אלטירה כניסה-טמרה<->כיכר אלמעסרה-טמרה-1א/ לוח זמנים
- 168 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->אל קודס/בנק הפועלים-טמרה-1ח/ לוח זמנים
- 48 - ת. רכבת אחיהוד/רציפים-אחיהוד<->ת. מרכזית נהריה/הורדה-נהריה-2ך/ לוח זמנים
- 171 - קניון לב המפרץ/ההסתדרות-חיפה<->יציאה משכונה דרומית-ביר אל מכסור-1ש/ לוח זמנים
- 251 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->חיים משה שפירא/אהובה עוזרי-עכו-1ז/ לוח זמנים
- 40 - בהזמנה מראש - ת. רכבת כרמיאל/רציפים-כרמיאל<->חזון-חזון-1#כרמיאל ↔ חזון/ לוח זמנים
- 5 - ת. מרכזית צפת/רציפים-צפת<->אור הגנוז מרכז-אור הגנוז-1#/ לוח זמנים
- 47 - מסעף גוליס/מרכז מזון ירכא-ירכא<->ת. מרכזית נהריה/הורדה-נהריה-2#/ לוח זמנים
- 16 - בית ג'ן 1-בית ג'ן<->ת. רכבת כרמיאל-כרמיאל-2#/ לוח זמנים
- 89 - שפרינצק/קרן היסוד-צפת<->האר''י/ישראל ב''ק-צפת-12/ לוח זמנים
- 34 - בהזמנה מראש - ראס אל עין 2-ראס אל עין<->תרדיון/מכללת וינגייט-תרדיון-1#תרדיון ↔ ראס אל-עין/ לוח זמנים
- 174 - אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה<->כפר מנדא/בנק-כפר מנדא-1#/ לוח זמנים
- 978 - דרך אהרון/דרך שרה-זכרון יעקב<->מסוף אלוף שדה-רמת גן-1א/ לוח זמנים