קו 18
בת ים←תל אביב-יפו
דן (Dan)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 18 של דן (Dan) (מעודכן)
בקו 18 (בת ים←תל אביב-יפו) יש 42 תחנות. מסלול הקו מתחיל במסוף בית העלמין/איסוף ומסתיים בת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 18 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: בת ים←תל אביב-יפו (42 תחנות)
מסוף בית העלמין/איסוף
אנה פרנק/הקוממיות
אנה פרנק/הרב מיימון
אנה פרנק/כ''ט בנובמבר
כ''ט בנובמבר/אלי כהן
אלי כהן/חצור
אלי כהן/דוד רזיאל
מבצע סיני/יוספטל
מבצע סיני/הארזים
מבצע סיני/סטרומה
אנילביץ'/כצנלסון
הרב עוזיאל/דניאל
הרב עוזיאל/שדרות העצמאות
ת.רק''ל העצמאות
שד' ירושלים/שמחה הולצברג
גבעת התמרים/שד' ירושלים
ת.רק''ל מחרוזת/סהרון
יפת/אייזיק חריף
יפת/הבעש"ט
יפת/מנדס פראנס
יפת/חייבי
יפת/ד''ר ארליך
יפת/יצחק אבינרי
יפת/לואי פסטר
שוק הפשפשים/יפת
כיכר השעון
פרופ' קויפמן/גולדמן
מרכז הטקסטיל/המרד
המרד/פינס
הכובשים/דניאל
יונה הנביא/אלנבי
המלך ג'ורג'/אלנבי
המלך ג'ורג'/החשמונאים
המלך ג'ורג'/שדרות בן ציון
דיזנגוף סנטר/המלך ג'ורג'
המלך ג'ורג'/זמנהוף
כיכר רבין/מלכי ישראל
רבנות תל אביב/שד' דוד המלך
ביה"ח איכילוב/שד` דוד המלך
בית המשפט/ויצמן
בית הדר דפנה/שד' שאול המלך
ת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע
שאלות ותשובות לגבי קו 18
מתי מתחיל לפעול קו 18?
קו 18 מתחיל לפעול ב-00:00 בראשון
באיזו שעה קו 18 מפסיק לעבוד?
קו 18 מפסיק לפעול ב-16:50 בשישי
מתי מגיע קו 18?
כדי לראות מתי קו בת ים←תל אביב-יפו האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו בת ים←תל אביב-יפו הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 18 (בת ים←תל אביב-יפו)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס בת ים←תל אביב-יפו (בת ים←תל אביב-יפו) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 18 של דן (Dan) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 18 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 18 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 18 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 18
קו 18 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 00:20 - 23:55
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 00:00 - 23:55 | 7 - 13 |
ב׳ | 04:50 - 23:55 | 10 - 12 |
ג׳ | 00:10 - 23:50 | 15 - 20 |
ד׳ | 00:20 - 23:55 | 7 - 13 |
ה׳ | 00:20 - 23:55 | 7 - 13 |
ו׳ | 00:20 - 16:50 | 8 - 15 |
ש׳ | 18:10 - 23:40 | 10 - 12 |
התרעות שירות של אוטובוס דן (Dan)
צפה בכל העדכונים ל18 (מ מסוף בית העלמין/איסוף), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 18 (בת ים←תל אביב-יפו) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על דן (Dan) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 18
תעריף הנסיעה ב18 (בת ים←תל אביב-יפו) של דן (Dan) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של דן (Dan), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של דן (Dan).
18 (דן (Dan))
התחנה הראשונה של קו 18 היא מסוף בית העלמין/איסוף והתחנה האחרונה היא ת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע.
קו 18 (בת ים←תל אביב-יפו) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של דן (Dan), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 18. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 18.
מעקב אחר קו האוטובוס 18 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 18 (בת ים←תל אביב-יפו) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 18 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של דן (Dan) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור דן (Dan) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של דן (Dan) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 18 ב-ישראל
18 - כיוונים חלופיים
קווי דן (Dan) בישראל
- 46 - ת. רכבת תל אביב סבידור/על פרשת דרכים-תל אביב יפו<->מסוף בית העלמין/הורדה-בת ים-10/ לוח זמנים
- 99 - ת. רכבת אוניברסיטה/איסוף-תל אביב יפו<->בית עלמין צבאי קריית שאול-רמת השרון-10
- 2 - פרופ' ישעיהו ליבוביץ'/הרב יעקב טראב-תל אביב יפו<->משמר הירדן/טורקוב-תל אביב יפו-20/ לוח זמנים
- 8 - קהילות יעקב/רבי יוסף צבי רימון-בני ברק<->קהילות יעקב/רבי יוסף צבי רימון-בני ברק-10/ לוח זמנים
- 9 - מסוף הטייסים-תל אביב יפו<->קריית חינוך-תל אביב יפו-20/ לוח זמנים
- 80 - ת. רכבת אוניברסיטה/איסוף-תל אביב יפו<->ת. רכבת אוניברסיטה/הורדה-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 930 - ביה''ח מעייני הישועה/הרב רבינוב-בני ברק<->רבי עקיבא/הראשונים-בני ברק-230/ לוח זמנים
- 50 - ת. מרכזית פ''ת/רציפים-פתח תקווה<->מסוף הלוחמים/משרד הרישוי-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 951 - האדמור מנדבורנא/חזון אי''ש-בני ברק<->עיריית בני ברק/ירושלים-בני ברק-251/ לוח זמנים
- 45 - ת. רכבת אוניברסיטה/איסוף-תל אביב יפו<->איצטדיון וינטר-רמת גן-10/ לוח זמנים
- 119 - מסוף אבי האסירים-ראשון לציון<->מסוף כרמלית/הורדה-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 4 - מסוף הטייסים-תל אביב יפו<->מסוף רדינג/הורדה-תל אביב יפו-20/ לוח זמנים
- 142 - מסוף עתידים-תל אביב יפו<->מסוף בית העלמין/הורדה-בת ים-10/ לוח זמנים
- 921 - הרב נורוק/ אברבנאל-בני ברק<->יצחק אלחנן/הכרמל-תל אביב יפו-121/ לוח זמנים
- 1 - ת. מרכזית פ''ת/רציפים-פתח תקווה<->ת.רק''ל הקוממיות/דרך בגין-בת ים-10/ לוח זמנים
- 141 - משרד הרישוי/הלוחמים-חולון<->מסוף יהוד/הורדה-יהוד מונוסון-20/ לוח זמנים
- 114 - ת.מרכזית תל אביב קומה 7/רציפים-תל אביב יפו<->ת.מרכזית תל אביב קומה 7/הורדה-תל אביב יפו-10
- 23 - מסוף כורזין-גבעתיים<->מסוף כרמלית/הורדה-תל אביב יפו-20/ לוח זמנים
- 955 - הרב נורוק/ אברבנאל-בני ברק<->חזון אי''ש/האדמור מנדבורנא-בני ברק-155/ לוח זמנים
- 931 - ביה''ס חורב/עוזיאל-רמת גן<->אברבנאל/הרב נורוק-בני ברק-231/ לוח זמנים