Лінія 789
С. Березове (Сади)
Приміські маршрути
Приміські маршрути 789 shuttle Розклад та зупинки маршруту (оновлено)
789 shuttle (С. Березове (Сади)) має 16 станції відправляється з Автостанція Видубичi і закінчується в С. Березове (Сади).
Огляд графіку маршруту 789 shuttle на найближчий тиждень. Відправлення раз на день о 18:30. Дні роботи цього тижня: щодня.
Виберіть будь-яку 789 shuttle станції нижче для перегляду в режимі реального часу актуальних розкладів і карт маршрутів.
Напрямок: С. Березове (Сади) (16 зупинок)
Автостанція Видубичi
Цементний Завод
Ж/М Корчувате-2
Автомобільний Центр
Вул. Фестивальна
Вул. Бродівська
Вул. Пирогівський Шлях
С. Лісники
С. Ходосівка
С. Підгірці
С. Романків
С. Пісок
Нові Безрадичі
Вул. Київська
На Вимогу
С. Березове (Сади)
Часті запитання по 789
О котрій годині розпочинає рух 789 shuttle?
Технічне обслуговування на зупинці початку 789 shuttle о 08:30 у неділя, субота.
О котрій годині припиняє рух 789 shuttle?
Технічне обслуговування на зупинці лінії 789 shuttle о 18:30 у неділя, понеділок, вівторок, середа, четвер, п’ятниця, субота.
О котрій годині прибуває 789 shuttle?
Коли прибуває С. Березове (Сади) shuttle? Дізнавайтесь час прибуття в режимі реального часу містить розклад руху в реальному часі. Тут ви можете перевірити повний розклад руху найближчої до вас лінії С. Березове (Сади) shuttle.
Чи існує 789 shuttle станція поблизу мене?
Натисніть тут, щоб переглянути найближчу 789 shuttle станція.
789 shuttle Розклад руху
789 shuttle лінія працює щодня. Графік роботи: 18:30
День | Час роботи | Інтервал (хв) |
---|---|---|
пн | 18:30 | Одноразова поїздка |
вт | 18:30 | Одноразова поїздка |
ср | 18:30 | Одноразова поїздка |
чт | 18:30 | Одноразова поїздка |
пт | 18:30 | Одноразова поїздка |
сб | 08:30 - 18:30 | 600 |
нд | 08:30 - 18:30 | 600 |
Повідомлення про стан маршрутів: shuttle Приміські маршрути
Переглядайте всі оновлення на 789 (від Автостанція Видубичi), включно з інформацією про поточний стан, затримки shuttle, зміни маршрутів, зміну розташування зупинок та будь-які інші зміни в послугах. Переглядайте мапу 789 (С. Березове (Сади)) у реальному часі і відстежуйте переміщення shuttle на карті. Завантажте додаток, щоб отримати всю інформацію від Приміські маршрути зараз.
Вартість проїзду на shuttle 789
Ціни Приміські маршрути на 789 (С. Березове (Сади)) можуть змінюватися в залежності від декількох факторів. Інформацію про вартість квитків Приміські маршрути дивіться в додатку Moovit або на офіційному сайті Приміські маршрути.
789 (Приміські маршрути)
"Першою зупинкою 789 shuttle маршруту є Автостанція Видубичi, а останньою - С. Березове (Сади). 789 (С. Березове (Сади)) здійснюється рух по щодня.
Додаткова інформація: 789 має 16 станції і загальна тривалість подорожі цим маршрутом складає приблизно 294 хвилин."
Постійно подорожуєте? Дізнайтесь, чому більше 1.5 мільйонів користувачів довіряють Moovit і вважають його найкращим додатком міського пасажирського транспорту. Moovit інформує вас про маршрути, запропоновані Приміські маршрути, дає можливість користуватися shuttle трекером, бачити вказівки щодо подорожі, карти маршрутів ліній в Київ і допомагає знаходити найближчі до вас 789 shuttle станції. Відсутній доступ до інтернету? Завантажте офлайнову PDF-карту, shuttle розклад для 789 shuttle і візьміть їх з собою в дорогу.
Shuttle Трекер В Реальному Часі Лініі 789
Переглядайте лінію 789 (С. Березове (Сади)) на мапі в реальному часі та відстежуйте рух транспорту. Користуйтеся застосунком Moovit для перегляду маршруту 789 shuttle та відстеження руху shuttle Приміські маршрути й ніколи не спізнюйтесь на shuttle.
Використовуйте додаток як планувальник поїздок для Приміські маршрути або планувальник поїздок для метро, трамвай, Тролейбус, електричка, автобус або shuttle, щоб спланувати свій маршрут навколо Київ. Планувальник маршрутів показує оновлені дані для Приміські маршрути і будь-якого shuttle, включаючи лінію 789, в Київ
789 - Альтернативні напрямки руху
Приміські маршрути маршрути в Київ
- 389 - смт Гостомель - ст. м. Академмістечко/ Розклад
- 726 - станція Васильків-1 - ст. м. Виставковий Центр/ Розклад
- 351 - с. Пірнове - с. Лебедівка - ст. м. Героїв Дніпра/ Розклад
- 311 - м. Обухів (Автостанція) - с. Козин - ст. м. Видубичі/ Розклад
- 735 - Автостанція "Видубичі" - с. Підгірці/ Розклад
- 732 - м. Вишневе (вул. Тургенєва) - ст. м. Виставковий Центр/ Розклад
- 325 - с. Пухівка - ст. м. Лісова/ Розклад
- 805 - вул. Пестеля - станція Вишневе/ Розклад
- 376 - с. Бишів - ст. м. Нивки/ Розклад
- 424 - смт Ворзель (вул. Котляревського) - ст. м. Святошин/ Розклад
- 753 - с. Вишеньки / с. Петропавлівське - ст. м. Харківська/ Розклад
- 321 - с. Зазим'я - ст. м. Лісова/ Розклад
- 720 - станція Боярка - пл. Перемоги/ Розклад
- 904 - м. Вишневе (ЖК "Щасливий") - ст. м. Виставковий Центр/ Розклад
- 761 - с. Лісне - ст. м. Святошин/ Розклад
- 309 - м. Обухів (вул. Каштанова) - с. Романків - ст. м. Видубичі/ Розклад
- 371 - с. Мар'янівка - ст. м. Виставковий Центр/ Розклад
- 392 - Автостанція Ірпінь - ст. м. Академмістечко/ Розклад
- 745 - станція Біличі - ст. м. Академмістечко/ Розклад
- 718 - м. Вишневе (вул. Вітянська) - ст. м. Виставковий Центр/ Розклад