קו 81
בית ספר בית יעקב/המיימוני←טרומפלדור/כיכר דוד
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 81 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 81 (בית ספר בית יעקב/המיימוני←טרומפלדור/כיכר דוד) יש 16 תחנות. מסלול הקו מתחיל בבית ספר בית יעקב/המיימוני ומסתיים בטרומפלדור/כיכר דוד.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 81 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: בית ספר בית יעקב/המיימוני←טרומפלדור/כיכר דוד (16 תחנות)
בית ספר בית יעקב/המיימוני
רבי עקיבא/ליאון בלום
רבי עקיבא/מדרגות ביתר
רבי עקיבא/גאולה
גאולה/רבי עקיבא
רופין/קניאל
שמחה גולן/חניתה
טרומפלדור/חניתה
ברל/מנדלי מוכר ספרים
ברל א
ברל ב
בית הספר הפתוח/ברל
ברל ג
ברל/פנחס ראם
טרומפלדור/מרכז זיו
טרומפלדור/כיכר דוד
שאלות ותשובות לגבי קו 81
מתי מתחיל לפעול קו 81?
קו 81 מתחיל לפעול ב-11:25 בשישי
באיזו שעה קו 81 מפסיק לעבוד?
קו 81 מפסיק לפעול ב-12:00 בשישי
מתי מגיע קו 81?
כדי לראות מתי קו בית ספר בית יעקב/המיימוני←טרומפלדור/כיכר דוד האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו בית ספר בית יעקב/המיימוני←טרומפלדור/כיכר דוד הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 81 (בית ספר בית יעקב/המיימוני←טרומפלדור/כיכר דוד)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס בית ספר בית יעקב/המיימוני←טרומפלדור/כיכר דוד (בית ספר בית יעקב/המיימוני←טרומפלדור/כיכר דוד) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 81 של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 81 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 81 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 81 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 81
קו 81 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי. שעות הפעילות הן: 13:25 - 15:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 13:25 - 15:00 | 45 - 50 |
ב׳ | 13:25 - 15:00 | 45 - 50 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 13:25 - 15:00 | 45 - 50 |
ה׳ | 13:25 - 15:00 | 45 - 50 |
ו׳ | 11:25 - 12:00 | 35 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל81 (מ בית ספר בית יעקב/המיימוני), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 81 (בית ספר בית יעקב/המיימוני←טרומפלדור/כיכר דוד) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 81
תעריף הנסיעה ב81 (בית ספר בית יעקב/המיימוני←טרומפלדור/כיכר דוד) של אגד (Egged) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
81 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 81 היא בית ספר בית יעקב/המיימוני והתחנה האחרונה היא טרומפלדור/כיכר דוד.
קו 81 (בית ספר בית יעקב/המיימוני←טרומפלדור/כיכר דוד) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 81. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 81.
מעקב אחר קו האוטובוס 81 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 81 (בית ספר בית יעקב/המיימוני←טרומפלדור/כיכר דוד) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 81 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 81 ב-ישראל
קווי אגד (Egged) בישראל
- 228 - ת. רכבת גני אביב-לוד<->יוסף טומי לפיד/דרך ההצלחה-ראשון לציון-2#/ לוח זמנים
- 321 - שדרות הרצל/דוד רזיאל-דימונה<->מלון הוד המדבר-תמר-19
- 82א - קופת חולים/המושבה-ראשון לציון<->דוד אלעזר/ישראל שמיד-נס ציונה-1א/ לוח זמנים
- א70 - זלמן שזר/חיל הים-ראשון לציון<->גדולי ישראל/השירה העברית-ראשון לציון-1א
- 834 - צומת אשדות יעקב אחוד-עמק הירדן<->ת.מרכזית תל אביב קומה 7/הורדה-תל אביב יפו-2#/ לוח זמנים
- 430 - צומת חטיבה שבע-מטה יהודה<->חניון הלאום-ירושלים-2#/ לוח זמנים
- 222 - ת. רכבת הראשונים-ראשון לציון<->קלצ'קין-תל אביב יפו-2ד/ לוח זמנים
- 91 - ביה''ס תיכון מקיף למדעים ואמנויות עמל חדרה/באר אורה-חדרה<->מרכז קהילתי-חדרה-2#/ לוח זמנים
- 93 - ולנברג/פרויד-חיפה<->טשרניחובסקי/האקדמית גורדון-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 391 - בהזמנה מראש - ת. מרכזית אילת/רציפים-אילת<->ת. מרכזית אשדוד-אשדוד-2םאילת ↔ אשדוד/ לוח זמנים
- 14 - מר. קריות איסוף-קרית ים<->יהודה איתין/דרך יגאל ידין-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 85 - שדרות הקיבוצים/הרצל-רחובות<->גורדון/הרצל-רחובות-2#/ לוח זמנים
- 10 - בית אלמוג/המלאכה-אילת<->בית אלמוג/המלאכה-אילת-3#/ לוח זמנים
- 481 - תלמוד תורה/דרך קדם-מעלה אדומים<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/הורדה-תל אביב יפו-3#/ לוח זמנים
- 4 - חניון אגד/הנפח-כרמיאל<->הנפח/היזם-כרמיאל-3#/ לוח זמנים
- 940 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה-חיפה-3#/ לוח זמנים
- 791 - בית חולים איטלקי/המגינים-חיפה<->בית ספר אורט-דאלית אל כרמל-1#/ לוח זמנים
- 912 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->ת. מרכזית טבריה/הורדה-טבריה-3#/ לוח זמנים
- 86א - טרומפלדור/מרכז זיו-חיפה<->החשמל/הגיבורים-חיפה-2א/ לוח זמנים
- 83א - מנחם בגין/הר המוריה-דימונה<->בית הספר עמיאסף-דימונה-1#/ לוח זמנים