קו 40
הרב יוסף משאש/נוה גנים←רכבל/העלייה השנייה
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 40 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 40 (הרב יוסף משאש/נוה גנים←רכבל/העלייה השנייה) יש 33 תחנות. מסלול הקו מתחיל בהרב יוסף משאש/נוה גנים ומסתיים ברכבל/העלייה השנייה.
לוח הזמנים לקו 40 אוטובוס לשבוע הקרוב: הקו יוצא פעם ביום ב09:00. שעות הפעילות השבוע: שבת.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 40 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: הרב יוסף משאש/נוה גנים←רכבל/העלייה השנייה (33 תחנות)
הרב יוסף משאש/נוה גנים
נווה גנים
נווה גנים/חטיבת כרמלי
חטיבת כרמלי א
חטיבת כרמלי ב
חטיבת כרמלי ג
חטיבת כרמלי ד
החשמל/חטיבת כרמלי
החשמל/מעלות דב גרונר
החשמל/הגיבורים
חליסה
יל''ג/הקישון
שוק תלפיות
החלוץ/דבורה
בית הקרנות
הרצל/יואל
שבתאי לוי/פרץ
שבתאי לוי/רשפון
הגפן/הפרסים
בן גוריון/אלנבי
בן גוריון/המגינים
בית חולים איטלקי/המגינים
מרכז רפואי לין/צהל
צה''ל/דרור
צהל/גדנ''ע
אבנר/יואב
קריית אליעזר
בי''ח רמב''ם/העלייה השנייה
העליה השניה/עפרון
העליה השניה/לוץ
העליה השניה/הכ''ג
העליה השניה/אלישע
רכבל/העלייה השנייה
שאלות ותשובות לגבי קו 40
מתי מתחיל לפעול קו 40?
קו 40 מתחיל לפעול ב-09:00 בשבת
באיזו שעה קו 40 מפסיק לעבוד?
קו 40 מפסיק לפעול ב-09:00 בשבת
מתי מגיע קו 40?
כדי לראות מתי קו הרב יוסף משאש/נוה גנים←רכבל/העלייה השנייה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו הרב יוסף משאש/נוה גנים←רכבל/העלייה השנייה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 40 (הרב יוסף משאש/נוה גנים←רכבל/העלייה השנייה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס הרב יוסף משאש/נוה גנים←רכבל/העלייה השנייה (הרב יוסף משאש/נוה גנים←רכבל/העלייה השנייה) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 40 של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 40 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 40 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 40 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 40
קו 40 האוטובוס פועל בסופי השבוע. שעות פעולה רגילות: 09:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ב׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ה׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ו׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ש׳ | 09:00 | יציאה אחת ביום |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל40 (מ הרב יוסף משאש/נוה גנים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 40 (הרב יוסף משאש/נוה גנים←רכבל/העלייה השנייה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 40
תעריף הנסיעה ב40 (הרב יוסף משאש/נוה גנים←רכבל/העלייה השנייה) של אגד (Egged) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
40 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 40 היא הרב יוסף משאש/נוה גנים והתחנה האחרונה היא רכבל/העלייה השנייה.
קו 40 (הרב יוסף משאש/נוה גנים←רכבל/העלייה השנייה) פועל בשבת.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 40. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 40.
מעקב אחר קו האוטובוס 40 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 40 (הרב יוסף משאש/נוה גנים←רכבל/העלייה השנייה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 40 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 40 ב-ישראל
קווי אגד (Egged) בישראל
- 200 - חונים נוסעים ראשון לציון/יוסף טומי לפיד-ראשון לציון<->יוסף טומי לפיד/דרך ההצלחה-ראשון לציון-3#/ לוח זמנים
- 20 - חניון נווה שאנן-חיפה<->חניון נווה שאנן-חיפה-3#/ לוח זמנים
- 20 - צה''ל/ארבע אגודות-חדרה<->מתחם אנרג'י-חדרה-2#/ לוח זמנים
- 991 - ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים בינעירוני-חיפה<->ת. מרכזית אילת/הורדה-אילת-2#/ לוח זמנים
- 57 - פארק ירוחם-ירוחם<->כפר הסטודנטים/דרך יצחק שמיר-דימונה-2#/ לוח זמנים
- 97 - הגליל/בית ספר מוריה-כרמיאל<->דוכיפת/חוחית-כרמיאל-1#/ לוח זמנים
- 96 - דוכיפת/עגור-קרית אתא<->חנקין/סוקולוב-קרית אתא-2#/ לוח זמנים
- 8 - ת. מרכזית חדרה-חדרה<->ת. רכבת חדרה-חדרה-1#/ לוח זמנים
- 94 - הורדים/האירוסים-רכסים<->מועצה מקומית/הרימונים-רכסים-2ר/ לוח זמנים
- 14 - נסיה/התעשיין-ראשון לציון<->דוד סחרוב/אברהם בר-ראשון לציון-1#/ לוח זמנים
- 430 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->ת. מרכזית טבריה/הורדה-טבריה-1#/ לוח זמנים
- 90 - דרך השלום/נשיאי ישראל-כרמיאל<->קרן היסוד/שדרות נשיאי ישראל-כרמיאל-1#/ לוח זמנים
- 52 - תיכון המושבה/חלומות-זכרון יעקב<->הנרקיס/הסביון-זכרון יעקב-2#
- 98 - דוד אלעזר/ישראל שמיד-נס ציונה<->הגאון בן איש חי/גן ציבורי-רחובות-2#/ לוח זמנים
- 1 - ת. מרכזית אילת/רציפים-אילת<->ת. מרכזית אילת/הורדה-אילת-3#/ לוח זמנים
- 391 - בהזמנה מראש - ת. מרכזית אילת/רציפים-אילת<->ת. מרכזית אשדוד-אשדוד-2םאילת ↔ אשדוד/ לוח זמנים
- 786 - דרוק/קהילות יעקב-ירושלים<->קצנלבוגן/הפלאה-ירושלים-2#/ לוח זמנים
- 47 - הפרדס/וולפברג-חדרה<->בית חולים הלל יפה-חדרה-1#/ לוח זמנים
- 431 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->ת. מרכזית ראשל''צ-ראשון לציון-3#/ לוח זמנים
- 953 - הארי טרומן/גולדה מאיר-ירושלים<->מכללה לבנות ירושלים/דובדבני-ירושלים-1#/ לוח זמנים