קו 50
חורפיש←נהרייה
נתיב אקספרס (Nateev Express)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 50 של נתיב אקספרס (Nateev Express) (מעודכן)
בקו 50 (חורפיש←נהרייה) יש 41 תחנות. מסלול הקו מתחיל במקאם נבי סבלאן ומסתיים בת. מרכזית נהריה/רציפים.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 50 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: חורפיש←נהרייה (41 תחנות)
מקאם נבי סבלאן
שכונת חיילים משוחררים א
כפר ילדים דרוזי
חיילים משוחררים ב
חיילים משוחררים ג
חיילים משוחררים ד
מקלט ציבורי אלעריד
בנק
בנק
משתלה
כיכר חורפיש
צומת אלקוש
צוריאל א
צוריאל ב מקלט 4
צוראיל ג בית כנסת
צוריאל ד
מקלט
צוריאל ה
משק תרנוגלות
מסעף צוריאל
צומת חוסן
צומת תפן
מסעף מעלות צפון
כניסה מזרחית
אלמרגי/טריק אלמזארע
אלבטחאא/טריק אלברקה
דרב אלחמרה/אלבטחאא
דרב אלחמרה
רשות הדואר/אלג'מאלון
דרך מונפורט/מרכז מסחרי
דרך מונפורט/טריק אלסידה
מסעף מעליא
דהר
מסעף נווה זיו
משתלת כברי
צומת כברי
מרכז רפואי גליל
שד. הנשיא בן צבי/דרך הזיתים
שדרות הנשיא בן צבי/הנגב
צומת נהריה
ת. מרכזית נהריה/רציפים
שאלות ותשובות לגבי קו 50
מתי מתחיל לפעול קו 50?
קו 50 מתחיל לפעול ב-05:00 בשישי
באיזו שעה קו 50 מפסיק לעבוד?
קו 50 מפסיק לפעול ב-12:00 בשישי
מתי מגיע קו 50?
כדי לראות מתי קו חורפיש←נהרייה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו חורפיש←נהרייה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 50 (חורפיש←נהרייה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס חורפיש←נהרייה (חורפיש←נהרייה) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
האם קו האוטובוס 50 של נתיב אקספרס (Nateev Express) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 50 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 50 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 50 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 50
קו 50 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי, שבת. שעות הפעילות הן: 05:30 - 15:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:30 - 15:00 | 105 - 240 |
ב׳ | 05:30 - 15:00 | 105 - 240 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 05:30 - 15:00 | 105 - 240 |
ה׳ | 05:30 - 15:00 | 105 - 240 |
ו׳ | 05:00 - 12:00 | 420 |
ש׳ | 11:00 - 21:20 | 180 - 440 |
התרעות שירות של אוטובוס נתיב אקספרס (Nateev Express)
צפה בכל העדכונים ל50 (מ מקאם נבי סבלאן), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 50 (חורפיש←נהרייה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על נתיב אקספרס (Nateev Express) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 50
תעריף הנסיעה ב50 (חורפיש←נהרייה) של נתיב אקספרס (Nateev Express) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של נתיב אקספרס (Nateev Express), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של נתיב אקספרס (Nateev Express).
50 (נתיב אקספרס (Nateev Express))
התחנה הראשונה של קו 50 היא מקאם נבי סבלאן והתחנה האחרונה היא ת. מרכזית נהריה/רציפים.
קו 50 (חורפיש←נהרייה) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי, שבת.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של נתיב אקספרס (Nateev Express), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 50. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 50.
מעקב אחר קו האוטובוס 50 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 50 (חורפיש←נהרייה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 50 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של נתיב אקספרס (Nateev Express) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור נתיב אקספרס (Nateev Express) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של נתיב אקספרס (Nateev Express) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 50 ב-ישראל
50 - כיוונים חלופיים
קווי נתיב אקספרס (Nateev Express) בישראל
- 148 - ת.מרכזית עכו/דרך הארבעה-עכו<->שייח דנון יציאה-שייח' דנון-1#/ לוח זמנים
- 4 - הנחלים/הר וגיא-צפת<->אזור תעשייה צפת ג/חברת חשמל-צפת-1ב/ לוח זמנים
- 44 - תרדיון/ביטוח לאומי-תרדיון<->מנוף מרכז-מנוף-1#/ לוח זמנים
- 74 - כיכר גיתה-גיתה<->בית ספר ניסויי תפן-כפר ורדים-1#/ לוח זמנים
- 23א - ת. מרכזית צפת/רציפים-צפת<->מסוף חצור הגלילית/הורדה-חצור הגלילית-1#/ לוח זמנים
- 76 - אבירים ב-אבירים<->בית ספר ניסויי תפן-כפר ורדים-1#/ לוח זמנים
- 61 - ת.מרכזית עכו/דרך הארבעה-עכו<->אבו סנאן סולטאן באשא ד-אבו סנאן-1#/ לוח זמנים
- 22א - ת. מרכזית צפת/רציפים-צפת<->נוף הבשן א-צפת-1ב/ לוח זמנים
- 169 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש - צומת דיר חנא-דייר חנא<->ת. מרכזית המפרץ/הורדה-חיפה-2זחיפה ↔ דייר חנא/ לוח זמנים
- 992 - צומת מירון-מרום הגליל<->הרטום/שדרות גולדה מאיר-ירושלים-2ב/ לוח זמנים
- 981 - מסוף אלוף שדה-רמת גן<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-1א/ לוח זמנים
- 167 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->מגרש ספורט/סוועאד-סואעד חמרייה-1ב/ לוח זמנים
- 4א - אזור תעשייה צפת ד-צפת<->המעוף/הר וגיא-צפת-2ב/ לוח זמנים
- 86 - בית ספר מעליא-מעיליא<->מאר אליאס/אל מרג'-פסוטה-21/ לוח זמנים
- 157 - יוסף לוי /חרושת-קרית ביאליק<->בנק מרכנתיל-כאבול-1#/ לוח זמנים
- 887 - זכריה הנביא/נריה הנביא-בית שמש<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-1#/ לוח זמנים
- 980 - מסוף אלוף שדה-רמת גן<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-1ה/ לוח זמנים
- 471 - קניון לב המפרץ/ההסתדרות-חיפה<->אשכר/שניר-כפר ורדים-1#/ לוח זמנים
- 147 - מכללת מזרח התיכון-ירכא<->ת. מרכזית נהריה/הורדה-נהריה-2#/ לוח זמנים
- 992 - מסוף הר חוצבים/המרפא-ירושלים<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-1#/ לוח זמנים