69 Lijn
Bekkevoort - Waanrode - Kortenaken - Rummen
De Lijn
De Lijn 69 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 69 (Bekkevoort Kerk) heeft in totaal 33 haltes. Het beginpunt is Rummen Weg Naar Dorp en het eindpunt is Bekkevoort Kerk.
Kies een van onderstaande bus 69 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Bekkevoort Kerk (33 haltes)
Rummen Weg Naar Dorp
Rummen Zavelkuil
Rummen Kerk
Rummen Kruispunt Donk
Geetbets Kasteellaan
Geetbets Stationswijk
Geetbets Dorp
Geetbets Stationswijk
Geetbets Ganzenweg
Geetbets Heirbaan
Geetbets Steenweg Naar Kortenaken
Kortenaken Heidebos
Kortenaken Heidestraat
Kortenaken Dellebron
Kortenaken Molenstraat
Kortenaken Gemeentehuis
Kortenaken Krawatenstraat
Kortenaken Voetbalplein
Kortenaken Molen
Kortenaken Verfwinkel
Kortenaken Lapstraat
Waanrode Schipbroek
Waanrode Blijstraat
Waanrode Kruispunt
Waanrode Kerk
Waanrode Nieuwe Wijk
Waanrode Boterbergstraat
Waanrode Boterberg
Waanrode Grote Weg
Bekkevoort Provinciebaan
Bekkevoort Keulenbos
Bekkevoort Gemeentehuis
Bekkevoort Kerk
69 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 69?
Op maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag rijdt de eerste bus 69 om 06:55
Hoe laat vertrekt de laatste bus 69?
Op zaterdag gaat de laatste bus 69 om 17:25..
Wanneer komt bus 69 aan?
Wanneer komt de Bekkevoort - Waanrode - Kortenaken - Rummen Bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Bekkevoort - Waanrode - Kortenaken - Rummen Bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Is er een 69 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 69 bus station te bekijken.
Bus 69 dienstregeling
69 bus route actief op maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag, zaterdag. Reguliere diensturen: 06:55 - 18:25
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 06:55 - 18:25 | 60 - 210 |
di. | 06:55 - 18:25 | 60 - 210 |
wo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
do. | 06:55 - 18:25 | 60 - 210 |
vr. | 06:55 - 18:25 | 60 - 210 |
za. | 08:55 - 17:25 | 120 - 150 |
zo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
De Lijn bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 69 (van Rummen Weg Naar Dorp), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 69 (Bekkevoort Kerk) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van De Lijn.
69 lijn bus tarief
De prijzen van De Lijn 69 (Bekkevoort Kerk) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van De Lijn kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van De Lijn gaan.
69 (De Lijn)
De eerste stop van de 69 bus-route is Rummen Weg Naar Dorp en de laatste halte is Bekkevoort Kerk. 69 (Bekkevoort Kerk) is operationeel op maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag, zaterdag.
Aanvullende informatie: 69 heeft 33 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 53 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van De Lijn, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Belgique en helpt u de dichtstbijzijnde 69 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 69 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 69 Realtime Bus Tracker
Volg lijn 69 (Bekkevoort Kerk) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 69 bus tracker of een live De Lijn bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor De Lijn of een reisplanner voor Metro, Tram, Bus, Trein of Veerboot om je route rond Belgique te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor De Lijn en elk bus, inclusief lijn 69, in Belgique.
69 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
De Lijn in Belgique
- 914 - Aalst Station - Wijngaardveld/ Dienstregeling
- 3 - Mechelen station - Muizen/ Dienstregeling
- 349 - Gent St.-Pieters-Destelbergen-Kalken-Zele/ Dienstregeling
- 43 - Sint-Niklaas-Kemzeke-Stekene-Moerbeke Waas/ Dienstregeling
- 808 - Ieper - Geluveld - Kruiseke/ Dienstregeling
- 183 - Groenplaats - Aartselaar - Niel/ Dienstregeling
- 59 - Aalst - Hofstade - Lede - Oordegem - Wetteren/ Dienstregeling
- 550 - Schoolbus 1 Diest - Loksbergen - Neerlinter/ Dienstregeling
- 351 - Lier - Kontich - Boom/ Dienstregeling
- 3 - Lier - Kessel - Emblem/ Dienstregeling
- 41 - Brugge - B-Park - Dudzele - Westkapelle - Knokke/ Dienstregeling
- 33 - Genk - Meeuwen - Peer - Neerpelt/ Dienstregeling
- 391 - Arendonk - Retie - Witgoor - Dessel - Mol/ Dienstregeling
- 363 - KotHopper Hasselt - Diepenbeek - Hasselt/ Dienstregeling
- 358 - Beringen-Mijn - Genenbos - Lummen - Herk-de-Stad/ Dienstregeling
- 92 - Berchem Station - Mortsel - Kontich Station/ Dienstregeling
- 241 - Brussel - Wemmel - Drijpikkel/ Dienstregeling
- 240 - Brussel - Wemmel/ Dienstregeling
- 479 - Hasselt - Kortessem - Wellen - Alken - Borgloon/ Dienstregeling
- 80 - Ieper - Beselare - Geluwe - Menen/ Dienstregeling