קו 21
מסוף הריביירה←רכבת/מסוף ביג - הורדה
אלקטרה אפיקים (Electra Afikim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 21 של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) (מעודכן)
בקו 21 (מסוף הריביירה←רכבת/מסוף ביג - הורדה) יש 17 תחנות. מסלול הקו מתחיל במסוף הריביירה ומסתיים ברכבת/מסוף ביג - הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 21 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: מסוף הריביירה←רכבת/מסוף ביג - הורדה (17 תחנות)
מסוף הריביירה
תל חי/ברקת
תל חי / סיטרין
שדרות תל חי/ספיר
אבא אחימאיר/דוד וולפסון
אבא אחימאיר/שדרות רוטשילד
שדרות בני ברית/אפרסק
בני ברית/אגס
שאול המלך/שלמה המלך
דוד המלך/שאול המלך
שדרות אלטלנה/שדרות עובד בן עמי
שדרות אלטלנה/הנביאים
שדרות אלטלנה/הרפואה
אלטלנה
ביה''ח אסותא
המשנה
רכבת/מסוף ביג - הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 21
מתי מתחיל לפעול קו 21?
קו 21 מתחיל לפעול ב-00:00 ברביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 21 מפסיק לעבוד?
קו 21 מפסיק לפעול ב-15:00 בשישי
מתי מגיע קו 21?
כדי לראות מתי קו מסוף הריביירה←רכבת/מסוף ביג - הורדה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו מסוף הריביירה←רכבת/מסוף ביג - הורדה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 21 (מסוף הריביירה←רכבת/מסוף ביג - הורדה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס מסוף הריביירה←רכבת/מסוף ביג - הורדה (מסוף הריביירה←רכבת/מסוף ביג - הורדה) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 21 של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 21 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 21 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 21 הקרובה ביותר
מפת המסלול של קו האוטובוס 21 של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) - מסוף הריביירה←רכבת/מסוף ביג - הורדה
לוח זמנים של קו 21
קו 21 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 05:35 - 23:40
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:35 - 23:40 | 12 - 35 |
ב׳ | 05:35 - 23:40 | 12 - 35 |
ג׳ | 07:00 - 20:20 | 30 |
ד׳ | 00:00 - 23:40 | 12 - 35 |
ה׳ | 00:00 - 23:40 | 12 - 35 |
ו׳ | 00:00 - 15:00 | 30 |
ש׳ | 21:15 - 22:45 | 30 |
התרעות שירות של אוטובוס אלקטרה אפיקים (Electra Afikim)
צפה בכל העדכונים ל21 (מ מסוף הריביירה), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 21 (מסוף הריביירה←רכבת/מסוף ביג - הורדה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 21
תעריף הנסיעה ב21 (מסוף הריביירה←רכבת/מסוף ביג - הורדה) של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim).
21 (אלקטרה אפיקים (Electra Afikim))
התחנה הראשונה של קו 21 היא מסוף הריביירה והתחנה האחרונה היא רכבת/מסוף ביג - הורדה.
קו 21 (מסוף הריביירה←רכבת/מסוף ביג - הורדה) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 21. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 21.
מעקב אחר קו האוטובוס 21 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 21 (מסוף הריביירה←רכבת/מסוף ביג - הורדה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 21 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 21 ב-ישראל
21 - כיוונים חלופיים
קווי אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) בישראל
- 252 - ז'בוטינסקי/שילה-ראש העין<->התדהר/התעשייה-רעננה-10/ לוח זמנים
- 323 - ת. מרכזית אשדוד/רציפים-אשדוד<->ת. מרכזית רמלה/הורדה-רמלה-1#/ לוח זמנים
- 13א - אזור תעשייה לב הארץ-כפר קאסם<->אזור תעשיה-ראש העין-20/ לוח זמנים
- 47 - מסוף משה ארנס/רציפים-פתח תקווה<->אוניברסיטת בר אילן/מקס ואנה ווב-רמת גן-20/ לוח זמנים
- 5 - ת. רכבת יבנה מערב-יבנה<->הרימון/הברוש-בן זכאי-1#/ לוח זמנים
- 364 - מסוף גולדה/רציפים-תל אביב יפו<->מסוף משה ארנס/הורדה-פתח תקווה-20/ לוח זמנים
- 280 - ת. מרכזית אשדוד/רציפים-אשדוד<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/הורדה-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 355 - קניון איילון-בני ברק<->ת.מרכזית אשקלון/הורדה-אשקלון-2#/ לוח זמנים
- 355 - ת. מרכזית אשקלון רציפים/בינעירוני-אשקלון<->מגדל ויטה/דרך בן גוריון-בני ברק-1#/ לוח זמנים
- 45 - ת. מרכזית אשדוד/רציפים-אשדוד<->ת. מרכזית יבנה-יבנה-1#/ לוח זמנים
- 47א - כביש 471/זבוטינסקי-גבעת שמואל<->מסוף משה ארנס/הורדה-פתח תקווה-10/ לוח זמנים
- 325 - ת. מרכזית אשדוד/רציפים-אשדוד<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 62 - בן ציון גליס/צבי ברגמן-פתח תקווה<->בלינסון קניון אבנת/מסוף יותם ויואב-פתח תקווה-20/ לוח זמנים
- 99 - צפת/שבט דן-פתח תקווה<->בלינסון קניון אבנת/מסוף יותם ויואב-פתח תקווה-20/ לוח זמנים
- 464 - מסוף בני ברית-אשדוד<->זכריה הנביא/נריה הנביא-בית שמש-1#/ לוח זמנים
- 8 - ת. רכבת יבנה מערב-יבנה<->ת. רכבת יבנה מזרח-יבנה-1#/ לוח זמנים
- 49א - בית ספר בית יעקב/דרך מנחם בגין-פתח תקווה<->מכללת לוינסקי/דרך נמיר-תל אביב יפו-11/ לוח זמנים
- 79 - דב גור/שלמה בן יוסף-אשדוד<->כיכר טופז-אשדוד-2#/ לוח זמנים
- 10א - בית ספר בית יעקב/דרך מנחם בגין-פתח תקווה<->מסוף חרש-פתח תקווה-20/ לוח זמנים
- 5 - ת. מרכזית אשדוד/רציפים-אשדוד<->בני ברית/מורדי הגיטאות-אשדוד-1#/ לוח זמנים