קו 23
בית חולים בית רבקה←בן ציון גליס/הבורסקאי
אלקטרה אפיקים (Electra Afikim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 23 של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) (מעודכן)
בקו 23 (בית חולים בית רבקה←בן ציון גליס/הבורסקאי) יש 29 תחנות. מסלול הקו מתחיל בבית חולים בית רבקה ומסתיים בבן ציון גליס/הבורסקאי.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 23 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: בית חולים בית רבקה←בן ציון גליס/הבורסקאי (29 תחנות)
בית חולים בית רבקה
בריגדיר קיש/רבקה נוביק
הרב צעירי/מלאכי
יונה/הרב צעירי
חבקוק/מיכה
כנסת ישראל/מיכה
יואל/כנסת ישראל
כנסת ישראל /הושע
כנסת ישראל/רות
רות/בבלי
הנביאים/הנרייטה סולד
הנביאים/שלמה
הנביאים/יהושע בן נון
הנרייטה סולד/השופטים
בריגדיר קיש/צבי הירש קלישר
צבי הירש קלישר/זכריה הלל
צבי הירש קלישר/שלום שבזי
בעל שם טוב/צבי הירש קלישר
אורלנסקי/אחד העם
אחד העם/הרב קטרוני
חיים עוזר/וולפסון
עיריית פתח תקווה/חיים עוזר
שטמפפר/חיים עוזר
יהושע שטמפפר/רמב''ם
המכבים/שלונסקי
מד''א/המכבים
מרדכי בן דרור/דורני שלום
רבניצקי/חיים סוטין
בן ציון גליס/הבורסקאי
שאלות ותשובות לגבי קו 23
מתי מתחיל לפעול קו 23?
קו 23 מתחיל לפעול ב-05:25 בראשון, שני, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 23 מפסיק לעבוד?
קו 23 מפסיק לפעול ב-15:40 בשישי
מתי מגיע קו 23?
כדי לראות מתי קו בית חולים בית רבקה←בן ציון גליס/הבורסקאי האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו בית חולים בית רבקה←בן ציון גליס/הבורסקאי הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 23 (בית חולים בית רבקה←בן ציון גליס/הבורסקאי)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס בית חולים בית רבקה←בן ציון גליס/הבורסקאי (בית חולים בית רבקה←בן ציון גליס/הבורסקאי) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 23 של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 23 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 23 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 23 הקרובה ביותר
מפת המסלול של קו האוטובוס 23 של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) - בית חולים בית רבקה←בן ציון גליס/הבורסקאי
לוח זמנים של קו 23
קו 23 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי. שעות הפעילות הן: 05:25 - 23:25
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:25 - 23:25 | 15 |
ב׳ | 05:25 - 23:25 | 15 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 05:25 - 23:25 | 15 |
ה׳ | 05:25 - 23:25 | 15 |
ו׳ | 05:30 - 15:40 | 15 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס אלקטרה אפיקים (Electra Afikim)
צפה בכל העדכונים ל23 (מ בית חולים בית רבקה), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 23 (בית חולים בית רבקה←בן ציון גליס/הבורסקאי) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 23
תעריף הנסיעה ב23 (בית חולים בית רבקה←בן ציון גליס/הבורסקאי) של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim).
23 (אלקטרה אפיקים (Electra Afikim))
התחנה הראשונה של קו 23 היא בית חולים בית רבקה והתחנה האחרונה היא בן ציון גליס/הבורסקאי.
קו 23 (בית חולים בית רבקה←בן ציון גליס/הבורסקאי) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 23. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 23.
מעקב אחר קו האוטובוס 23 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 23 (בית חולים בית רבקה←בן ציון גליס/הבורסקאי) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 23 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 23 ב-ישראל
23 - כיוונים חלופיים
קווי אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) בישראל
- 9 - בית ספר טל/דרך מנחם בגין-ראש העין<->גולדה מאיר/יגאל אלון-ראש העין-22/ לוח זמנים
- 6 - ת. רכבת יבנה מערב-יבנה<->ת. רכבת יבנה מזרח-יבנה-1#/ לוח זמנים
- 91 - מסוף יותם ויואב/רציפים-פתח תקווה<->בלינסון קניון אבנת/מסוף יותם ויואב-פתח תקווה-30/ לוח זמנים
- 7 - ת. רכבת יבנה מערב-יבנה<->ת. רכבת יבנה מזרח-יבנה-1#/ לוח זמנים
- 45 - ת. מרכזית אשדוד/רציפים-אשדוד<->ת. מרכזית יבנה-יבנה-1#/ לוח זמנים
- 8א - ת. רכבת יבנה מזרח-יבנה<->ת. רכבת יבנה מערב-יבנה-21/ לוח זמנים
- 13א - אזור תעשייה לב הארץ-כפר קאסם<->אזור תעשיה-ראש העין-20/ לוח זמנים
- 350 - רכבת/מסוף ביג - רציפים-אשדוד<->מגדל ויטה/דרך בן גוריון-בני ברק-1#/ לוח זמנים
- 178 - גיבורי החיל/שדרות הציונות-יבנה<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 9א - הרב שלום שבזי/שילה-ראש העין<->אזור תעשיה-ראש העין-14/ לוח זמנים
- 356 - שדרות ירושלים/חנה סנש-קרית מלאכי<->מגדל ויטה/דרך בן גוריון-בני ברק-1#/ לוח זמנים
- 5 - ת. מרכזית אשדוד/רציפים-אשדוד<->בני ברית/מורדי הגיטאות-אשדוד-1#/ לוח זמנים
- 88 - ת. רכבת קרית אריה-פתח תקווה<->בית ספר בית יעקב/דרך מנחם בגין-פתח תקווה-10/ לוח זמנים
- 73 - ת. רכבת ראש העין צפון-ראש העין<->אליהו הנביא/מרים הנביאה-ראש העין-20/ לוח זמנים
- 99 - צפת/שבט דן-פתח תקווה<->בלינסון קניון אבנת/מסוף יותם ויואב-פתח תקווה-20/ לוח זמנים
- 303 - בי''ס תיכון בגין/יהודה הלוי-ראש העין<->הרב שלום שבזי/חיים וייצמן-ראש העין-20/ לוח זמנים
- 322 - רכבת/מסוף ביג - רציפים-אשדוד<->דבורה הנביאה/ראול ולנברג-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 324 - אדר/כוכב השחר-אשדוד<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-1#
- 321 - שד. בני ברית/יצחק רבין-אשדוד<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 22 - ת. רכבת אשדוד עד הלום/איסוף-אשדוד<->מסוף הריביירה-אשדוד-2#/ לוח זמנים