קו 241
אום אל-פחם←ג'סר א-זרקא
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 241 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 241 (אום אל-פחם←ג'סר א-זרקא) יש 63 תחנות. מסלול הקו מתחיל במסוף אום אל פחם ומסתיים בתיכון מקיף אלמנארה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 241 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: אום אל-פחם←ג'סר א-זרקא (63 תחנות)
מסוף אום אל פחם
כביש 65/צומת אום אל פחם
כביש 65/אום אל פאחם ב
מסעף מי עמי
צומת משטרת עירון
ערערה/כניסה
ערערה/6524
שכונה דרומית א
שכונה דרומית ב
ערערה/יציאה דרומית
צומת ברטעה
צומת כפר קרע
ח'אלת זבדה
בנק הפועלים
חאכורת אל עסלי א
ח'אלת זבדה
ח'אלת זבדה/תחנת דלק
צומת כפר קרע
צומת חריש לדרום
מועצה אזורית מנשה
צומת מענית
צומת מענית
צומת גבעת חביבה
צומת נרבתה
שער מנשה
צומת עין שמר
'גן שומרון ג
'גן שומרון ב
צומת כרכור
מחנה 80
דרך הנדיב/החלוץ
דרך הנדיב/דרך פיק''א
דרך הנדיב/דרך הבנים
צומת איטונג
דרך הים/דרך הרכבת
חלמיש/651
חלמיש/שוהם
חלמיש/תרשיש
תרשיש/חלמיש
תרשיש/גרניט
ת. רכבת קיסריה פרדס חנה
גרניט/תרשיש
גרניט/הטוחן
החרש/גרניט
הטוחן/חלמיש
שחם/הטוחן
שחם/תרשיש
שוהם/שחם
שוהם/ברקת
האשל/אלון התבור
האשל/הרדוף הנחלים
האשל/חבצלת החוף
האשל/אלת המסטיק
השיטה/האשל
השיטה/הרדוף הנחלים
צומת פל ים
צומת אור עקיבא לצפון
צומת בנימינה
מסעף בית חנניה
שמורת טבע נחל תנינים
ג'סר א זרקא 19
קופ''ח ג'סר א זרקא
תיכון מקיף אלמנארה
שאלות ותשובות לגבי קו 241
מתי מתחיל לפעול קו 241?
קו 241 מתחיל לפעול ב-06:00 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 241 מפסיק לעבוד?
קו 241 מפסיק לפעול ב-14:30 בשישי
מתי מגיע קו 241?
כדי לראות מתי קו אום אל-פחם←ג'סר א-זרקא האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו אום אל-פחם←ג'סר א-זרקא הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 241 (אום אל-פחם←ג'סר א-זרקא)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס אום אל-פחם←ג'סר א-זרקא (אום אל-פחם←ג'סר א-זרקא) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
האם קו האוטובוס 241 של קווים (Kavim) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 241 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 241 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 241 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 241
קו האוטובוס 241, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 06:00 - 20:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:00 - 20:00 | 180 - 240 |
ב׳ | 06:00 - 20:00 | 180 - 240 |
ג׳ | 06:00 - 20:00 | 180 - 240 |
ד׳ | 06:00 - 20:00 | 180 - 240 |
ה׳ | 06:00 - 20:00 | 180 - 240 |
ו׳ | 06:00 - 14:30 | 165 - 180 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל241 (מ מסוף אום אל פחם), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 241 (אום אל-פחם←ג'סר א-זרקא) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 241
תעריף הנסיעה ב241 (אום אל-פחם←ג'סר א-זרקא) של קווים (Kavim) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
241 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 241 היא מסוף אום אל פחם והתחנה האחרונה היא תיכון מקיף אלמנארה.
קו 241 (אום אל-פחם←ג'סר א-זרקא) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 241. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 241.
מעקב אחר קו האוטובוס 241 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 241 (אום אל-פחם←ג'סר א-זרקא) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 241 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 241 ב-ישראל
241 - כיוונים חלופיים
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 17 - דרך הלורד\אבני-תל מונד<->ההדרים צורן/השיקמה צורן-קדימה צורן-20/ לוח זמנים
- 136 - דרך האר''י/ כביש 375-ביתר עילית<->דרך האר''י/ כביש 375-ביתר עילית-30/ לוח זמנים
- 62 - מסוף אום אל פחם-אום אל פחם<->תחנה לבריאות משפחה-מעלה עירון-10/ לוח זמנים
- 82 - קדושת לוי / הרב שך-ביתר עילית<->נדבורנא/ בבא סאלי-ביתר עילית-1#/ לוח זמנים
- 586 - ת.רכבת נתיבות/רציפים-נתיבות<->רמב''ן/שדרות בית שמאי-מודיעין עילית-20/ לוח זמנים
- 324 - חניון תח''צ/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->רוזנטל-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 22 - מסוף שוהם-שוהם<->יוספטל-לוד-20/ לוח זמנים
- 3 - מסוף אום אל פחם-אום אל פחם<->מסוף אום אל פחם-אום אל פחם-30/ לוח זמנים
- 71 - דרך המסילה/ששת הימים-בנימינה גבעת עדה<->קידמה/התמדה-חריש-10/ לוח זמנים
- 26 - ת. מרכזית רמלה/רציפים-רמלה<->בריכת שחיה-נווה שלום-10/ לוח זמנים
- 44 - מסוף אום אל פחם-אום אל פחם<->קופ''ח כללית-ג'ת-10/ לוח זמנים
- 239 - נתב''ג טרמינל 3/קומת תח''צ-נמל תעופה בן גוריון<->ת. מרכזית רמלה/הורדה-רמלה-20/ לוח זמנים
- 244 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->מעגלי הרי''ם לוין/האדמורים מגור-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 208 - מסוף עתידים-תל אביב יפו<->מסוף שוהם-שוהם-20/ לוח זמנים
- 15 - מסוף פוריידיס-פוריידיס<->פוריידיס 14-פוריידיס-20/ לוח זמנים
- 198 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->יוסף קארו/בן איש חי-בית שמש-1#/ לוח זמנים
- 46 - מסוף אום אל פחם-אום אל פחם<->ת. רכבת חדרה-חדרה-10/ לוח זמנים
- 170 - ת. מרכזית לוד/רציפים-לוד<->מסוף כרמלית/הורדה-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 20 - חניון תח''צ/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->מסוף מודיעין עילית/הורדה-מודיעין עילית-10/ לוח זמנים
- 113 - עמק דותן/עמק יזרעאל-מודיעין מכבים רעות<->וולפסון/קפלן-ירושלים-11/ לוח זמנים