קו 3
ת. מרכזית לוד/רציפים←ת. מרכזית לוד/הורדה
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 3 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 3 (ת. מרכזית לוד/רציפים←ת. מרכזית לוד/הורדה) יש 35 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. מרכזית לוד/רציפים ומסתיים בת. מרכזית לוד/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 3 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: ת. מרכזית לוד/רציפים←ת. מרכזית לוד/הורדה (35 תחנות)
ת. מרכזית לוד/רציפים
מתנ''ס/אקסודוס
החלוץ/החשמונאים
החשמונאים/קהילת ניו יורק
בית דיור מוגן
החשמונאים/שדרות צהל
הנשיא/גרטבול
שדרות דוד המלך/יוברט המפרי
דוד המלך /שדרות שלמה המלך
דוד המלך/לאה גולדברג
שדרות חטיבת יפתח/שדרות דוד המלך
דרכי משה/מסילת רכבת
מזרחי/יצחק רבין
בית ספר נווה שלום
בית ספר יסמין/יצחק רבין
דרכי משה/מזרחי
תחנת רכבת לוד/יוספטל
יוספטל/הצנחנים
יוספטל
יוספטל/חברת חשמל
חברת חשמל
בי''ס חב''ד ב' לבנים/יוספטל
הצנחנים/יוספטל
התקווה/פנקס
נימרוב/פנקס
שד. שלמה המלך/איריס
גן יד אברהם/שדרות שלמה המלך
שד. שלמה המלך/ז'בוטינסקי
שלמה המלך/איינשטיין
כיכר קומנדו
הנרייטה סאלד/אילת
טוויטו/שדרות צה''ל
הרצל /ברנר
עיריית לוד/הרצל
ת. מרכזית לוד/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 3
מתי מתחיל לפעול קו 3?
קו 3 מתחיל לפעול ב-06:00 בראשון, שני, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 3 מפסיק לעבוד?
קו 3 מפסיק לפעול ב-16:00 בשישי
מתי מגיע קו 3?
כדי לראות מתי קו ת. מרכזית לוד/רציפים←ת. מרכזית לוד/הורדה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו ת. מרכזית לוד/רציפים←ת. מרכזית לוד/הורדה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 3 (ת. מרכזית לוד/רציפים←ת. מרכזית לוד/הורדה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס ת. מרכזית לוד/רציפים←ת. מרכזית לוד/הורדה (ת. מרכזית לוד/רציפים←ת. מרכזית לוד/הורדה) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 3 של קווים (Kavim) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 3 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 3 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 3 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 3
קו 3 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 06:00 - 23:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:00 - 23:00 | 30 - 40 |
ב׳ | 06:00 - 23:00 | 30 - 40 |
ג׳ | 07:00 - 22:00 | 80 - 180 |
ד׳ | 06:00 - 23:00 | 30 - 40 |
ה׳ | 06:00 - 23:00 | 30 - 40 |
ו׳ | 06:30 - 16:00 | 30 - 60 |
ש׳ | 21:00 - 23:20 | 30 - 40 |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל3 (מ ת. מרכזית לוד/רציפים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 3 (ת. מרכזית לוד/רציפים←ת. מרכזית לוד/הורדה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 3
תעריף הנסיעה ב3 (ת. מרכזית לוד/רציפים←ת. מרכזית לוד/הורדה) של קווים (Kavim) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
3 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 3 היא ת. מרכזית לוד/רציפים והתחנה האחרונה היא ת. מרכזית לוד/הורדה.
קו 3 (ת. מרכזית לוד/רציפים←ת. מרכזית לוד/הורדה) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 3. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 3.
מעקב אחר קו האוטובוס 3 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 3 (ת. מרכזית לוד/רציפים←ת. מרכזית לוד/הורדה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 3 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 3 ב-ישראל
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 215 - משך חוכמה ב-מודיעין עילית<->אזור התעשייה-בני ברק-10/ לוח זמנים
- 77 - מכבים/חרמון-שוהם<->שד. עמק איילון/האודם-שוהם-20
- 297 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->כביש 396/''בי''ח הדסה עין כרם''-ירושלים-1#
- 685 - מסוף מודיעין עילית-מודיעין עילית<->שד. מלכי ישראל/רחבת גדעון בן יואש-קרית גת-10/ לוח זמנים
- 500 - מסעף ברקת-חבל מודיעין<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע-תל אביב יפו-14/ לוח זמנים
- 220 - חניון תח''צ/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->אבו חצירא/הרב פתאיה-בני ברק-11/ לוח זמנים
- 3 - אבא שאול/אדמורי ויזניץ-ביתר עילית<->בית הכנסת עטרת הנחל/הרב קעניג-ביתר עילית-1#/ לוח זמנים
- 31 - בהזמנה מראש - מלבר/סמטת מאלה-מסילת ציון<->לוזית מרכז א-לוזית-20לוזית ↔ מסילת ציון/ לוח זמנים
- 19 - חומש/יפה נוף-מבוא חורון<->מסוף מודיעין עילית/הורדה-מודיעין עילית-21/ לוח זמנים
- 69 - אלקודס-ג'סר א זרקא<->יד לבנים/דרך הבנים-פרדס חנה כרכור-10/ לוח זמנים
- 217 - ממילא/קריב-ירושלים<->בריכה/עמק דותן-מודיעין מכבים רעות-20/ לוח זמנים
- 284 - ממילא/קריב-ירושלים<->שד.הרי יהודה/הר כתרון-צור הדסה-10/ לוח זמנים
- 52 - עירייה-מודיעין מכבים רעות<->עירייה-מודיעין מכבים רעות-30/ לוח זמנים
- 201 - ת. מרכזית מודיעין מכבים רעות-מודיעין מכבים רעות<->רכבת קריית אריה/חנה וסע-פתח תקווה-10/ לוח זמנים
- 50 - דרך המסילה/ששת הימים-בנימינה גבעת עדה<->בסיס גולני-מנשה-10/ לוח זמנים
- 134 - בית ספר לבנות בית רבקה-כפר חב''ד<->הר''ן/קדושת לוי-ביתר עילית-2#/ לוח זמנים
- 202 - ת. מרכזית מודיעין מכבים רעות-מודיעין מכבים רעות<->רכבת קריית אריה/חנה וסע-פתח תקווה-10/ לוח זמנים
- 16 - העצמאות/הפטל-אבן יהודה<->הדסים רציפים-אבן יהודה-10/ לוח זמנים
- 12 - דרך לב השרון/האילן-קדימה צורן<->ת. רכבת בית יהושע-בית יהושע-20/ לוח זמנים