סטטיסטיקה על תחבורה ציבורית, לפי מדינה ועיר

בכל יום למעלה מ-930 מליון אנשים ברחבי העולם נוסעים בתחבורה ציבורית ונעזרים ב- Moovit. המידע שברשותנו, המבוסס על שימוש בתחבורה ציבורית, דפוסי נסיעות וסקרים שאנו עורכים מעת לעת, מאפשר לנו לבצע סטטיסטיקות וניתוחים שונים הרלבנטיים לערים שונות בעולם.

גלה היכן נוסעים מחכים הכי הרבה זמן לקו האוטובוס, מהו זמן הנסיעה היומי הממוצע, מהו המרחק שאנשים נוסעים אל או מהעבודה באוטובוס, ברכבת או ברכבת תחתית, מהו המרחק הממוצע שאנשים הולכים מדי יום ונתונים מעניינים אחרים.

עובדה #1: סטטיסטיקה על משך נסיעה בVigo

ב- Vigo, הזמן הממוצע שאנשים נוסעים בתחבורה הציבורית הוא 29 דק׳. מעל 30% מאותם נוסעים נוסעים מעל שעתיים בתחבורה הציבורית בכל יום.

עובדה #2: סטטיסטיקה על זמן המתנה בVigo

במשך כמה זמן אנשים בדר"כ מחכים, בכל יום, בתחנה ב-Vigo? נוסעים מחכים בממוצע 11 דק׳, אבל מעל 32% מחכים יותר מ-20 דקות.

עובדה #3: סטטיסטיקה על מרחק נסיעה בVigo

המרחק הממוצע שאנשים נוסעים בנסיעה אחת ב-Vigo הוא 3.2 ק״מ. יחד עם זאת, 18% מהנוסעים נוסעים מעל 12 ק"מ בכיוון אחד.

עובדה #4: סטטיסטיקה על החלפות בVigo

אחוז הנוסעים המחליפים קו לפחות פעם אחת בנסיעה ב-Vigo הוא 64%. בממוצע, 25% מהנוסעים מבצעים לפחות שתי החלפות במהלך נסיעה אחת.

עובדה #5: סטטיסטיקה על מרחק הליכה בVigo

הידעת כי ב-Vigo המרחק הממוצע שאנשים הולכים לעבודה או הביתה הוא 0.59 ק״מ? בהערכה, מדובר על 15% שהולכים ברגל מעל קילומטר כדי להגיע ליעדם.

עובדה #1: סטטיסטיקה על משך נסיעה בYorkshire

ב- Yorkshire, הזמן הממוצע שאנשים נוסעים בתחבורה הציבורית הוא 38 דק׳. מעל 39% מאותם נוסעים נוסעים מעל שעתיים בתחבורה הציבורית בכל יום.

עובדה #2: סטטיסטיקה על זמן המתנה בYorkshire

במשך כמה זמן אנשים בדר"כ מחכים, בכל יום, בתחנה ב-Yorkshire? נוסעים מחכים בממוצע 10 דק׳, אבל מעל 29% מחכים יותר מ-20 דקות.

עובדה #3: סטטיסטיקה על מרחק נסיעה בYorkshire

המרחק הממוצע שאנשים נוסעים בנסיעה אחת ב-Yorkshire הוא 5.5 ק״מ. יחד עם זאת, 31% מהנוסעים נוסעים מעל 12 ק"מ בכיוון אחד.

עובדה #4: סטטיסטיקה על החלפות בYorkshire

אחוז הנוסעים המחליפים קו לפחות פעם אחת בנסיעה ב-Yorkshire הוא 46%. בממוצע, 31% מהנוסעים מבצעים לפחות שתי החלפות במהלך נסיעה אחת.

עובדה #5: סטטיסטיקה על מרחק הליכה בYorkshire

הידעת כי ב-Yorkshire המרחק הממוצע שאנשים הולכים לעבודה או הביתה הוא 0.77 ק״מ? בהערכה, מדובר על 25% שהולכים ברגל מעל קילומטר כדי להגיע ליעדם.

עובדה #1: סטטיסטיקה על משך נסיעה בSantos, Sao Vicente, Guaruja, Cubatao and Bertioga

ב- Santos, Sao Vicente, Guaruja, Cubatao and Bertioga, הזמן הממוצע שאנשים נוסעים בתחבורה הציבורית הוא 63 דק׳. מעל 64% מאותם נוסעים נוסעים מעל שעתיים בתחבורה הציבורית בכל יום.

עובדה #2: סטטיסטיקה על זמן המתנה בSantos, Sao Vicente, Guaruja, Cubatao and Bertioga

במשך כמה זמן אנשים בדר"כ מחכים, בכל יום, בתחנה ב-Santos, Sao Vicente, Guaruja, Cubatao and Bertioga? נוסעים מחכים בממוצע 22 דק׳, אבל מעל 65% מחכים יותר מ-20 דקות.

עובדה #3: סטטיסטיקה על מרחק נסיעה בSantos, Sao Vicente, Guaruja, Cubatao and Bertioga

המרחק הממוצע שאנשים נוסעים בנסיעה אחת ב-Santos, Sao Vicente, Guaruja, Cubatao and Bertioga הוא 5.8 ק״מ. יחד עם זאת, 32% מהנוסעים נוסעים מעל 12 ק"מ בכיוון אחד.

עובדה #4: סטטיסטיקה על החלפות בSantos, Sao Vicente, Guaruja, Cubatao and Bertioga

אחוז הנוסעים המחליפים קו לפחות פעם אחת בנסיעה ב-Santos, Sao Vicente, Guaruja, Cubatao and Bertioga הוא 40%. בממוצע, 12% מהנוסעים מבצעים לפחות שתי החלפות במהלך נסיעה אחת.

עובדה #5: סטטיסטיקה על מרחק הליכה בSantos, Sao Vicente, Guaruja, Cubatao and Bertioga

הידעת כי ב-Santos, Sao Vicente, Guaruja, Cubatao and Bertioga המרחק הממוצע שאנשים הולכים לעבודה או הביתה הוא 0.52 ק״מ? בהערכה, מדובר על 9% שהולכים ברגל מעל קילומטר כדי להגיע ליעדם.

עובדה #1: סטטיסטיקה על משך נסיעה בLille

ב- Lille, הזמן הממוצע שאנשים נוסעים בתחבורה הציבורית הוא 37 דק׳. מעל 38% מאותם נוסעים נוסעים מעל שעתיים בתחבורה הציבורית בכל יום.

עובדה #2: סטטיסטיקה על זמן המתנה בLille

במשך כמה זמן אנשים בדר"כ מחכים, בכל יום, בתחנה ב-Lille? נוסעים מחכים בממוצע 9 דק׳, אבל מעל 26% מחכים יותר מ-20 דקות.

עובדה #3: סטטיסטיקה על מרחק נסיעה בLille

המרחק הממוצע שאנשים נוסעים בנסיעה אחת ב-Lille הוא 4.4 ק״מ. יחד עם זאת, 24% מהנוסעים נוסעים מעל 12 ק"מ בכיוון אחד.

עובדה #4: סטטיסטיקה על החלפות בLille

אחוז הנוסעים המחליפים קו לפחות פעם אחת בנסיעה ב-Lille הוא 35%. בממוצע, 46% מהנוסעים מבצעים לפחות שתי החלפות במהלך נסיעה אחת.

עובדה #5: סטטיסטיקה על מרחק הליכה בLille

הידעת כי ב-Lille המרחק הממוצע שאנשים הולכים לעבודה או הביתה הוא 0.71 ק״מ? בהערכה, מדובר על 23% שהולכים ברגל מעל קילומטר כדי להגיע ליעדם.

עובדה #1: סטטיסטיקה על משך נסיעה בRio de Janeiro Region

ב- Rio de Janeiro Region, הזמן הממוצע שאנשים נוסעים בתחבורה הציבורית הוא 67 דק׳. מעל 68% מאותם נוסעים נוסעים מעל שעתיים בתחבורה הציבורית בכל יום.

עובדה #2: סטטיסטיקה על זמן המתנה בRio de Janeiro Region

במשך כמה זמן אנשים בדר"כ מחכים, בכל יום, בתחנה ב-Rio de Janeiro Region? נוסעים מחכים בממוצע 20 דק׳, אבל מעל 59% מחכים יותר מ-20 דקות.

עובדה #3: סטטיסטיקה על מרחק נסיעה בRio de Janeiro Region

המרחק הממוצע שאנשים נוסעים בנסיעה אחת ב-Rio de Janeiro Region הוא 11.6 ק״מ. יחד עם זאת, 64% מהנוסעים נוסעים מעל 12 ק"מ בכיוון אחד.

עובדה #4: סטטיסטיקה על החלפות בRio de Janeiro Region

אחוז הנוסעים המחליפים קו לפחות פעם אחת בנסיעה ב-Rio de Janeiro Region הוא 33%. בממוצע, 48% מהנוסעים מבצעים לפחות שתי החלפות במהלך נסיעה אחת.

עובדה #5: סטטיסטיקה על מרחק הליכה בRio de Janeiro Region

הידעת כי ב-Rio de Janeiro Region המרחק הממוצע שאנשים הולכים לעבודה או הביתה הוא 1.01 ק״מ? בהערכה, מדובר על 39% שהולכים ברגל מעל קילומטר כדי להגיע ליעדם.

עובדה #1: סטטיסטיקה על משך נסיעה בCiudad Real

ב- Ciudad Real, הזמן הממוצע שאנשים נוסעים בתחבורה הציבורית הוא 33 דק׳. מעל 34% מאותם נוסעים נוסעים מעל שעתיים בתחבורה הציבורית בכל יום.

עובדה #2: סטטיסטיקה על זמן המתנה בCiudad Real

במשך כמה זמן אנשים בדר"כ מחכים, בכל יום, בתחנה ב-Ciudad Real? נוסעים מחכים בממוצע 8 דק׳, אבל מעל 24% מחכים יותר מ-20 דקות.

עובדה #3: סטטיסטיקה על מרחק נסיעה בCiudad Real

המרחק הממוצע שאנשים נוסעים בנסיעה אחת ב-Ciudad Real הוא 2 ק״מ. יחד עם זאת, 11% מהנוסעים נוסעים מעל 12 ק"מ בכיוון אחד.

עובדה #4: סטטיסטיקה על החלפות בCiudad Real

אחוז הנוסעים המחליפים קו לפחות פעם אחת בנסיעה ב-Ciudad Real הוא 22%. בממוצע, 3% מהנוסעים מבצעים לפחות שתי החלפות במהלך נסיעה אחת.

עובדה #5: סטטיסטיקה על מרחק הליכה בCiudad Real

הידעת כי ב-Ciudad Real המרחק הממוצע שאנשים הולכים לעבודה או הביתה הוא 0.75 ק״מ? בהערכה, מדובר על 24% שהולכים ברגל מעל קילומטר כדי להגיע ליעדם.

עובדה #1: סטטיסטיקה על משך נסיעה בAguascalientes

ב- Aguascalientes, הזמן הממוצע שאנשים נוסעים בתחבורה הציבורית הוא 41 דק׳. מעל 42% מאותם נוסעים נוסעים מעל שעתיים בתחבורה הציבורית בכל יום.

עובדה #2: סטטיסטיקה על זמן המתנה בAguascalientes

במשך כמה זמן אנשים בדר"כ מחכים, בכל יום, בתחנה ב-Aguascalientes? נוסעים מחכים בממוצע 27 דק׳, אבל מעל 79% מחכים יותר מ-20 דקות.

עובדה #3: סטטיסטיקה על מרחק נסיעה בAguascalientes

המרחק הממוצע שאנשים נוסעים בנסיעה אחת ב-Aguascalientes הוא 5 ק״מ. יחד עם זאת, 28% מהנוסעים נוסעים מעל 12 ק"מ בכיוון אחד.

עובדה #4: סטטיסטיקה על החלפות בAguascalientes

אחוז הנוסעים המחליפים קו לפחות פעם אחת בנסיעה ב-Aguascalientes הוא 54%. בממוצע, 31% מהנוסעים מבצעים לפחות שתי החלפות במהלך נסיעה אחת.

עובדה #5: סטטיסטיקה על מרחק הליכה בAguascalientes

הידעת כי ב-Aguascalientes המרחק הממוצע שאנשים הולכים לעבודה או הביתה הוא 0.68 ק״מ? בהערכה, מדובר על 19% שהולכים ברגל מעל קילומטר כדי להגיע ליעדם.

עובדה #1: סטטיסטיקה על משך נסיעה בTeresina

ב- Teresina, הזמן הממוצע שאנשים נוסעים בתחבורה הציבורית הוא 79 דק׳. מעל 81% מאותם נוסעים נוסעים מעל שעתיים בתחבורה הציבורית בכל יום.

עובדה #2: סטטיסטיקה על זמן המתנה בTeresina

במשך כמה זמן אנשים בדר"כ מחכים, בכל יום, בתחנה ב-Teresina? נוסעים מחכים בממוצע 33 דק׳, אבל מעל 97% מחכים יותר מ-20 דקות.

עובדה #3: סטטיסטיקה על מרחק נסיעה בTeresina

המרחק הממוצע שאנשים נוסעים בנסיעה אחת ב-Teresina הוא 5.4 ק״מ. יחד עם זאת, 30% מהנוסעים נוסעים מעל 12 ק"מ בכיוון אחד.

עובדה #4: סטטיסטיקה על החלפות בTeresina

אחוז הנוסעים המחליפים קו לפחות פעם אחת בנסיעה ב-Teresina הוא 46%. בממוצע, 14% מהנוסעים מבצעים לפחות שתי החלפות במהלך נסיעה אחת.

עובדה #5: סטטיסטיקה על מרחק הליכה בTeresina

הידעת כי ב-Teresina המרחק הממוצע שאנשים הולכים לעבודה או הביתה הוא 0.59 ק״מ? בהערכה, מדובר על 13% שהולכים ברגל מעל קילומטר כדי להגיע ליעדם.

עובדה #1: סטטיסטיקה על משך נסיעה בLisboa

ב- Lisboa, הזמן הממוצע שאנשים נוסעים בתחבורה הציבורית הוא 48 דק׳. מעל 49% מאותם נוסעים נוסעים מעל שעתיים בתחבורה הציבורית בכל יום.

עובדה #2: סטטיסטיקה על זמן המתנה בLisboa

במשך כמה זמן אנשים בדר"כ מחכים, בכל יום, בתחנה ב-Lisboa? נוסעים מחכים בממוצע 14 דק׳, אבל מעל 41% מחכים יותר מ-20 דקות.

עובדה #3: סטטיסטיקה על מרחק נסיעה בLisboa

המרחק הממוצע שאנשים נוסעים בנסיעה אחת ב-Lisboa הוא 7.1 ק״מ. יחד עם זאת, 39% מהנוסעים נוסעים מעל 12 ק"מ בכיוון אחד.

עובדה #4: סטטיסטיקה על החלפות בLisboa

אחוז הנוסעים המחליפים קו לפחות פעם אחת בנסיעה ב-Lisboa הוא 31%. בממוצע, 39% מהנוסעים מבצעים לפחות שתי החלפות במהלך נסיעה אחת.

עובדה #5: סטטיסטיקה על מרחק הליכה בLisboa

הידעת כי ב-Lisboa המרחק הממוצע שאנשים הולכים לעבודה או הביתה הוא 0.70 ק״מ? בהערכה, מדובר על 22% שהולכים ברגל מעל קילומטר כדי להגיע ליעדם.

עובדה #1: סטטיסטיקה על משך נסיעה בSao Jose dos Campos

ב- Sao Jose dos Campos, הזמן הממוצע שאנשים נוסעים בתחבורה הציבורית הוא 66 דק׳. מעל 67% מאותם נוסעים נוסעים מעל שעתיים בתחבורה הציבורית בכל יום.

עובדה #2: סטטיסטיקה על זמן המתנה בSao Jose dos Campos

במשך כמה זמן אנשים בדר"כ מחכים, בכל יום, בתחנה ב-Sao Jose dos Campos? נוסעים מחכים בממוצע 19 דק׳, אבל מעל 56% מחכים יותר מ-20 דקות.

עובדה #3: סטטיסטיקה על מרחק נסיעה בSao Jose dos Campos

המרחק הממוצע שאנשים נוסעים בנסיעה אחת ב-Sao Jose dos Campos הוא 5.7 ק״מ. יחד עם זאת, 32% מהנוסעים נוסעים מעל 12 ק"מ בכיוון אחד.

עובדה #4: סטטיסטיקה על החלפות בSao Jose dos Campos

אחוז הנוסעים המחליפים קו לפחות פעם אחת בנסיעה ב-Sao Jose dos Campos הוא 47%. בממוצע, 14% מהנוסעים מבצעים לפחות שתי החלפות במהלך נסיעה אחת.

עובדה #5: סטטיסטיקה על מרחק הליכה בSao Jose dos Campos

הידעת כי ב-Sao Jose dos Campos המרחק הממוצע שאנשים הולכים לעבודה או הביתה הוא 0.64 ק״מ? בהערכה, מדובר על 17% שהולכים ברגל מעל קילומטר כדי להגיע ליעדם.

`

אינדקס Moovit לתחבורה ציבורית - כל המידע הרלבנטי ביותר לדפוסי שימוש בתחבורה ציבורית, בערים שונות, ברחבי העולם

אוסטרליה

Adelaide Brisbane Melbourne Sydney

אורוגוואי

Montevideo

איחוד האמירויות הערביות

Dubai / Abu Dhabi

אינדונזיה

Jakarta

אירלנד

Ireland

אקוודור

Cuenca Guayaquil

ארגנטינה

Buenos Aires Cordoba Posadas Rosario

יוון

Athens Thessaloniki

ישראל

ישראל

מלזיה

Kuala Lumpur

סין

Hong Kong

סינגפור

Singapore

פרו

Lima

קוסטה ריקה

San José

תאילנד

Bangkok
This work is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License. Feel free to use the information found on this website as long as you credit ''Moovit'' and include a link to this page.