Faktai ir naudojimosi statistika apie viešąjį transportą Maceio, Brazilija

Traukinys, Autobusas keliavimo įprročiai Maceio - Statistika, analizės ir naudojimos duomenys

Moovit viešojo transporto indeksas padeda pamatyti kaip žmonės Maceio kiekvieną dieną keliauja viešuoju transportu, lyginant su kitais miestais. Žemiau jūs rasite vidutinius kelionių ir laukimo laikus, atstumus, kuriuos žmonės nukeliauja iki darbo viešuoju transportu ir vidutinį atstumą, kurį žmonės Maceio nueina pėsčiomis kiekvieną dieną. Pamatykite, kokie Traukinys, Autobusas ir stotelės yra populiariausi Maceio, ir dar daugiau!
Maceio turi 2 keliavimo būdų, įskaitant: Traukinys, Autobusas, kuriuos teikia kelios transporto kompanijos, įskaitant CBTU Maceió, SMTT Maceió & ARSAL.
• Greiti naudingi faktai •
Maceio mieste, vidutinis laikas, kurį žmonės praleidžia važiuodami viešuoju transportu, yra 82 min. Daugiau kaip 83% keleivių sugaišta daugiau kaip 2 valandas važiuodami viešuoju transportu kiekvieną dieną.
• Greiti naudingi faktai •
Kiek laiko žmonės įprastai praleidžia stotelėse kiekvieną dieną Maceio mieste? Keliautojai vidutiniškai laukia 32 min, tačiau daugiau kaip 94% laukia ilgiau nei 20 minučių.
• Greiti naudingi faktai •
Vidutinis, atstumas, kurį žmonės Maceio mieste nuvažiuoja per vieną kelionę yra 6.7 km. Tačiau 44% žmonių keliauja daugiau kaip 12 km į vieną pusę.
• Greiti naudingi faktai •
Viešojo transporto naudotojų, bent kartą keičiančių maršrutą Maceio mieste yra 35%. Vidutiniškai, 9% žmonių bent du kartus pakeičia maršrutą vienos kelionės metu.
• Greiti naudingi faktai •
Ar žinojote, kad Maceio mieste, vidutinis atstumas, kurį žmonės nueina iki namų, yra 0.55 km? Apytiksliai,9% nueina daugiau kaip 1 km, kad pasiektų savo tikslą.

Keliavimo laikas

Kaip ilgai žmonės Maceio mieste įprastai keliauja viešuoju transportu kasdien?
Vidutinis laikas, kurį žmonės praleidžia keliaudimi viešuoju transportu, pavyzdžiui, važiuodami iš darbo darbo dienomis.
82 min
Peržiūrėkite vidutinius keliavimo laikus 150+ miestuose
Kiek žmonių kasdien ilgai keliauja viešuoju transportu Maceio, Brazilija?
Žmonių, kurie kasdien viešuoju transportu keliauja daugiau kaip 2 valandas, procentinė dalis. Čia įtraukiamos kelionės Traukinys, Autobusas.
23%
Sulyginkite tarp +150 miestų, kiek žmonių viešuoju transportu keliauja 2+ valandas Peržiūrėkite vidutinius keliavimo laikus 150+ miestuose

Laukimo laikas

Kiek ilgai žmonės įprastai laukia stotyje Maceio mieste kiekvieną dieną?
Vidutinis laikas, kurį žmonės praleidžia laukdami stotelėje ar stotyje savo Traukinys, Autobusas maršruto darbo dienomis.
32 min
Peržiūrėkite vidutinius žmonių laukimo laikus visame pasaulyje
Kiek žmonių Maceio įprastai ilgai laukia transporto stotelėje?
Žmonių procentas, kurie vidutiniškai kasdien savo transporto laukia daugiau kaip 20 minučių, pavyzdžiui, keliaudami į ir iš darbo.
68%
Pamatykite, kiek žmonių ilgai laukia stotelėse kituose miestuose. Peržiūrėkite vidutinius žmonių laukimo laikus visame pasaulyje

Kelionės atstumas

Kaip toli žmonės įprastai keliauja viešuoju transportu Maceio mieste?
Vidutinis atstumas, kurį žmonės įprastai nukeliauja per vieną kelionę, pavyzdžiui, važiuodami į ar iš darbo viešuoju transportu, įskaitant Traukinys, Autobusas.
6.7 km
Peržiūrėkite vidutinius atstumus, kuriuos žmonės nukeliauja visame pasaulyje
Kiek žmonių ilgai kasdien keliauja Maceio mieste?
Žmonių procentas, kurie įprastai keliauja daugiau kaip 12 km viena kryptimi, pavyzdžiui, į ar iš darbo, kiekvieną dieną viešuoju transportu.
12%
Pamatykite, kiek žmonių kasdien nukeliauja daugiau kaip 12 km kituose miestuose Peržiūrėkite vidutinius atstumus, kuriuos žmonės nukeliauja visame pasaulyje

Persėdimų skaičius

Kiek žmonių bent kartą persėda Maceio mieste?
Žmonių procentas, kurie persėda bent kartą per vieną kelionę
35%
Pamatykite, kiek žmonių pakeičia maršrutus visame pasaulyje
Kiek žmonių daugiau kaip vieną kartą persėdą per vieną kelionę Maceio mieste?
Žmonių procentas, kurie per vieną kelionę persėda bent du kartus, keliaudami iki tan tikro taško
9%
Pamatykite, kiek žmonių bent du kartus persėda visame pasaulyje Pamatykite, kiek žmonių pakeičia maršrutus visame pasaulyje

Nueinamas atstumas

Kaip toli žmonės įprastai nueina kelionės metu Maceio mieste?
Vidutinis atstumas, kurį žmonės kiekvieną dieną nueina viena kryptimi, pavyzdžiui, eidami namo ar į darbą.
0.55 km
Pamatykite vidutinį nueinamą atstumą visame pasaulyje
Kiek žmonių nueina daugiau kaip 1 km Maceio mieste?
Žmonių procentas, kurie kiekvieną dieną nueina daugiau kaip 1 km, kad pasiektų tam tikrą tašką, pavyzdžiui, darbovietę.
9%
Pamatykite, kiek žmonių kituose miestuose nueina daugiau kaip 1 km Pamatykite vidutinį nueinamą atstumą visame pasaulyje
Moovit viešojo transporto indeksas - Peržiūrėkite kelionių duomenis apie miestus visame pasaulyje, atraskite viešojo transporto naudojimosi įpročius.
Airija Ireland
Ekvadoras Cuenca
Graikija Athens
Izraelis Israel
Kinija Hong Kong
Peru Lima
Singapūras Singapore
Urugvajus Montevideo
Šis darbas yra licencijuotas Creative Commons Attribution 4.0 tarptautinė licencija. Galite laisvai naudotis tinklalapyje pateikiama informacija, jeigu nurodote Moovit ir pateikiate nuorodą į šį puslapį
Norite sužinoti daugiau apie savo miestą?