Antalya, Türkiye toplu taşıma hakkında bilgiler ve kullanıcı istatistikleri

Antalya, Türkiye toplu taşıma hakkında bilgiler ve kullanıcı istatistikleri

Antalya şehrinde Hafif Raylı, Metro, Otobüs & Minibüs / Dolmuş kullanımı - İstatistikler, Analiz ve Kullanım Verileri

Moovit Toplu Taşıma İndeksi Antalya şehrindeki insanların diğer şehirlere kıyasla her gün nasıl toplu taşıma kullandıklarını keşfetmenize yardım eder. Aşağıda yolcuların ortalama gidip gelme ve bekleme sürelerini, insanların işe gitmek için toplu taşıma araçları ile seyahat ettikleri mesafe ve Antalya şehirindeki ortalama insanların her gün yürüdükleri mesafeyi bulacaksınız. Antalya şehrinde hangi Hafif Raylı, Metro, Otobüs & Minibüs / Dolmuş ve istasyonların daha popüler olduğuna ve daha fazlasına göz atın!
Antalya 4 farklı ulaşım aracına sahip: Hafif Raylı, Metro, Otobüs & Minibüs / Dolmuş, farklı şirketler tarafından işletiliyor: Antalya Ulaşım, Antobüs, Antalya Halk Otobüsleri, Antalya Ulaşım, HAVAŞ, Alanya Özel Halk Otobüsleri, Olympos Teleferik, Batı Antalya Tur, Alanyalılar, Kemer Tur, Güney Akdeniz & Manavgat Seyahat
Moovit Toplu Taşıma İndeksi - Tüm dünya şehirleri için ulaşım verilerini ve toplu taşıma kullanım şekillerini keşfet
Çin Hong Kong
Ekvator Cuenca
İrlanda Ireland
İsrail Israel
Peru Lima
Singapur Singapore
Uruguay Montevideo
Yunanistan Athens
This work is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License. Feel free to use the information found on this website as long as you credit ''Moovit'' and include a link to this page.