289 línia
Madrid (Ciudad Lineal) - Coslada (Hospital)
Interurbanos
Interurbanos 289 bus Horari de ruta i parades (Actualitzat)
La 289 bus (Hnos. G.ª Noblejas - Ciudad Lineal→Av. Marie Curie - Hospital Del Henares) té 29 parades, surt de Hnos. G.ª Noblejas - Ciudad Lineal i acaba a Av. Marie Curie - Hospital Del Henares.
Tria qualsevol entre les 289 bus parades de més avall per trobar els horaris actuals en temps real i per veure el mapa de ruta.
Direcció: Hnos. G.ª Noblejas - Ciudad Lineal→Av. Marie Curie - Hospital Del Henares (29 parades)
Hnos. G.ª Noblejas - Ciudad Lineal
Ascao - Julián Camarillo
Metro García Noblejas
Emilio Muñoz - Santa Leonor
Emilio Muñoz - Alfonso Gómez
Emilio Muñoz - Miguel Yuste
Av. Arcentales - San Romualdo
Arcentales - Avenida De Canillejas
Arcentales - Avenida De Canillejas
Junta Municipal San Blas - Canillejas
Carretera San Blas A Coslada Frente Metropolitano
Virgen De La Cabeza - Gta. Primero De Mayo
Virgen De La Cabeza - Parque Norte Plantío
Av. Plantío - Recinto Ferial
Gta. Rosa De Los Vientos - Av. Constitución
Pza. Doctor Marañón - Doctor G.ª Ortiz
Doctor Fleming - Coslada Central
Velázquez - Centro De Mayores
Av. Esparragal - Gabriel Celaya
Av. Sahara Occidental - José S. Martín
Av. Sahara Occidental - Ignacio Ellacuría
Moscú - París
Moscú - Polideportivo
Av. Berlín - Florencia
Av. Berlín - Centro Comercial
Av. Berlín - Aula Compensación Educativa
Av. Isabel Torres - Romero
Av. José Hierro - Urgencias
Av. Marie Curie - Hospital Del Henares
Preguntes i respostes freqüents de 289
A quina hora comença a funcionar 289 bus?
289 bus comença a funcionar a les 06:30 els dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres.
A quina hora deixa de funcionar 289 bus?
289 bus deixa d'operar a les 19:15 els diumenge, dissabte.
A quina hora arriba 289 bus?
Quan arriba la Madrid (Ciudad Lineal) - Coslada (Hospital) bus? Veure horaris d'arribada per als horaris d'arribada en directe i per veure els horaris complerts de Madrid (Ciudad Lineal) - Coslada (Hospital) bus més propera a la teva ubicació.
Hi ha un 289 bus parada a prop meu?
Clic aquí per veure la 289 bus parada més propera.
Interurbanos 289 bus Mapa de ruta - Hnos. G.ª Noblejas - Ciudad Lineal→Av. Marie Curie - Hospital Del Henares
289 bus horari
289 bus ruta opera cada dia. Hores d'horari regular: 06:30 - 22:20
Dia | Hores operatives | Freqüència (min) |
---|---|---|
dl. | 06:30 - 22:20 | 49 - 51 |
dt. | 06:30 - 22:20 | 49 - 51 |
dc. | 06:30 - 22:20 | 49 - 51 |
dj. | 06:30 - 22:20 | 49 - 51 |
dv. | 06:30 - 22:20 | 49 - 51 |
ds. | 08:45 - 19:15 | 90 - 198 |
dg. | 08:45 - 19:15 | 90 - 198 |
Interurbanos bus Alertes de Servei
Consulta totes les actualitzacions a 289 (des de Hnos. G.ª Noblejas - Ciudad Lineal), inclosa la informació d'estat en temps real, els retards de bus, els canvis de rutes, els canvis d'ubicació de les parades i qualsevol altre canvi de servei. Obtén una visualització del mapa en temps real de 289 (Hnos. G.ª Noblejas - Ciudad Lineal→Av. Marie Curie - Hospital Del Henares) i fes el seguiment de bus mentre es mou al mapa. Baixeu ara l'aplicació per a tota la informació Interurbanos.
289 línia bus tarifa
Interurbanos 289 (Hnos. G.ª Noblejas - Ciudad Lineal→Av. Marie Curie - Hospital Del Henares) els preus poden canviar en funció de diversos factors. Per obtenir més informació sobre Interurbanos, els costos dels bitllets consulta l'aplicació Moovit o el lloc web oficial de Interurbanos.
289 (Interurbanos)
La primera parada de la ruta 289 bus és Hnos. G.ª Noblejas - Ciudad Lineal i la darrera parada és Av. Marie Curie - Hospital Del Henares. 289 (Hnos. G.ª Noblejas - Ciudad Lineal→Av. Marie Curie - Hospital Del Henares) està operatiu durant a diari.
Informació addicional: 289 té 29 parades i la durada del viatge total d'aquesta ruta és d'aproximadament 30 minuts.
Sobre la marxa? Comprova per què més de 1.5 milions d'usuaris confien en Moovit com la millor aplicació de trànsit públic. Moovit et proporciona Interurbanos rutes suggerides, un seguiment en
bus a temps real, indicacions en directe, mapes de ruta de línia a Madrid i t'ajuda a trobar el 289 bus parades més propera a prop teu. No
dispoes d'internet? Baixa't un mapa PDF fora de línia i bus programa't la 289 de bus per fer el teu viatge.
Monitoratge de la línia 289 en temps real bus
Monitora la línia 289 (Hnos. G.ª Noblejas - Ciudad Lineal→Av. Marie Curie - Hospital Del Henares) en un mapa en directe en temps real i segueix la seva ubicació mentre es mou entre estacions. Utilitza Moovit com a rastrejador de la línia 289 bus o una aplicació de seguiment Interurbanos bus en directe i no et perdis mai el teu bus.
Utilitza l'app com a planificador de viatges per a Interurbanos o com a planificador de viatges per a metro, tramvia, bus o tren per planificar la teva ruta per Madrid. El planificador de viatges mostra dades actualitzades per a Interurbanos i qualsevol bus, inclosa la línia 289, a Madrid
289 - Indicacions alternatives
Línies de Interurbanos a Madrid
- 485 - Madrid (Aluche) - Leganés (Norte - Montepinos)/ Horaris
- 231 - Alcalá de Henares - Urb. Zulema - El Viso/ Horaris
- 483 - Madrid (Aluche) - Leganés (Vereda de los Estudiantes)/ Horaris
- 484 - Madrid (Oporto) - Leganés (Estación FF.CC.)/ Horaris
- 432 - Madrid (Villaverde Bajo - Cruce) - Leganés/ Horaris
- 157C - Madrid (Plaza de Castilla) - Alcobendas (Valdelasfuentes)/ Horaris
- 519A - Móstoles (Hospital Rey Juan Carlos) por El Soto - Villaviciosa de Odón (El Bosque)/ Horaris
- 442 - Madrid (Plaza Elíptica) - Getafe (Juan de la Cierva)/ Horaris
- 610 - Torrelodones - Hoyo de Manzanares - Colmenar Viejo/ Horaris
- 531 - Móstoles (Hospital Rey Juan Carlos) - Navalcarnero - Sevilla la Nueva/ Horaris
- 522 - Madrid (Príncipe Pío) - Móstoles (por Pistas DGT)/ Horaris
- 721 - Madrid (Plaza de Castilla) - Colmenar Viejo/ Horaris
- 195 - Madrid (Plaza de Castilla) - Braojos/ Horaris
- 450 - Getafe - Leganés - Alcorcón/ Horaris
- 824 - Madrid (Aeropuerto) - Torrejón de Ardoz - Alcalá de Henares/ Horaris
- 551 - Madrid (Príncipe Pío) - San Martín de Valdeiglesias - El Tiemblo/Cebreros/ Horaris
- N301 - Madrid (Conde de Casal) - Rivas (Covibar) - Rivas Futura/ Horaris
- 573 - Madrid (Moncloa) - Boadilla (por Urb. Montepríncipe)/ Horaris
- 660 - San Lorenzo de El Escorial - Guadarrama - Villalba/ Horaris
- 513 - Madrid (Príncipe Pío) - Alcorcón (P. I. Urtinsa)/ Horaris