32 línia
Playa Honda - San Bartolomé - Arrecife
IntercityBus Lanzarote
IntercityBus Lanzarote 32 bus Horari de ruta i parades (Actualitzat)
La 32 bus (Playa Honda (Pasa Por El Islote)) té 19 parades, surt de Estación De Guaguas De Arrecife i acaba a Íes Playa Honda.
La previsió d'horari de 32 per a bus per a la pròxima setmana: Surt un cop al dia des de 14:15. Dies operatius de la setmana: a diari.
Tria qualsevol entre les 32 bus parades de més avall per trobar els horaris actuals en temps real i per veure el mapa de ruta.
Direcció: Playa Honda (Pasa Por El Islote) (19 parades)
Estación De Guaguas De Arrecife
Biblioteca Pública
Hospital General
Avenida De Las Palmeras
África Mar
El Parral 1
El Islote
El Parral 2
Masdache
Colegio Montaña Blanca
Cruce Montaña Blanca
Güime 1
Güime 2
Güime 3
Polígono Industrial De Playa Honda I
Calle Mayor
Calle Alisios
Calle Mástil
Íes Playa Honda
Preguntes i respostes freqüents de 32
A quina hora comença a funcionar 32 bus?
32 bus comença a funcionar a les 14:15 els diumenge, dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres, dissabte.
A quina hora deixa de funcionar 32 bus?
32 bus deixa d'operar a les 14:15 els diumenge, dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres, dissabte.
A quina hora arriba 32 bus?
Quan arriba la Playa Honda - San Bartolomé - Arrecife bus? Veure horaris d'arribada per als horaris d'arribada en directe i per veure els horaris complerts de Playa Honda - San Bartolomé - Arrecife bus més propera a la teva ubicació.
Hi ha un 32 bus parada a prop meu?
Clic aquí per veure la 32 bus parada més propera.
IntercityBus Lanzarote Alertes de Servei
Consulta totes les actualitzacions a 32 (des de Estación De Guaguas De Arrecife), inclosa la informació d'estat en temps real, els retards de bus, els canvis de rutes, els canvis d'ubicació de les parades i qualsevol altre canvi de servei. Obtén una visualització del mapa en temps real de 32 (Playa Honda (Pasa Por El Islote)) i fes el seguiment de bus mentre es mou al mapa. Baixeu ara l'aplicació per a tota la informació IntercityBus Lanzarote.
32 línia bus tarifa
IntercityBus Lanzarote 32 (Playa Honda (Pasa Por El Islote)) els preus poden canviar en funció de diversos factors. Per obtenir més informació sobre IntercityBus Lanzarote, els costos dels bitllets consulta l'aplicació Moovit o el lloc web oficial de IntercityBus Lanzarote.
32 (IntercityBus Lanzarote)
La primera parada de la ruta 32 bus és Estación De Guaguas De Arrecife i la darrera parada és Íes Playa Honda. 32 (Playa Honda (Pasa Por El Islote)) està operatiu durant a diari.
Informació addicional: 32 té 19 parades i la durada del viatge total d'aquesta ruta és d'aproximadament 42 minuts.
Sobre la marxa? Comprova per què més de 1.5 milions d'usuaris confien en Moovit com la millor aplicació de trànsit públic. Moovit et proporciona IntercityBus Lanzarote rutes suggerides, un seguiment en
bus a temps real, indicacions en directe, mapes de ruta de línia a Lanzarote i t'ajuda a trobar el 32 bus parades més propera a prop teu. No
dispoes d'internet? Baixa't un mapa PDF fora de línia i bus programa't la 32 de bus per fer el teu viatge.
Monitoratge de la línia 32 en temps real bus
Monitora la línia 32 (Playa Honda (Pasa Por El Islote)) en un mapa en directe en temps real i segueix la seva ubicació mentre es mou entre estacions. Utilitza Moovit com a rastrejador de la línia 32 bus o una aplicació de seguiment IntercityBus Lanzarote bus en directe i no et perdis mai el teu bus.
Utilitza l'app com a planificador de viatges per a IntercityBus Lanzarote o com a planificador de viatges per a bus per planificar la teva ruta per Lanzarote. El planificador de viatges mostra dades actualitzades per a IntercityBus Lanzarote i qualsevol bus, inclosa la línia 32, a Lanzarote
32 - Indicacions alternatives
Línies de IntercityBus Lanzarote a Lanzarote
- 05 - Arrecife - Femés/ Horaris
- 34 - Interior de Tías/ Horaris
- 06 - Arrecife - Puerto del Carmen - Playa Blanca/ Horaris
- 24 - Arrecife - Puerto Calero/ Horaris
- 53 - La Santa - Teguise/ Horaris
- 30 - Interior de Playa Blanca/ Horaris
- 161 - Aeropuerto - Puerto del Carmen - Playa Blanca/ Horaris
- 19 - Arrecife - Conil - La Asomada/ Horaris
- 42 - Arrecife - Instituto de Yaiza/ Horaris
- 21 - Arrecife - Playa Honda/ Horaris
- 60 - Arrecife - Playa Blanca/ Horaris
- 01 - Arrecife - Costa Teguise/ Horaris
- 23 - Arrecife - Aeropuerto - Playa Honda/ Horaris
- 52 - La Santa - Los Valles/ Horaris
- 20 - Arrecife - Caleta de Famara/ Horaris
- 16 - Arrecife - La Santa/ Horaris
- 02 - Arrecife - Puerto del Carmen/ Horaris
- 43 - Playa Blanca - Instituto de Yaiza/ Horaris
- 31 - Costa Teguise - Caleta de Famara/ Horaris