37 línia
Glorieta de Cuatro Caminos - Puente de Vallecas
EMT
EMT 37 bus Horari de ruta i parades (Actualitzat)
La 37 bus (Puente Vallecas) té 26 parades, surt de Cuatro Caminos i acaba a Puente De Vallecas.
Tria qualsevol entre les 37 bus parades de més avall per trobar els horaris actuals en temps real i per veure el mapa de ruta.
Direcció: Puente Vallecas (26 parades)
Cuatro Caminos
Bravo Murillo - Cristóbal Bordiú
Juan Zorrilla
Canal
Bravo Murillo - Donoso Cortés
Bravo Murillo - Quevedo
Quevedo
Fuencarral - Alburquerque
Fuencarral - Bilbao
Sagasta
Alonso Martínez
Metro Colón
Recoletos
Cibeles
Banco De España
Neptuno
Museo Del Prado - Jardín Botánico
Prado - Atocha
Estación De Atocha
Basílica De Atocha
Metro Menéndez Pelayo
Junta Municipal Retiro
Pacífico
Ciudad De Barcelona - Seco
Puente De Vallecas
Puente De Vallecas
Preguntes i respostes freqüents de 37
A quina hora comença a funcionar 37 bus?
37 bus comença a funcionar a les 06:00 els dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres, dissabte.
A quina hora deixa de funcionar 37 bus?
37 bus deixa d'operar a les 23:30 els diumenge, dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres, dissabte.
A quina hora arriba 37 bus?
Quan arriba la Glorieta de Cuatro Caminos - Puente de Vallecas bus? Veure horaris d'arribada per als horaris d'arribada en directe i per veure els horaris complerts de Glorieta de Cuatro Caminos - Puente de Vallecas bus més propera a la teva ubicació.
Hi ha un 37 bus parada a prop meu?
Clic aquí per veure la 37 bus parada més propera.
37 bus horari
37 bus ruta opera cada dia. Hores d'horari regular: 06:00 - 23:30
Dia | Hores operatives | Freqüència (min) |
---|---|---|
dl. | 06:00 - 23:30 | 10 - 15 |
dt. | 06:00 - 23:30 | 10 - 15 |
dc. | 06:00 - 23:30 | 10 - 15 |
dj. | 06:00 - 23:30 | 10 - 15 |
dv. | 06:00 - 23:30 | 10 - 15 |
ds. | 06:00 - 23:30 | 16 - 21 |
dg. | 07:00 - 23:30 | 19 - 27 |
EMT bus Alertes de Servei
Consulta totes les actualitzacions a 37 (des de Cuatro Caminos), inclosa la informació d'estat en temps real, els retards de bus, els canvis de rutes, els canvis d'ubicació de les parades i qualsevol altre canvi de servei. Obtén una visualització del mapa en temps real de 37 (Puente Vallecas) i fes el seguiment de bus mentre es mou al mapa. Baixeu ara l'aplicació per a tota la informació EMT.
37 línia bus tarifa
EMT 37 (Puente Vallecas) els preus poden canviar en funció de diversos factors. Per obtenir més informació sobre EMT, els costos dels bitllets consulta l'aplicació Moovit o el lloc web oficial de EMT.
37 (EMT)
La primera parada de la ruta 37 bus és Cuatro Caminos i la darrera parada és Puente De Vallecas. 37 (Puente Vallecas) està operatiu durant a diari.
Informació addicional: 37 té 26 parades i la durada del viatge total d'aquesta ruta és d'aproximadament 45 minuts.
Sobre la marxa? Comprova per què més de 1.5 milions d'usuaris confien en Moovit com la millor aplicació de trànsit públic. Moovit et proporciona EMT rutes suggerides, un seguiment en
bus a temps real, indicacions en directe, mapes de ruta de línia a Madrid i t'ajuda a trobar el 37 bus parades més propera a prop teu. No
dispoes d'internet? Baixa't un mapa PDF fora de línia i bus programa't la 37 de bus per fer el teu viatge.
Monitoratge de la línia 37 en temps real bus
Monitora la línia 37 (Puente Vallecas) en un mapa en directe en temps real i segueix la seva ubicació mentre es mou entre estacions. Utilitza Moovit com a rastrejador de la línia 37 bus o una aplicació de seguiment EMT bus en directe i no et perdis mai el teu bus.
Utilitza l'app com a planificador de viatges per a EMT o com a planificador de viatges per a metro, tramvia, bus o tren per planificar la teva ruta per Madrid. El planificador de viatges mostra dades actualitzades per a EMT i qualsevol bus, inclosa la línia 37, a Madrid
37 - Indicacions alternatives
Línies de EMT a Madrid
- 20 - Puerta del Sol/sevilla - Pavones/ Horaris
- 113 - Mendez Alvaro - Plaza de Ciudad Lineal/ Horaris
- N19 - Plaza de Cibeles - Colonia San Ignacio de Loyola/ Horaris
- 116 - Glorieta de Embajadores - Villaverde Cruce/ Horaris
- 108 - Oporto - Cementerio de Carabanchel/ Horaris
- N26 - Plaza de Alonso Martinez - Aluche/ Horaris
- 66 - Glorieta de Cuatro Caminos - Fuencarral/ Horaris
- 82 - Moncloa - Pitis/ Horaris
- 173 - Plaza de Castilla - Sanchinarro/ Horaris
- 4 - Plaza de Ciudad Lineal - Puerta de Arganda/ Horaris
- 58 - Puente Vallecas - Barrio de Santa Eugenia/ Horaris
- 45 - Plaza de Legazpi - Avenida Reina Victoria/ Horaris
- 31 - Plaza Mayor - Aluche/ Horaris
- 29 - Avenida de Felipe II - Manoteras/ Horaris
- 25 - Plaza de España - Casa de Campo/ Horaris
- M3 - Puerta del Sol/sevilla - Puerta de Toledo/ Horaris
- 67 - Plaza de Castilla - Barrio de Peñagrande/ Horaris
- 107 - Plaza de Castilla - Hortaleza/ Horaris
- 27 - Glorieta de Embajadores - Plaza de Castilla/ Horaris
- U - Avenida de Seneca - Paraninfo/ Horaris