46 línia
Siete Palmas (Por San Lorenzo)
Guaguas Municipales
Guaguas Municipales 46 bus Horari de ruta i parades (Actualitzat)
La 46 bus (Siete Palmas (Por San Lorenzo)) té 26 parades, surt de Intercambiador De Tamaraceite i acaba a Pintor Felo Monzón (Hipercor).
Tria qualsevol entre les 46 bus parades de més avall per trobar els horaris actuals en temps real i per veure el mapa de ruta.
Direcció: Siete Palmas (Por San Lorenzo) (26 parades)
Intercambiador De Tamaraceite
Avda. 8 De Marzo (C.C. Alisios)
Ctra. Nueva De San Lorenzo (Gasolinera)
Lázaro De Ortega (Ciudad Del Campo)
Lázaro De Ortega, 39
Ctra. De San Lorenzo, 120
Ctra. De San Lorenzo, 154
Ctra. De San Lorenzo, 188
Ctra. De San Lorenzo, 230
Ctra. De San Lorenzo, 254
Ctra. De San Lorenzo, 282
L. Suárez Rivero, 22
Centro Deportivo San Lorenzo
Camilo Martinón Navarro, 69
Camilo Martinón Navarro, Frente 32
Camilo Martinón Navarro, 3
Ctra. De San Lorenzo, 400
Ctra. De Almatriche, 259
Ctra. De Almatriche, 169
Ctra. De Almatriche, 135
Ctra. De Almatriche
Ctra. De Almatriche (Gasolinera)
Ctra. De Almatriche (Fábrica De Tejas)
Olivo (Carretera De Almatriche)
Pintor Felo Monzón (Frente Hipercor)
Pintor Felo Monzón (Hipercor)
Preguntes i respostes freqüents de 46
A quina hora comença a funcionar 46 bus?
46 bus comença a funcionar a les 06:25 els dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres.
A quina hora deixa de funcionar 46 bus?
46 bus deixa d'operar a les 20:45 els dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres.
A quina hora arriba 46 bus?
Quan arriba la Siete Palmas (Por San Lorenzo) bus? Veure horaris d'arribada per als horaris d'arribada en directe i per veure els horaris complerts de Siete Palmas (Por San Lorenzo) bus més propera a la teva ubicació.
Hi ha un 46 bus parada a prop meu?
Clic aquí per veure la 46 bus parada més propera.
46 bus horari
46 bus ruta opera cada dia. Hores d'horari regular: 06:25 - 20:45
Dia | Hores operatives | Freqüència (min) |
---|---|---|
dl. | 06:25 - 20:45 | 70 - 80 |
dt. | 06:25 - 20:45 | 70 - 80 |
dc. | 06:25 - 20:45 | 70 - 80 |
dj. | 06:25 - 20:45 | 70 - 80 |
dv. | 06:25 - 20:45 | 70 - 80 |
ds. | 06:55 - 21:15 | 70 - 80 |
dg. | 06:55 - 21:15 | 70 - 80 |
Guaguas Municipales bus Alertes de Servei
Consulta totes les actualitzacions a 46 (des de Intercambiador De Tamaraceite), inclosa la informació d'estat en temps real, els retards de bus, els canvis de rutes, els canvis d'ubicació de les parades i qualsevol altre canvi de servei. Obtén una visualització del mapa en temps real de 46 (Siete Palmas (Por San Lorenzo)) i fes el seguiment de bus mentre es mou al mapa. Baixeu ara l'aplicació per a tota la informació Guaguas Municipales.
46 línia bus tarifa
Guaguas Municipales 46 (Siete Palmas (Por San Lorenzo)) els preus poden canviar en funció de diversos factors. Per obtenir més informació sobre Guaguas Municipales, els costos dels bitllets consulta l'aplicació Moovit o el lloc web oficial de Guaguas Municipales.
46 (Guaguas Municipales)
La primera parada de la ruta 46 bus és Intercambiador De Tamaraceite i la darrera parada és Pintor Felo Monzón (Hipercor). 46 (Siete Palmas (Por San Lorenzo)) està operatiu durant a diari.
Informació addicional: 46 té 26 parades i la durada del viatge total d'aquesta ruta és d'aproximadament 25 minuts.
Sobre la marxa? Comprova per què més de 1.5 milions d'usuaris confien en Moovit com la millor aplicació de trànsit públic. Moovit et proporciona Guaguas Municipales rutes suggerides, un seguiment en
bus a temps real, indicacions en directe, mapes de ruta de línia a Gran Canaria i t'ajuda a trobar el 46 bus parades més propera a prop teu. No
dispoes d'internet? Baixa't un mapa PDF fora de línia i bus programa't la 46 de bus per fer el teu viatge.
Monitoratge de la línia 46 en temps real bus
Monitora la línia 46 (Siete Palmas (Por San Lorenzo)) en un mapa en directe en temps real i segueix la seva ubicació mentre es mou entre estacions. Utilitza Moovit com a rastrejador de la línia 46 bus o una aplicació de seguiment Guaguas Municipales bus en directe i no et perdis mai el teu bus.
Utilitza l'app com a planificador de viatges per a Guaguas Municipales o com a planificador de viatges per a bus per planificar la teva ruta per Gran Canaria. El planificador de viatges mostra dades actualitzades per a Guaguas Municipales i qualsevol bus, inclosa la línia 46, a Gran Canaria
46 - Indicacions alternatives
Línies de Guaguas Municipales a Gran Canaria
- 52 - Hoya de La Plata - Pedro Hidalgo/ Horaris
- 6 - Hoya de La Plata - San Francisco de Paula/ Horaris
- 21 - Puerto / Escaleritas / La Feria / Hosp. Dr. Negrín / Santa Catalina/ Horaris
- 24 - Santa Catalina / Hosp. Dr. Negrín / La Feria / Escaleritas / Puerto/ Horaris
- 1 - Teatro - Puerto/ Horaris
- 26 - Santa Catalina - Campus Universitario (por Siete Palmas)/ Horaris
- 20 - Santa Catalina - La Isleta/ Horaris
- 50 - Ciudad Deportiva Gran Canaria - Zárate/ Horaris
- 41 - Santa Catalina - Las Coloradas/ Horaris
- 7 - Teatro - Campus Universitario/ Horaris
- 64 - Teatro- Cono Sur/ Horaris
- 32 - Guiniguada - Auditorio (por San Antonio)/ Horaris
- 44 - Santa Catalina - Isla Perdida/ Horaris
- 12 - Puerto - Hoya de La Plata/ Horaris
- 48 - Escaleritas - Campus Universitario/ Horaris
- 11 - Teatro - Hospital Dr. Negrín (por La Feria)/ Horaris
- 13 - Mercado de Vegueta - Tres Palmas/ Horaris
- 91 - Teatro - Tamaraceite/ Horaris
- 8 - Teatro - Lomo de La Cruz/ Horaris
- 19 - Santa Catalina - El Sebadal/ Horaris