468 línia
Fuente De La Salud - Polideportivo→Ferrocarril - Est. Getafe Centro
Interurbanos
Interurbanos 468 bus Horari de ruta i parades (Actualitzat)
La 468 bus (Fuente De La Salud - Polideportivo→Ferrocarril - Est. Getafe Centro) té 36 parades, surt de Fuente De La Salud - Polideportivo i acaba a Ferrocarril - Est. Getafe Centro.
Tria qualsevol entre les 468 bus parades de més avall per trobar els horaris actuals en temps real i per veure el mapa de ruta.
Direcció: Fuente De La Salud - Polideportivo→Ferrocarril - Est. Getafe Centro (36 parades)
Fuente De La Salud - Polideportivo
Av. Humanes - Luna
Ctra. M-405 - Pol. Ind. Goñi
Ctra. M-405 - Pol. Ind. Las Naciones
Ctra. M-405 - Fábrica De Cerillas
Ctra. M-405 - Pol. Ind. Prado Los Caballos
Ctra. M-405 - Av. Unión Europea
Madrid - Francisco Encinas
Madrid - Curro Romero
Madrid - Mallorca
Santiago Ramón Y Cajal - Barrio Picasso
Ctra. M-405 - Pol. Ind. Codein
Ctra. M-405 - Pol. Ind. Montesol
Ctra. M-405 - Nogal
Ctra. M-405 - Pol. Ind. El Álamo
Luis Sauquillo - Monte Blanco
Luis Sauquillo - El Arroyo
Luis Sauquillo - Escorial
Luis Sauquillo - Tesillo
Leganés - Los Ángeles
Leganés - Cuzco
Leganés - Centro De Salud Mental
Verano - Parque Bosquesur
Primavera - C. C. Arroyosur
Av. Recomba - Arroyo Valdegrullas
Av. Recomba - Parque Ind. La Laguna
Ctra. M-409 - Ciudad Del Automóvil
Ctra. M-409 - Los Frailes
Av. Fuenlabrada - Hospital Severo Ochoa
Av. Doctor Fleming - Colegio
Av. Doctor Fleming - Constitución De Cádiz
Av. Museo - Pza. Joan Manuel Serrat
Lugo - Centro De Mayores
Ctra. M-406 - Hospital De Getafe
Leganés - Batres
Ferrocarril - Est. Getafe Centro
Preguntes i respostes freqüents de 468
A quina hora comença a funcionar 468 bus?
468 bus comença a funcionar a les 06:10 els dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres.
A quina hora deixa de funcionar 468 bus?
468 bus deixa d'operar a les 06:30 els diumenge, dissabte.
A quina hora arriba 468 bus?
Quan arriba la Fuente De La Salud - Polideportivo→Ferrocarril - Est. Getafe Centro Bus? Veure horaris d'arribada per als horaris d'arribada en directe i per veure els horaris complerts de Fuente De La Salud - Polideportivo→Ferrocarril - Est. Getafe Centro Bus més propera a la teva ubicació.
Quant costa la tarifa de 468 (Fuente De La Salud - Polideportivo→Ferrocarril - Est. Getafe Centro) bus?
La tarifa de Fuente De La Salud - Polideportivo→Ferrocarril - Est. Getafe Centro (Fuente De La Salud - Polideportivo→Ferrocarril - Est. Getafe Centro) bus és de €1.30 - €2.60.
Hi ha un 468 bus parada a prop meu?
Clic aquí per veure la 468 bus parada més propera.
Interurbanos 468 bus Mapa de ruta - Fuente De La Salud - Polideportivo→Ferrocarril - Est. Getafe Centro
468 bus horari
468 bus ruta opera cada dia. Hores d'horari regular: 06:10 - 13:10
Dia | Hores operatives | Freqüència (min) |
---|---|---|
dl. | 06:10 - 13:10 | 120 - 164 |
dt. | 06:10 - 13:10 | 120 - 164 |
dc. | 06:10 - 13:10 | 120 - 164 |
dj. | 06:10 - 13:10 | 120 - 164 |
dv. | 06:10 - 13:10 | 120 - 164 |
ds. | 06:30 | Sortida Única |
dg. | 06:30 | Sortida Única |
Interurbanos bus Alertes de Servei
Consulta totes les actualitzacions a 468 (des de Fuente De La Salud - Polideportivo), inclosa la informació d'estat en temps real, els retards de bus, els canvis de rutes, els canvis d'ubicació de les parades i qualsevol altre canvi de servei. Obtén una visualització del mapa en temps real de 468 (Fuente De La Salud - Polideportivo→Ferrocarril - Est. Getafe Centro) i fes el seguiment de bus mentre es mou al mapa. Baixeu ara l'aplicació per a tota la informació Interurbanos.
468 línia bus tarifa
Interurbanos 468 (Fuente De La Salud - Polideportivo→Ferrocarril - Est. Getafe Centro) la tarifa del viatge es troba entre €1.30 i €2.60. Els preus poden variar en funció de diversos factors. Per obtenir més informació sobre els costos dels bitllets de Interurbanos, si us plau consulta l'aplicació Moovit o el lloc web oficial de Interurbanos.
468 (Interurbanos)
La primera parada de la ruta 468 bus és Fuente De La Salud - Polideportivo i la darrera parada és Ferrocarril - Est. Getafe Centro. 468 (Fuente De La Salud - Polideportivo→Ferrocarril - Est. Getafe Centro) està operatiu durant a diari.
Informació addicional: 468 té 36 parades i la durada del viatge total d'aquesta ruta és d'aproximadament 43 minuts.
Sobre la marxa? Comprova per què més de 1.5 milions d'usuaris confien en Moovit com la millor aplicació de trànsit públic. Moovit et proporciona Interurbanos rutes suggerides, un seguiment en
bus a temps real, indicacions en directe, mapes de ruta de línia a Madrid i t'ajuda a trobar el 468 bus parades més propera a prop teu. No
dispoes d'internet? Baixa't un mapa PDF fora de línia i bus programa't la 468 de bus per fer el teu viatge.
Monitoratge de la línia 468 en temps real Bus
Monitora la línia 468 (Fuente De La Salud - Polideportivo→Ferrocarril - Est. Getafe Centro) en un mapa en directe en temps real i segueix la seva ubicació mentre es mou entre estacions. Utilitza Moovit com a rastrejador de la línia 468 bus o una aplicació de seguiment Interurbanos bus en directe i no et perdis mai el teu bus.
Utilitza l'app com a planificador de viatges per a Interurbanos o com a planificador de viatges per a Metro, Tramvia, Bus o Tren per planificar la teva ruta per Madrid. El planificador de viatges mostra dades actualitzades per a Interurbanos i qualsevol bus, inclosa la línia 468, a Madrid
468 - Indicacions alternatives
- 468 - C.º Del Molino - Hospital De Fuenlabrada→Fuente De La Salud - Polideportivo / Horaris
- 468 - Ferrocarril - Est. Getafe Centro→Fuente De La Salud - Polideportivo / Horaris
- 468 - Ferrocarril - Est. Getafe Centro→P.º De La Pradera - Pza. Del Puente / Horaris
- 468 - Ferrocarril - Est. Getafe Centro→Rafael Alberti - Pablo Neruda / Horaris
- 468 - Ferrocarril - Est. Getafe Centro→Ugena - Ayuntamiento / Horaris
- 468 - Fuente De La Salud - Polideportivo→C.º Del Molino - Hospital De Fuenlabrada / Horaris
- 468 - P.º De La Pradera - Pza. Del Puente→Ferrocarril - Est. Getafe Centro / Horaris
- 468 - Rafael Alberti - Pablo Neruda→Ferrocarril - Est. Getafe Centro / Horaris
- 468 - Ugena - Ayuntamiento→Ferrocarril - Est. Getafe Centro / Horaris
Línies de Interurbanos a Madrid
- 828 - Madrid (Canillejas) - Alcobendas - Universidad Autónoma/ Horaris
- N502 - Madrid (Príncipe Pío) - Alcorcón/ Horaris
- 191 - Madrid (Plaza de Castilla) - Buitrago/ Horaris
- 626A - Majadahonda (Estación FF.CC.) - Villanueva del Pardillo/ Horaris
- 572 - Madrid (Aluche) - Ciudad de la Imagen/ Horaris
- 231 - Alcalá de Henares - Urb. Zulema - El Viso/ Horaris
- 522 - Madrid (Príncipe Pío) - Móstoles (por Pistas DGT)/ Horaris
- 713 - Madrid (Plaza de Castilla) - Tres Cantos (por Avda. del Parque)/ Horaris
- 157C - Madrid (Plaza de Castilla) - Alcobendas (Valdelasfuentes)/ Horaris
- N806 - Madrid (Atocha) - Parla/ Horaris
- 331 - Madrid (Conde de Casal) - Rivas (Sta. Mónica) - Rivas Futura/ Horaris
- N203 - Madrid (Ciudad Lineal) - Coslada - S. Fernando - Velilla/Loeches/ Horaris
- 634 - Colmenarejo - Galapagar - Est. La Navata/ Horaris
- 640 - San Lorenzo de El Escorial - Robledo Chavela - Valdemaqueda/ Horaris
- N104 - Madrid (Plaza de Castilla) - San Agustín del Guadalix/ Horaris
- 641 - Madrid (Moncloa) - Valdemorillo/ Horaris
- 651 - Madrid (Moncloa) - Majadahonda (Avda. de España)/ Horaris
- 289 - Madrid (Ciudad Lineal) - Coslada (Hospital)/ Horaris
- N701 - Madrid (Plaza de Castilla) - Tres Cantos/ Horaris
- 626 - Las Rozas - Majadahonda - Villanueva de la Cañada/ Horaris