661 línia
Madrid (Moncloa) - San Lorenzo de El Escorial (por Galapagar)
Interurbanos
Interurbanos 661 bus Horari de ruta i parades (Actualitzat)
La 661 bus (Hospital El Escorial) té 21 parades, surt de Intercambiador De Moncloa i acaba a Hospital El Escorial.
Tria qualsevol entre les 661 bus parades de més avall per trobar els horaris actuals en temps real i per veure el mapa de ruta.
Direcció: Hospital El Escorial (21 parades)
Intercambiador De Moncloa
Veterinaria
Av. Padre Huidobro - Urb. Casaquemada
Ctra. M-505 - Burgocentro
Ctra. M-505 - Urb. La Chopera
Camino Real - Urb. Molino De La Hoz
Ctra. M-505 - Urb. Roncesvalles
Ctra. M-505 - Urb. Los Gamos
Ctra. M-505 - Colegio
Ctra. M-505 - Pza. Cruz Roja
Ctra. M-505 - Cruce Ctra. Guadarrama
Ctra. M-505 - Urb. Vistanevada
Ctra. M-505 - Embalse Valmayor
Av. Constitución - Madrid
Av. Constitución - Francisco Valiño
San Sebastián - Cardenal Cisneros
Av. M. Moratiel Iban - Pablo Mayoral
Juliana - Urb. Los Escoriales
Av. Reyes Católicos - Padre Wigfrido
Juan De Toledo - Estación De Autobuses
Hospital El Escorial
Preguntes i respostes freqüents de 661
A quina hora comença a funcionar 661 bus?
661 bus comença a funcionar a les 08:00 els dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres.
A quina hora deixa de funcionar 661 bus?
661 bus deixa d'operar a les 09:40 els dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres.
A quina hora arriba 661 bus?
Quan arriba la Madrid (Moncloa) - San Lorenzo de El Escorial (por Galapagar) Bus? Veure horaris d'arribada per als horaris d'arribada en directe i per veure els horaris complerts de Madrid (Moncloa) - San Lorenzo de El Escorial (por Galapagar) Bus més propera a la teva ubicació.
Hi ha un 661 bus parada a prop meu?
Clic aquí per veure la 661 bus parada més propera.
661 bus horari
661 bus ruta opera el dilluns a divendres. Horari habitual: 08:00 - 09:40
Dia | Hores operatives | Freqüència (min) |
---|---|---|
dl. | 08:00 - 09:40 | 100 |
dt. | 08:00 - 09:40 | 100 |
dc. | 08:00 - 09:40 | 100 |
dj. | 08:00 - 09:40 | 100 |
dv. | 08:00 - 09:40 | 100 |
ds. | No Operatiu | No Operatiu |
dg. | No Operatiu | No Operatiu |
Interurbanos bus Alertes de Servei
Consulta totes les actualitzacions a 661 (des de Intercambiador De Moncloa), inclosa la informació d'estat en temps real, els retards de bus, els canvis de rutes, els canvis d'ubicació de les parades i qualsevol altre canvi de servei. Obtén una visualització del mapa en temps real de 661 (Hospital El Escorial) i fes el seguiment de bus mentre es mou al mapa. Baixeu ara l'aplicació per a tota la informació Interurbanos.
661 línia bus tarifa
Interurbanos 661 (Hospital El Escorial) els preus poden canviar en funció de diversos factors. Per obtenir més informació sobre Interurbanos, els costos dels bitllets consulta l'aplicació Moovit o el lloc web oficial de Interurbanos.
661 (Interurbanos)
La primera parada de la ruta 661 bus és Intercambiador De Moncloa i la darrera parada és Hospital El Escorial. 661 (Hospital El Escorial) està operatiu durant entre setmana.
Informació addicional: 661 té 21 parades i la durada del viatge total d'aquesta ruta és d'aproximadament 54 minuts.
Sobre la marxa? Comprova per què més de 1.5 milions d'usuaris confien en Moovit com la millor aplicació de trànsit públic. Moovit et proporciona Interurbanos rutes suggerides, un seguiment en
bus a temps real, indicacions en directe, mapes de ruta de línia a Madrid i t'ajuda a trobar el 661 bus parades més propera a prop teu. No
dispoes d'internet? Baixa't un mapa PDF fora de línia i bus programa't la 661 de bus per fer el teu viatge.
Monitoratge de la línia 661 en temps real Bus
Monitora la línia 661 (Hospital El Escorial) en un mapa en directe en temps real i segueix la seva ubicació mentre es mou entre estacions. Utilitza Moovit com a rastrejador de la línia 661 bus o una aplicació de seguiment Interurbanos bus en directe i no et perdis mai el teu bus.
Utilitza l'app com a planificador de viatges per a Interurbanos o com a planificador de viatges per a Metro, Tramvia, Bus o Tren per planificar la teva ruta per Madrid. El planificador de viatges mostra dades actualitzades per a Interurbanos i qualsevol bus, inclosa la línia 661, a Madrid
661 - Indicacions alternatives
Línies de Interurbanos a Madrid
- 195 - Madrid (Plaza de Castilla) - Braojos/ Horaris
- 514 - Madrid (Príncipe Pío) - Alcorcón (por Los Castillos)/ Horaris
- N807 - Madrid (Atocha) - Getafe - Humanes - Griñón/ Horaris
- N503 - Madrid (Príncipe Pío) - Móstoles (Villafontana)/ Horaris
- 612 - Madrid (Moncloa) - Torrelodones/ Horaris
- 628 - Madrid (Moncloa) - P. Empresarial - El Cantizal/ Horaris
- 567 - Villaviciosa de Odón - Majadahonda/ Horaris
- 561 - Madrid (Aluche) - Pozuelo - Majadahonda - Las Rozas/ Horaris
- 263 - Madrid (Barajas) - Cobeña - Algete/ Horaris
- N203 - Madrid (Ciudad Lineal) - Coslada - S. Fernando - Velilla/Loeches/ Horaris
- 625 - Madrid (Moncloa) - Monte Rozas/ Horaris
- 664 - Madrid (Moncloa) - San Lorenzo de El Escorial (por Guadarrama)/ Horaris
- N504 - Madrid (Príncipe Pío) - Villaviciosa de Odón/ Horaris
- 232 - Alcalá de Henares - Torres de la Alameda/ Horaris
- 350B - Arganda (Hospital) - Villarejo - Villamanrique de Tajo/ Horaris
- 466 - Parla - Valdemoro/ Horaris
- 658A - Madrid (Moncloa) - Pozuelo (C. C. LaFinca)/ Horaris
- 498A - Móstoles (Móstoles - Central) - Arroyomolinos (Parque de Nieve)/ Horaris
- 534 - Madrid (Príncipe Pío) - Urb. Parque Coimbra - Xanadú/ Horaris
- 611A - Madrid (Moncloa) - Hoyo de Manzanares (por Urb. Las Colinas)/ Horaris