B21 línia
Entrexardíns-Celas-Peiro Canteiro
Alsa Cal Pita
Alsa Cal Pita B21 bus Horari de ruta i parades (Actualitzat)
La B21 bus (Peiro Canteiro) té 34 parades, surt de Entrexardíns (A Coruña) i acaba a Peiro Canteiro.
Tria qualsevol entre les B21 bus parades de més avall per trobar els horaris actuals en temps real i per veure el mapa de ruta.
Direcció: Peiro Canteiro (34 parades)
Entrexardíns (A Coruña)
Costa da Palloza (A Coruña)
A Coruña E.A. (Saídas)
A Gaiteira, Peluquería (Interurbano)
Os Castros, Ascensor (Interurbano)
Av. Pasaxe, Chuac (Interurbano)
Av Pasaxe, F/ Materno (Interurbano)
Av Pasaxe, F/ Xesuítas (Interurbano)
Ponte Pasaxe (A Coruña)
Alcampo
Portazgo
A Corveira
Vilaboa Igrexa
Vilaboa Confiteria
Vilaboa Pazo
Vilaboa Km7
Vilaboa Ponte
Bosque
Hermida
Fonte Maior
Tarrio
Gaiteiro
Colexio Tarrio
Gaiteiro Cruce Crta.Sta Comba
Barrie
Valiñas
Casal Canteiro
Casal Cruce Sueiro
Sueiro Cruce Rumbo
Vinxeira Pequena
Celas Casa Varela
Celas de Peiro
Celas Cruce Hermida
Peiro Canteiro
Preguntes i respostes freqüents de B21
A quina hora comença a funcionar B21 bus?
B21 bus comença a funcionar a les 08:20 els dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres.
A quina hora deixa de funcionar B21 bus?
B21 bus deixa d'operar a les 22:20 els dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres.
A quina hora arriba B21 bus?
Quan arriba la Entrexardíns-Celas-Peiro Canteiro bus? Veure horaris d'arribada per als horaris d'arribada en directe i per veure els horaris complerts de Entrexardíns-Celas-Peiro Canteiro bus més propera a la teva ubicació.
Hi ha un B21 bus parada a prop meu?
Clic aquí per veure la B21 bus parada més propera.
B21 bus horari
B21 bus ruta funciona els entre setmana. Horaris regulars: 08:20 - 22:20
Dia | Hores operatives | Freqüència (min) |
---|---|---|
dl. | 08:20 - 22:20 | 120 |
dt. | 08:20 - 22:20 | 120 |
dc. | 08:20 - 22:20 | 120 |
dj. | 08:20 - 22:20 | 120 |
dv. | 08:20 - 22:20 | 120 |
ds. | No Operatiu | No Operatiu |
dg. | No Operatiu | No Operatiu |
Alsa Cal Pita bus Alertes de Servei
Consulta totes les actualitzacions a B21 (des de Entrexardíns (A Coruña)), inclosa la informació d'estat en temps real, els retards de bus, els canvis de rutes, els canvis d'ubicació de les parades i qualsevol altre canvi de servei. Obtén una visualització del mapa en temps real de B21 (Peiro Canteiro) i fes el seguiment de bus mentre es mou al mapa. Baixeu ara l'aplicació per a tota la informació Alsa Cal Pita.
B21 línia bus tarifa
Alsa Cal Pita B21 (Peiro Canteiro) els preus poden canviar en funció de diversos factors. Per obtenir més informació sobre Alsa Cal Pita, els costos dels bitllets consulta l'aplicació Moovit o el lloc web oficial de Alsa Cal Pita.
B21 (Alsa Cal Pita)
La primera parada de la ruta B21 bus és Entrexardíns (A Coruña) i la darrera parada és Peiro Canteiro. B21 (Peiro Canteiro) està operatiu durant entre setmana.
Informació addicional: B21 té 34 parades i la durada del viatge total d'aquesta ruta és d'aproximadament 53 minuts.
Sobre la marxa? Comprova per què més de 1.5 milions d'usuaris confien en Moovit com la millor aplicació de trànsit públic. Moovit et proporciona Alsa Cal Pita rutes suggerides, un seguiment en
bus a temps real, indicacions en directe, mapes de ruta de línia a Vigo i t'ajuda a trobar el B21 bus parades més propera a prop teu. No
dispoes d'internet? Baixa't un mapa PDF fora de línia i bus programa't la B21 de bus per fer el teu viatge.
Monitoratge de la línia B21 en temps real bus
Monitora la línia B21 (Peiro Canteiro) en un mapa en directe en temps real i segueix la seva ubicació mentre es mou entre estacions. Utilitza Moovit com a rastrejador de la línia B21 bus o una aplicació de seguiment Alsa Cal Pita bus en directe i no et perdis mai el teu bus.
Utilitza l'app com a planificador de viatges per a Alsa Cal Pita o com a planificador de viatges per a bus, tren o ferri per planificar la teva ruta per Vigo. El planificador de viatges mostra dades actualitzades per a Alsa Cal Pita i qualsevol bus, inclosa la línia B21, a Vigo
B21 - Indicacions alternatives
Línies de Alsa Cal Pita a Vigo
- B12 - Entrexardíns-Dexo-Concello De Sada/ Horaris
- B19 - Entrexardíns-Ledoño-Peiro Canteiro/ Horaris
- 5004 - Culleredo: O Burgo Edificio U. Múltiples-Peiro Canteiro/ Horaris
- B8 - Entrexardíns-Santa Cruz-Sada Hotel Sada Palace/ Horaris
- A6 - Sta. María De Vigo-Entrexardíns/ Horaris
- A3 - Lema-Cambre-A Barcala-Entrexardins/ Horaris
- B1 - San Pedro De Nós-Entrexardíns/ Horaris
- B17 - Entrexardíns-Orro-Ledoño-Peiro Canteiro/ Horaris
- B5 - Pousada 2-Entrexardíns/ Horaris
- A9 - Tarrio-Entrexardíns/ Horaris
- L102 - A Barcala-Univers. Laboral.-Entrexardíns/ Horaris
- L120 - Concello De Sada - Lorbé/ Horaris
- B2 - Hospital Abente Y Lago-Cambre-A Patiña Ii/ Horaris
- B11 - Entrexardíns-Santa Cruz-Franzomel-Soñeiro/ Horaris
- B9 - Mera-Rialta-Santa Cruz-Entrexardíns/ Horaris
- B20 - Entrexardíns-Oleiros (Concello)-Pol.Iñás-Ies Miraflores/ Horaris
- 176 - Cambre: Cambre-Espíritu Santo (Polígono)/ Horaris
- 2652 - Oleiros: Rua Golfiño/Aparc.-O Burgo Edi.Usos Múltiples/ Horaris
- D4 - Meirama-Ordes/ Horaris