U línia
Avenida de Seneca - Paraninfo
EMT
EMT U bus Horari de ruta i parades (Actualitzat)
La U bus (Seneca) té 12 parades, surt de Paraninfo i acaba a Juan Herrera.
Tria qualsevol entre les U bus parades de més avall per trobar els horaris actuals en temps real i per veure el mapa de ruta.
Direcció: Seneca (12 parades)
Paraninfo
Paraninfo - Informática
Paraninfo - Derecho
Paraninfo - Filosofía
Avenida Complutense - Jardín Botánico
Avenida Complutense - Ciencias Información
Metro Ciudad Universitaria
Cardenal Cisneros
Avenida De La Memoria
Séneca - Antonio De Nebrija
Martín Fierro - Obispo Trejo
Juan Herrera
Preguntes i respostes freqüents de U
A quina hora comença a funcionar U bus?
U bus comença a funcionar a les 07:25 els dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres.
A quina hora deixa de funcionar U bus?
U bus deixa d'operar a les 22:00 els dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres.
A quina hora arriba U bus?
Quan arriba la Avenida de Seneca - Paraninfo bus? Veure horaris d'arribada per als horaris d'arribada en directe i per veure els horaris complerts de Avenida de Seneca - Paraninfo bus més propera a la teva ubicació.
Quant costa la tarifa de U (Seneca) bus?
La tarifa de Avenida de Seneca - Paraninfo (Seneca) bus és d'aproximadament €1.50.
Hi ha un U bus parada a prop meu?
Clic aquí per veure la U bus parada més propera.
EMT bus Alertes de Servei
Consulta totes les actualitzacions a U (des de Paraninfo), inclosa la informació d'estat en temps real, els retards de bus, els canvis de rutes, els canvis d'ubicació de les parades i qualsevol altre canvi de servei. Obtén una visualització del mapa en temps real de U (Seneca) i fes el seguiment de bus mentre es mou al mapa. Baixeu ara l'aplicació per a tota la informació EMT.
U línia bus tarifa
EMT U (Seneca) la tarifa del viatge és aproximadament €1.50. Els preus poden variar en funció de diversos factors. Per obtenir més informació sobre els costos dels bitllets de EMT, si us plau consulta l'aplicació Moovit o el lloc web oficial de EMT.
U (EMT)
La primera parada de la ruta U bus és Paraninfo i la darrera parada és Juan Herrera. U (Seneca) està operatiu durant entre setmana.
Informació addicional: U té 12 parades i la durada del viatge total d'aquesta ruta és d'aproximadament 17 minuts.
Sobre la marxa? Comprova per què més de 1.5 milions d'usuaris confien en Moovit com la millor aplicació de trànsit públic. Moovit et proporciona EMT rutes suggerides, un seguiment en
bus a temps real, indicacions en directe, mapes de ruta de línia a Madrid i t'ajuda a trobar el U bus parades més propera a prop teu. No
dispoes d'internet? Baixa't un mapa PDF fora de línia i bus programa't la U de bus per fer el teu viatge.
Monitoratge de la línia U en temps real bus
Monitora la línia U (Seneca) en un mapa en directe en temps real i segueix la seva ubicació mentre es mou entre estacions. Utilitza Moovit com a rastrejador de la línia U bus o una aplicació de seguiment EMT bus en directe i no et perdis mai el teu bus.
Utilitza l'app com a planificador de viatges per a EMT o com a planificador de viatges per a metro, tramvia, bus o tren per planificar la teva ruta per Madrid. El planificador de viatges mostra dades actualitzades per a EMT i qualsevol bus, inclosa la línia U, a Madrid
U - Indicacions alternatives
Línies de EMT a Madrid
- 47 - Atocha - Carabanchel Alto/ Horaris
- 140 - Pavones - Canillejas/ Horaris
- 85 - Estacion de Atocha - Butarque/ Horaris
- 38 - Plaza de Manuel Becerra - las Rosas/ Horaris
- N19 - Plaza de Cibeles - Colonia San Ignacio de Loyola/ Horaris
- 30 - Avenida de Felipe II - Pavones/ Horaris
- 46 - Puerta del Sol/sevilla - Moncloa/ Horaris
- 115 - Avenida de America - Barajas/ Horaris
- SE709 - Feria de Madrid - Hospital Enfermera Isabel Zendal/ Horaris
- N13 - Plaza de Cibeles - Colonia San Cristobal de los Angeles/ Horaris
- 62 - Plaza de Cristo Rey - los Puertos/ Horaris
- 152 - Avenida de Felipe II - Mendez Alvaro/ Horaris
- 40 - Tribunal - Alfonso XIII/ Horaris
- 110 - Plaza de Manuel Becerra - Cementerio de la Almudena/ Horaris
- 70 - Plaza de Castilla - Alsacia/ Horaris
- 125 - Mar de Cristal - Hospital Ramon y Cajal/ Horaris
- 150 - Puerta del Sol/sevilla - Colonia Virgen del Cortijo/ Horaris
- N14 - Plaza de Cibeles - Villaverde Alto/ Horaris
- H - Aluche - Campus de Somosaguas/ Horaris
- 17 - Plaza Mayor - Colonia Parque de Europa/ Horaris