XG817FI línia
Santiago - A Coruña (Directo)
Monbus
Monbus XG817FI bus Horari de ruta i parades (Actualitzat)
La XG817FI bus (Santiago - A Coruña (Directo)) té 46 parades, surt de Muros (Muros) i acaba a A Coruña E.A. (Chegadas).
La previsió d'horari de XG817FI per a bus per a la pròxima setmana: Surt un cop al dia des de 07:05. Dies operatius de la setmana: entre setmana.
Tria qualsevol entre les XG817FI bus parades de més avall per trobar els horaris actuals en temps real i per veure el mapa de ruta.
Direcció: Santiago - A Coruña (Directo) (46 parades)
Muros (Muros)
Boavista (Muros)
Abelleira (Muros)
Tal (Muros)
Esteiro (Muros)
O Freixo (Outes)
O Freixo (Outes)
O Cruceiro de Roo (Outes)
Viro (Outes)
A Serra de Outes (Outes)
Riba de Mar (Outes)
Orro (Noia)
Vilanova (Noia)
Noia - Estación de Autobuses (Noia)
Rúa de San Bernardo (Noia)
A Fialla (Noia)
Cruce da Alvariza (Noia)
Sampaio (Noia)
Cruce do Tambre (Noia)
San Xusto (Lousame)
Cedofeito (Lousame)
Martelo (Rois)
O Codeso (Rois)
O Castro (Rois)
Urdilde (Rois)
O Agrosiso (Rois)
Macedos (Rois)
Gundín (Brión)
Gundín (Brión)
Os Ánxeles - Rotonda Gándara (Brión)
O Tremo - Igrexa (Brión)
Avenida da Maía, 60 - Bertamiráns (Ames)
Urbanización Aldea Nova (Ames)
Muros, 199 - Vilastrexe (Santiago)
Muros, 113 - Roxos (Santiago)
Muros, 57c - Roxos (Santiago)
Muros, 19a (Santiago)
Lamas de Laraño - Lavadoiro (Santiago)
A Barcia - (Santiago)
Avenida Mestra Victoria Míguez - Urbanización Brandía
Avenida Mestra Victoria Míguez, Fronte Ao 52
Avenida Mestra Victoria Míguez - Hospital Clínico
Avenida Mestre Mateo - Campus Sur
Santiago - Estación de Autobuses Intermodal
Alfonso Molina,Matogrande F/ Carrefour (Interurbano) - (A Coruña)
A Coruña E.A. (Chegadas)
Preguntes i respostes freqüents de XG817FI
A quina hora comença a funcionar XG817FI bus?
XG817FI bus comença a funcionar a les 07:05 els dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres.
A quina hora deixa de funcionar XG817FI bus?
XG817FI bus deixa d'operar a les 07:05 els dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres.
A quina hora arriba XG817FI bus?
Quan arriba la Santiago - A Coruña (Directo) bus? Veure horaris d'arribada per als horaris d'arribada en directe i per veure els horaris complerts de Santiago - A Coruña (Directo) bus més propera a la teva ubicació.
Hi ha un XG817FI bus parada a prop meu?
Clic aquí per veure la XG817FI bus parada més propera.
XG817FI bus horari
XG817FI bus ruta funciona els entre setmana. Horaris regulars: 07:05
Dia | Hores operatives | Freqüència (min) |
---|---|---|
dl. | 07:05 | Sortida Única |
dt. | 07:05 | Sortida Única |
dc. | 07:05 | Sortida Única |
dj. | 07:05 | Sortida Única |
dv. | 07:05 | Sortida Única |
ds. | No Operatiu | No Operatiu |
dg. | No Operatiu | No Operatiu |
Monbus Alertes de Servei
Consulta totes les actualitzacions a XG817FI (des de Muros (Muros)), inclosa la informació d'estat en temps real, els retards de bus, els canvis de rutes, els canvis d'ubicació de les parades i qualsevol altre canvi de servei. Obtén una visualització del mapa en temps real de XG817FI (Santiago - A Coruña (Directo)) i fes el seguiment de bus mentre es mou al mapa. Baixeu ara l'aplicació per a tota la informació Monbus.
XG817FI línia bus tarifa
Monbus XG817FI (Santiago - A Coruña (Directo)) els preus poden canviar en funció de diversos factors. Per obtenir més informació sobre Monbus, els costos dels bitllets consulta l'aplicació Moovit o el lloc web oficial de Monbus.
XG817FI (Monbus)
La primera parada de la ruta XG817FI bus és Muros (Muros) i la darrera parada és A Coruña E.A. (Chegadas). XG817FI (Santiago - A Coruña (Directo)) està operatiu durant entre setmana.
Informació addicional: XG817FI té 46 parades i la durada del viatge total d'aquesta ruta és d'aproximadament 170 minuts.
Sobre la marxa? Comprova per què més de 1.5 milions d'usuaris confien en Moovit com la millor aplicació de trànsit públic. Moovit et proporciona Monbus rutes suggerides, un seguiment en
bus a temps real, indicacions en directe, mapes de ruta de línia a Vigo i t'ajuda a trobar el XG817FI bus parades més propera a prop teu. No
dispoes d'internet? Baixa't un mapa PDF fora de línia i bus programa't la XG817FI de bus per fer el teu viatge.
Monitoratge de la línia XG817FI en temps real bus
Monitora la línia XG817FI (Santiago - A Coruña (Directo)) en un mapa en directe en temps real i segueix la seva ubicació mentre es mou entre estacions. Utilitza Moovit com a rastrejador de la línia XG817FI bus o una aplicació de seguiment Monbus bus en directe i no et perdis mai el teu bus.
Utilitza l'app com a planificador de viatges per a Monbus o com a planificador de viatges per a bus, tren o ferri per planificar la teva ruta per Vigo. El planificador de viatges mostra dades actualitzades per a Monbus i qualsevol bus, inclosa la línia XG817FI, a Vigo
XG817FI - Indicacions alternatives
- XG817FI - Noia - Santiago (Semidirecto) / Horaris
- XG817FI - Muros (Directo) / Horaris
- XG817FI - Noia - Santiago / Horaris
- XG817FI - Santiago (Directo) - Noia - Muros / Horaris
- XG817FI - Noia / Horaris
- XG817FI - Noia - Muros / Horaris
- XG817FI - Cee - Muros - Santiago (Directo Desde O Freixo) / Horaris
- XG817FI - Santiago / Horaris
- XG817FI - Muros - Cee - Fisterra (Directo Ata O Freixo) / Horaris
- XG817FI - Noia - Muros - Cee / Horaris
- XG817FI - Muros - Noia - Santiago / Horaris
- XG817FI - Noia - Muros - Cee - Fisterra / Horaris
Línies de Monbus a Vigo
- XG84758 - Noia - Boiro - A Pobra do Caramiñal/ Horaris
- XG86006 - Santiago (Est. intermodal) - A Estrada - Soutelo - Forcarei/ Horaris
- XG80718 - Circular (só sábados): Firmistáns - San Xoán de Calo - Santiago (r/ Rosa) - Raíces - Firmistáns/ Horaris
- XG62218 - Lougares - Barciademera - Mondariz - A DEMANDA - CHAMAR 988 687 800/ Horaris
- XG81734 - Vigo - Campus universitario da Xunqueira (Pontevedra)/ Horaris
- XG61454 - Verín - Toro (DÍAS DE FEIRA EN VERÍN, 3, 13 E 23)/ Horaris
- XG621 - As Neves - Salvaterra - Porriño - Vigo/ Horaris
- XG62806 - Parada - Pontevedra - Bora/ Horaris
- XG72703 - Centro de Saúde de Sarria - Leirado/ Horaris
- C - Circulares de Sanxenxo/ Horaris
- XG72126 - Becerreá - Hospital HULA/ Horaris
- XG847 - Santiago (Est. Intermodal) - Ribeira - Aguiño/ Horaris
- XG89010 - Lugo E.A. - San Xoán do Campo/ Horaris
- XG61450 - Verín - Videferre/ Horaris
- XG80715 - Circular: Santiago (r/ Rosa) - Cacheiras - Luou - Milladoiro - Santiago (r/ Rosa)/ Horaris
- XG81746 - Vigo - Pontevedra - Boiro - Ribeira/ Horaris
- XG61440 - Verín - Progo/ Horaris
- XG80404 - Santiago (r/ da Rosa) - Ameixenda/ Horaris
- XG64023 - Ortigueira - Cariño/ Horaris
- XG61448 - Verín - Arzoá/ Horaris