Jak do Asbis Bratislava v Bratislava Ii Autobus, Tramvaj nebo Trolejbus?

Začátek
Konec
Hledání

Otázky a odpovědi

Jaké stanice jsou nejblíže Asbis Bratislava?

Nejbližší stanice u Asbis Bratislava jsou:

  • Tuhovská je 114 metrů daleko, 2 min pěšky.
  • Vajnory-Nadjazd je 399 metrů daleko, 6 min pěšky.
  • Kon-Rad je 1090 metrů daleko, 15 min pěšky.

Která Autobus zastávka linky blízko Asbis Bratislava?

Tyto Autobus zastávky blízko linky Asbis Bratislava: 53, 65.

Moovit je nejlepší aplikace pro hromadnou dopravu na světě.
Podpora přes 3000 měst v 92+ městech po celém světě!
Google Play badge AppStore badge

Veřejná doprava do Asbis Bratislava v Bratislava Ii

Přemýšlíte, jak se dostat do Asbis Bratislava v Bratislava Ii, Slovensko? Moovit vám pomůže najít nejlepší cestu k Asbis Bratislava s pokyny krok po kroku od nejbližší stanice hromadné dopravy.

Moovit poskytuje mapy zdarma a živé pokyny, které vám pomohou navigovat se městem. Podívejte se na jízdní řády, cesty, plány a zjistěte, jak dlouho to trvá se v reálném čase dostat k Asbis Bratislava.

Hledáte nejbližší zastávku nebo stanici do Asbis Bratislava? Mrkněte se na tento seznam zastávek, které jsou nejblíže vašemu cíli: Tuhovská; Vajnory-Nadjazd; Kon-Rad.

K Asbis Bratislava se můžete dostat Autobus, Tramvaj nebo Trolejbus. Toto jsou linky a cesty, které mají zastávky v okolí - Autobus: 53, 65

Chcete se podívat, jestli vás k cíli nedostane nějaká cesta dřív? Moovit vám pomůže najít alternativní cesty nebo časy. Získejte jednoduše pokyny a směr od a do Asbis Bratislava z aplikace Moovit nebo webové stránky.

Děláme jízdu do Asbis Bratislava jednoduchou, proto více než 460 milionů uživatelů, včetně uživatelů v Bratislava Ii, věří Moovitu jako nejlepší aplikaci hromadné dopravy. Nemusíte stahovat jednotlivé aplikace pro autobus a vlak, Moovit je aplikace, která má vše, a která vám pomůže najít ty nejlepší časy autobusů a vlaků.

Asbis Bratislava, Bratislava Ii
Snadnější cesta do Asbis Bratislava pomocí aplikace!