Linka 111
Skalka - Dubeč - Koloděje
DPP
Jízdní řád a zastávky DPP 111 autobus (Aktualizováno)
111 autobus ה má 22 zastávek odjíždí z Koloděje a končí v Skalka.
Vyberte 111 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Skalka (22 zastávek)
Koloděje
Kvasinská
POD Oborou
Kolodějská Obora
Dubeč
Škola Dubeč
Za Pavilonem
Lázeňka
Dubeček
K Dubečku
Dolní Měcholupy
U Střediska
Za Nadjezdem
Továrny Hostivař
U Továren
V Nových Domcích
V Chotejně
Myšlínská
Mokřanská
Plošná
Michelangelova
Skalka
111 Často kladené dotazy
V kolik začne 111 autobus fungovat?
Služby na 111 autobus začínají v 04:31 dne neděle, pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek, sobota.
V kolik přestává 111 autobus fungovat?
Služby na 111 autobus končí v 23:53 dne neděle, pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek, sobota.
V kolik dorazí 111 autobus?
Kdy přijde linka Skalka - Dubeč - Koloděje Autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Skalka - Dubeč - Koloděje Autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 111 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 111. autobus zastávka.
111 autobus Jízdní řád
111 autobus cesta funguje každý den. Pravidelný jízdní řád: 04:31 - 23:53
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 04:31 - 23:53 | 2 - 38 |
út | 04:31 - 23:53 | 2 - 38 |
st | 04:31 - 23:53 | 2 - 38 |
čt | 04:31 - 23:53 | 2 - 38 |
pá | 04:31 - 23:53 | 2 - 38 |
so | 04:31 - 23:53 | 23 - 53 |
ne | 04:31 - 23:53 | 23 - 53 |
Provozní upozornění pro DPP autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 111 (od Koloděje), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 111 v reálném čase. (Skalka) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o DPP.
Jízdné za linku 111 autobus
Ceny DPP 111 (Skalka) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek DPP najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách DPP.
111 (DPP)
První zastávka 111 autobus cesty je Koloděje a poslední zastávka je Skalka. 111 (Skalka) je v provozu během každý den.
Další informace: 111 má 22 zastávek a celková doba cesty je zhruba 21 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí DPP navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Praha, a pomůže vám najít nejbližší 111 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 111 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 111 sledovač Autobus v reálném čase
Sledujte linku 111 (Skalka) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 111 autobus nebo živou aplikaci pro sledování DPP autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro DPP nebo plánovač výletů pro Tramvaj, Autobus, Vlak, Trolejbus, Metro, Lanovka, Trajekt nebo Kabinová lanovka a naplánujte si trasu kolem Praha. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro DPP a jakýkoli autobus, včetně linky 111, v Praha
111 - Alternativní cíle
DPP linky v Praha
- 352 - Praha, Luka - Jinočany, náměstí/ Jízdní řád
- 107 - Dejvická - Suchdolské náměstí - Suchdol/ Jízdní řád
- 272 - Dolnokřeslická - Nádraží Uhříněves/ Jízdní řád
- 248 - Nádraží Radotín - Viničky - Nádraží Radotín/ Jízdní řád
- 147 - Dejvická - Výhledy/ Jízdní řád
- 245 - Nádraží Radotín - Lahovská/ Jízdní řád
- 104 - Klukovice - Na Hvězdárně/ Jízdní řád
- 904 - Sídliště Řepy - Sídliště Písnice/ Jízdní řád
- 149 - Dejvická - Stodůlky-Bavorská/ Jízdní řád
- 915 - Cukrovar Čakovice - Miškovice/ Jízdní řád
- 141 - Bazén Hloubětín - Ve Žlíbku/ Jízdní řád
- 157 - Kačerov - Násirovo náměstí/ Jízdní řád
- 908 - Jinonice - Klánovice/ Jízdní řád
- 105 - Smíchovské nádraží - Filmové ateliéry Barrandov - Smíchovské nádraží/ Jízdní řád
- 259 - Hostavice - Bazén Hloubětín/ Jízdní řád
- 170 - Pražská čtvrť - Jižní Město/ Jízdní řád
- 174 - Kukulova - Luka - Řeporyjské náměstí - Třebonice/ Jízdní řád
- 256 - Knovízská - Mokrá/ Jízdní řád
- 130 - Zličín - Filmové ateliéry/ Jízdní řád
- 160 - Dejvická - Lysolaje - Výhledy/ Jízdní řád