Linka 166
Brankovice, železniční stanice - Vyškov, Autobusové nádraží
IDS JMK
Jízdní řád a zastávky IDS JMK 166 autobus (Aktualizováno)
166 autobus ה má 22 zastávek odjíždí z Brankovice, Železniční Stanice a končí v Vyškov, Autobusové Nádraží.
Vyberte 166 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Vyškov, Autobusové Nádraží (22 zastávek)
Brankovice, Železniční Stanice
Brankovice, Obecní Úřad
Nemochovice
Chvalkovice, U Hřiště
Chvalkovice
Hvězdlice, Nové Hvězdlice
Hvězdlice, Staré Hvězdlice
Kozlany
Bohdalice-Pavlovice, Hradčany
Bohdalice-Pavlovice, Bohdalice
Bohdalice-Pavlovice, Pavlovice, Rozcestí
Bohdalice-Pavlovice, Pavlovice
Bohdalice-Pavlovice, Pavlovice, Rozcestí
Bohdalice-Pavlovice, Bohdalice
Bohdalice-Pavlovice, Pavlovice, Rozcestí
Bohdalice-Pavlovice, Manerov
Hlubočany, Terešov, Rozcestí
Vyškov, Zouvalka
Vyškov, Křečkovice
Vyškov, Palánek
Vyškov, Železniční Stanice
Vyškov, Autobusové Nádraží
166 Často kladené dotazy
V kolik začne 166 autobus fungovat?
Služby na 166 autobus začínají v 04:31 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik přestává 166 autobus fungovat?
Služby na 166 autobus končí v 16:01 dne neděle, sobota.
V kolik dorazí 166 autobus?
Kdy přijde linka Brankovice, železniční stanice - Vyškov, Autobusové nádraží Autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Brankovice, železniční stanice - Vyškov, Autobusové nádraží Autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 166 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 166. autobus zastávka.
166 autobus Jízdní řád
166 autobus cesta funguje každý den. Pravidelný jízdní řád: 04:31 - 16:59
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 04:31 - 16:59 | 27 - 162 |
út | 04:31 - 16:59 | 27 - 162 |
st | 04:31 - 16:59 | 27 - 162 |
čt | 04:31 - 16:59 | 27 - 162 |
pá | 04:31 - 16:59 | 27 - 162 |
so | 04:50 - 16:01 | 130 - 311 |
ne | 04:50 - 16:01 | 130 - 311 |
Provozní upozornění pro IDS JMK autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 166 (od Brankovice, Železniční Stanice), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 166 v reálném čase. (Vyškov, Autobusové Nádraží) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o IDS JMK.
Jízdné za linku 166 autobus
Ceny IDS JMK 166 (Vyškov, Autobusové Nádraží) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek IDS JMK najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách IDS JMK.
166 (IDS JMK)
První zastávka 166 autobus cesty je Brankovice, Železniční Stanice a poslední zastávka je Vyškov, Autobusové Nádraží. 166 (Vyškov, Autobusové Nádraží) je v provozu během každý den.
Další informace: 166 má 22 zastávek a celková doba cesty je zhruba 71 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí IDS JMK navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Brno, a pomůže vám najít nejbližší 166 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 166 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 166 sledovač Autobus v reálném čase
Sledujte linku 166 (Vyškov, Autobusové Nádraží) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 166 autobus nebo živou aplikaci pro sledování IDS JMK autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro IDS JMK nebo plánovač výletů pro Tramvaj, Vlak, Autobus, Trajekt nebo Trolejbus a naplánujte si trasu kolem Brno. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro IDS JMK a jakýkoli autobus, včetně linky 166, v Brno
166 - Alternativní cíle
IDS JMK linky v Brno
- 511 - Modřice, železniční stanice - Syrovice/ Jízdní řád
- 621 - Holubice, GLP Park - Vyškov, Autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 810 - Miroslav, autobusové nádraží - Znojmo, autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 151 - Jírova - Židlochovice, železniční stanice/ Jízdní řád
- 261 - Protivanov - Boskovice, aut.st./ Jízdní řád
- 272 - Letovice, u školy - Velké Opatovice, aut.st./ Jízdní řád
- 107 - ÚAN Zvonařka - Vyškov, Autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 602 - Bučovice, u školy - ÚAN Zvonařka/ Jízdní řád
- 165 - Pohořelice, náměstí - Hustopeče, autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 543 - Šakvice, obecní úřad - Hustopeče, autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 571 - Valtice, aut. st. - Břeclav, autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 245 - Lysice, pohostinství - Kunice/ Jízdní řád
- 420 - Zastávka, železniční stanice - Velká Bíteš, PBS/ Jízdní řád
- 913 - Hodonín, autobusové nádraží - Čejč, náměstí/ Jízdní řád
- 934 - Žeravice, obecní úřad - Veselí nad Moravou, u polikliniky/ Jízdní řád
- 663 - Hodonín, autobusové nádraží - Kyjov, aut. st./ Jízdní řád
- 262 - Kořenec, točna - Boskovice, aut.st./ Jízdní řád
- 313 - Lysice, škola točna - Kuřim, železniční stanice/ Jízdní řád
- 754 - Vyškov, Autobusové nádraží - Orlovice/ Jízdní řád