Linka 19
Václavské náměstí – Jezero Milada – Trmická – Pod Svahem – Divadlo – Pekařská – Sibiřská – Ryjice
Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s.
Jízdní řád a zastávky Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s. 19 autobus (Aktualizováno)
19 autobus ה má 30 zastávek odjíždí z Trmice, Václavské Nám. a končí v Ryjice.
Vyberte 19 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Ryjice (30 zastávek)
Trmice, Václavské Nám.
Trmice, Nad Zámkem
Trmice, Jezero Milada
Trmice, Edisonova
Trmice, Metal
Trmice, Zámecká
Trmice, Gogolova
Trmice, Stará Škola
Trmice, Za Humny
Trmice, Bělský Můstek
Ústí N.L., Trmická
Ústí N.L., Průmyslový Park
Ústí N.L., Hostovická
Ústí N.L., POD Svahem
Ústí N.L., Hostovická
Ústí N.L., Fibichova
Ústí N.L., Drážní
Ústí N.L., Divadlo
Ústí N.L., Malá Hradební
Ústí N.L., Hlavní Nádraží
Ústí N.L., Stavební Stroje
Ústí N.L., Pekařská
Ústí N.L., Karolíny Světlé
Ústí N.L., Svádovský Přívoz
Ústí N.L., Opletalova
Ústí N.L., Od Květ
Ústí N.L., Sibiřská Sídliště
Ústí N.L., Sibiřská
Ryjice, Sanatorium
Ryjice
19 Často kladené dotazy
V kolik začne 19 autobus fungovat?
Služby na 19 autobus začínají v 04:25 dne neděle, středa, sobota.
V kolik přestává 19 autobus fungovat?
Služby na 19 autobus končí v 20:25 dne neděle, středa, sobota.
V kolik dorazí 19 autobus?
Kdy přijde linka Václavské náměstí – Jezero Milada – Trmická – Pod Svahem – Divadlo – Pekařská – Sibiřská – Ryjice Autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Václavské náměstí – Jezero Milada – Trmická – Pod Svahem – Divadlo – Pekařská – Sibiřská – Ryjice Autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Funguje linka 19 autobus společnosti Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s. na Den vítězství v Evropě?
Provozní doba 19 autobus na Den vítězství v Evropě se může změnit. Další podrobnosti najdete v aplikaci Moovit.
Je někde 19 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 19. autobus zastávka.
19 autobus Jízdní řád
19 autobus cesta funguje každý den. Pravidelný jízdní řád: 04:26 - 21:27
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 04:26 - 21:27 | 51 - 118 |
út | 04:26 - 21:27 | 51 - 118 |
st | 04:25 - 20:25 | 112 - 128 |
čt | 04:26 - 21:27 | 51 - 118 |
pá | 04:26 - 21:27 | 51 - 118 |
so | 04:25 - 20:25 | 112 - 128 |
ne | 04:25 - 20:25 | 112 - 128 |
Provozní upozornění pro Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s. autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 19 (od Trmice, Václavské Nám.), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 19 v reálném čase. (Ryjice) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s..
Jízdné za linku 19 autobus
Ceny Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s. 19 (Ryjice) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s. najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s..
19 (Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s.)
První zastávka 19 autobus cesty je Trmice, Václavské Nám. a poslední zastávka je Ryjice. 19 (Ryjice) je v provozu během každý den.
Další informace: 19 má 30 zastávek a celková doba cesty je zhruba 30 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s. navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Praha, a pomůže vám najít nejbližší 19 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 19 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 19 sledovač Autobus v reálném čase
Sledujte linku 19 (Ryjice) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 19 autobus nebo živou aplikaci pro sledování Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s. autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s. nebo plánovač výletů pro Tramvaj, Autobus, Vlak, Trolejbus, Metro, Lanovka, Trajekt nebo Kabinová lanovka a naplánujte si trasu kolem Praha. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s. a jakýkoli autobus, včetně linky 19, v Praha
Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s. linky v Praha
- 74 - Všebořice OC – Severní Terasa – Stříbrníky – Prior – Krásné Březno – OD Květ – Skalka/ Jízdní řád
- 78 - Všebořice OC – Bukov – Klíše lázně – Nové Předlice – Václavské náměstí
- 75 - Všebořice OC – Severní Terasa – Stříbrníky – Výstupní – Krásné Březno – Pod Vyhlídkou
- 83 - Vozovna DP – Průmyslová – Divadlo – Olšinky – Svádov obce – Olešnice
- 86 - Strážky – Habrovice – Skorotice – Božtěšice – Bukov – Všebořice
- 90 - Vozovna DP – Klíše lázně – Kaufland – Průmyslová – Globus – Trmická – Pod Svahem – Hlavní nádraží
- 20 - CYKLOBUS Divadlo – Zadní Telnice – Adolfov – Varvažov, pomníky – Divadlo
- 57 - OD Květ – Neštěmice sídliště – Mojžíř sídliště – Mojžíř/ Jízdní řád
- 41 - NOČNÍ DOPRAVA: Vozovna DP – Klíše lázně – Divadlo – Krásné Březno – Mojžíř – Skalka/ Jízdní řád
- 18 - Všebořice ochodní centrum – Klíše lázně – Jateční – Nové Předlice – Václavské náměstí/ Jízdní řád
- 23 - Dobětice točna – Stříbrníky – Mírová – Severní Terasa – Hornická – Poliklinika – Klíše lázně – Vozovna DP/ Jízdní řád
- 42 - NOČNÍ DOPRAVA: Václavské náměstí / Staré Předlice – Vozovna DP – Divadlo – Střekov II – Brná/ Jízdní řád
- 3 - Koštov konečná – Václavské náměstí – Jezero Milada – Stará škola – Nové Předlice – Divadlo – Hlavní nádraží/ Jízdní řád
- 7 - Mírová – Malátova – Klíše Hvězda – Vozovna DP – Nové Předlice – Globus – Václavské náměstí/ Jízdní řád
- 91 - Dobětice točna – Stříbrníky – Mírová – Severní Terasa – Hornická – Poliklinika – Vozovna DP
- 77 - (Severní Terasa) – Mírová – Malátova – Poliklinika – Klíše lázně – Vozovna DP – Nové Předlice – (Metal) – Václavské náměstí
- 85 - (Strážky) – Habrovice – (Neznabohy) – Masarykova nemocnice – Divadlo – Vaňov – (Dolní Zálezly)
- 79 - (Vozovna DP – Klíše lázně) – Divadlo – Střekov nádraží – Karla IV. – Střekov II – Nové krematorium / Nová Ves – Kojetice
- 16 - Všebořice – Božtěšice – Skorotice – Habrovice – Strážky/ Jízdní řád
- 17 - Předlická – Předlice Kolonie – Vozovna DP – Klíše lázně – Divadlo – Střekov nádraží – Střekov osada – Brná – Sebuzín – Církvice/ Jízdní řád