Linka 3
Koštov konečná – Václavské náměstí – Jezero Milada – Stará škola – Nové Předlice – Divadlo – Hlavní nádraží
Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s.
Jízdní řád a zastávky Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s. 3 autobus (Aktualizováno)
3 autobus ה má 11 zastávek odjíždí z Ústí N.L., Mírové Náměstí a končí v Trmice, Globus.
Přehled jízdního řádu 3 autobus pro nadcházející týden: Odjíždí jednou denně v 21:34. Provozní dny tohoto týdne: každý den.
Vyberte 3 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Trmice, Globus (11 zastávek)
Ústí N.L., Mírové Náměstí
Ústí N.L., Revoluční
Ústí N.L., Divadlo
Ústí N.L., Hraničář
Ústí N.L., Klíšská
Ústí N.L., Kaufland
Ústí N.L., Průmyslová
Ústí N.L., U Vlečky
Ústí N.L., Textilní
Ústí N.L., Nové Předlice
Trmice, Globus
3 Často kladené dotazy
V kolik začne 3 autobus fungovat?
Služby na 3 autobus začínají v 21:34 dne pondělí, úterý, čtvrtek, pátek.
V kolik přestává 3 autobus fungovat?
Služby na 3 autobus končí v 21:34 dne pondělí, úterý, čtvrtek, pátek.
V kolik dorazí 3 autobus?
Kdy přijde linka Koštov konečná – Václavské náměstí – Jezero Milada – Stará škola – Nové Předlice – Divadlo – Hlavní nádraží Autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Koštov konečná – Václavské náměstí – Jezero Milada – Stará škola – Nové Předlice – Divadlo – Hlavní nádraží Autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Funguje linka 3 autobus společnosti Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s. na Den vítězství v Evropě?
Provozní doba 3 autobus na Den vítězství v Evropě se může změnit. Další podrobnosti najdete v aplikaci Moovit.
Je někde 3 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 3. autobus zastávka.
3 autobus Jízdní řád
3 autobus cesta funguje každý den. Pravidelný jízdní řád: 21:34
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 21:34 | Jediný odjezd |
út | 21:34 | Jediný odjezd |
st | 22:02 | Jediný odjezd |
čt | 21:34 | Jediný odjezd |
pá | 21:34 | Jediný odjezd |
so | 22:02 | Jediný odjezd |
ne | 22:02 | Jediný odjezd |
Provozní upozornění pro Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s. autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 3 (od Ústí N.L., Mírové Náměstí), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 3 v reálném čase. (Trmice, Globus) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s..
Jízdné za linku 3 autobus
Ceny Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s. 3 (Trmice, Globus) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s. najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s..
3 (Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s.)
První zastávka 3 autobus cesty je Ústí N.L., Mírové Náměstí a poslední zastávka je Trmice, Globus. 3 (Trmice, Globus) je v provozu během každý den.
Další informace: 3 má 11 zastávek a celková doba cesty je zhruba 13 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s. navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Praha, a pomůže vám najít nejbližší 3 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 3 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 3 sledovač Autobus v reálném čase
Sledujte linku 3 (Trmice, Globus) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 3 autobus nebo živou aplikaci pro sledování Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s. autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s. nebo plánovač výletů pro Tramvaj, Autobus, Vlak, Trolejbus, Metro, Lanovka, Trajekt nebo Kabinová lanovka a naplánujte si trasu kolem Praha. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s. a jakýkoli autobus, včetně linky 3, v Praha
3 - Alternativní cíle
Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s. linky v Praha
- 18 - Všebořice ochodní centrum – Klíše lázně – Jateční – Nové Předlice – Václavské náměstí/ Jízdní řád
- 12 - Církvice – Novosedlické nám. – Kamenný Vrch – Divadlo – Klíše lázně – Vozovna DP/ Jízdní řád
- 23 - Dobětice točna – Stříbrníky – Mírová – Severní Terasa – Hornická – Poliklinika – Klíše lázně – Vozovna DP/ Jízdní řád
- 42 - NOČNÍ DOPRAVA: Václavské náměstí / Staré Předlice – Vozovna DP – Divadlo – Střekov II – Brná/ Jízdní řád
- 13 - Divadlo – Olšinky – Svádov obec – Olešnice/ Jízdní řád
- 90 - Vozovna DP – Klíše lázně – Kaufland – Průmyslová – Globus – Trmická – Pod Svahem – Hlavní nádraží
- 19 - Václavské náměstí – Jezero Milada – Trmická – Pod Svahem – Divadlo – Pekařská – Sibiřská – Ryjice/ Jízdní řád
- 5 - Všebořice OC – Severní Terasa – Stříbrníky – Výstupní – Krásné Březno – OD Květ – Skalka/ Jízdní řád
- 78 - Všebořice OC – Bukov – Klíše lázně – Nové Předlice – Václavské náměstí
- 74 - Všebořice OC – Severní Terasa – Stříbrníky – Prior – Krásné Březno – OD Květ – Skalka/ Jízdní řád
- 81 - (Přestanov) – (Chlumec) – Všebořice OC – Bukov – Na Spálence – Poliklinika – Divadlo – Střekov nádraží – Brná – (Sebuzín – Církvice)
- 17 - Předlická – Předlice Kolonie – Vozovna DP – Klíše lázně – Divadlo – Střekov nádraží – Střekov osada – Brná – Sebuzín – Církvice/ Jízdní řád
- 85 - (Strážky) – Habrovice – (Neznabohy) – Masarykova nemocnice – Divadlo – Vaňov – (Dolní Zálezly)
- 16 - Všebořice – Božtěšice – Skorotice – Habrovice – Strážky/ Jízdní řád
- 79 - (Vozovna DP – Klíše lázně) – Divadlo – Střekov nádraží – Karla IV. – Střekov II – Nové krematorium / Nová Ves – Kojetice
- 21 - CYKLOBUS Divadlo – Nakléřov – Tisá, kulturní dům – Divadlo
- 2 - Mírová – Malátova – Klíše Hvězda – Vozovna DP – Nové Předlice – Trmická – Pod Svahem – Divadlo – Hlavní nádraží/ Jízdní řád
- 57 - OD Květ – Neštěmice sídliště – Mojžíř sídliště – Mojžíř/ Jízdní řád
- 91 - Dobětice točna – Stříbrníky – Mírová – Severní Terasa – Hornická – Poliklinika – Vozovna DP