Linka 223
Blansko, Češkovice
IDS JMK
Jízdní řád a zastávky IDS JMK 223 autobus (Aktualizováno)
223 autobus ה má 9 zastávek odjíždí z Blansko, Aut. St. a končí v Blansko, Češkovice.
Přehled jízdního řádu 223 autobus pro nadcházející týden: Odjíždí jednou denně v 20:46. Provozní dny tohoto týdne: víkendy.
Vyberte 223 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Blansko, Češkovice (9 zastávek)
Blansko, Aut. St.
Blansko, Pošta
Blansko, Náměstí Míru
Blansko, Poliklinika
Blansko, Seifertova
Blansko, Dvorská
Blansko, Hřbitov
Blansko, Sever
Blansko, Češkovice
223 Často kladené dotazy
V kolik začne 223 autobus fungovat?
Služby na 223 autobus začínají v 20:46 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik přestává 223 autobus fungovat?
Služby na 223 autobus končí v 20:46 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik dorazí 223 autobus?
Kdy přijde linka Blansko, Češkovice Autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Blansko, Češkovice Autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 223 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 223. autobus zastávka.
223 autobus Jízdní řád
223 autobus cesta funguje v pondělí až pátek. Pravidelný provoz: 20:46
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 20:46 | Jediný odjezd |
út | 20:46 | Jediný odjezd |
st | 20:46 | Jediný odjezd |
čt | 20:46 | Jediný odjezd |
pá | 20:46 | Jediný odjezd |
so | Nefunguje | Nefunguje |
ne | Nefunguje | Nefunguje |
Provozní upozornění pro IDS JMK autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 223 (od Blansko, Aut. St.), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 223 v reálném čase. (Blansko, Češkovice) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o IDS JMK.
Jízdné za linku 223 autobus
Ceny IDS JMK 223 (Blansko, Češkovice) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek IDS JMK najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách IDS JMK.
223 (IDS JMK)
První zastávka 223 autobus cesty je Blansko, Aut. St. a poslední zastávka je Blansko, Češkovice. 223 (Blansko, Češkovice) je v provozu během víkendy.
Další informace: 223 má 9 zastávek a celková doba cesty je zhruba 17 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí IDS JMK navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Brno, a pomůže vám najít nejbližší 223 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 223 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 223 sledovač Autobus v reálném čase
Sledujte linku 223 (Blansko, Češkovice) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 223 autobus nebo živou aplikaci pro sledování IDS JMK autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro IDS JMK nebo plánovač výletů pro Tramvaj, Vlak, Autobus, Trajekt nebo Trolejbus a naplánujte si trasu kolem Brno. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro IDS JMK a jakýkoli autobus, včetně linky 223, v Brno
IDS JMK linky v Brno
- 663 - Hodonín, autobusové nádraží - Kyjov, aut. st./ Jízdní řád
- 630 - Lovčičky - Hodějice, točna/ Jízdní řád
- 631 - Kobeřice, pohostinství - Vyškov, Autobusové nádraží/ Jízdní řád
- N98 - Mariánské údolí - Bartolomějská/ Jízdní řád
- 655 - Ždánice - Čejč, náměstí/ Jízdní řád
- 819 - Znojmo, autobusové nádraží - Chvalovice, Hatě, FREEPORT/ Jízdní řád
- 69 - Ukrajinská - Bosonohy/ Jízdní řád
- 671 - Kyjov, nemocnice - Kyjov, Bohuslavice, železniční stanice/ Jízdní řád
- 542 - Hustopeče, autobusové nádraží - Břeclav, Gumotex/ Jízdní řád
- XR54 - Náměšť nad Oslavou, autobusové nádraží - Hlavní nádraží/ Jízdní řád
- 813 - Hostim, náměstí - Znojmo, autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 741 - Vyškov, Poliklinika - Vyškov, Pustiměřská/ Jízdní řád
- 254 - Boskovice, 17. listopadu - Letovice, Třebětín/ Jízdní řád
- 222 - Blansko, aut. st. - Blansko, DSB slévárna/ Jízdní řád
- 104 - Laa an der Thaya, Therme - ÚAN Zvonařka/ Jízdní řád
- 290 - Jevíčko, nám. - Cetkovice/ Jízdní řád
- Š85 - Tuřany, smyčka - Tuřany, smyčka/ Jízdní řád
- 501 - Ústřední hřbitov - Ořechov, Jeřábkova/ Jízdní řád
- 430 - Rapotice, železniční stanice - Ivančice, železniční stanice/ Jízdní řád
- 810 - Miroslav, autobusové nádraží - Znojmo, autobusové nádraží/ Jízdní řád