Linka 231
Blansko, aut. st. - Studnice
IDS JMK
Jízdní řád a zastávky IDS JMK 231 autobus (Aktualizováno)
231 autobus ה má 14 zastávek odjíždí z Blansko, Aut. St. a končí v Jedovnice, Garáže Čad.
Vyberte 231 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Jedovnice, Garáže Čad (14 zastávek)
Blansko, Aut. St.
Blansko, Čkd Ředitelství
Blansko, Čkd Strojírna
Blansko, Čkd Nová Hala
Blansko, Čkd Orlík
Blansko, Lažánky, Márovky
Blansko, Lažánky, Kamnárna
Blansko, Lažánky
Blansko, Lažánky, Škola
Rudice, Rozcestí 2.0
Rudice
Jedovnice, Chaloupky
Jedovnice, Náměstí
Jedovnice, Garáže Čad
231 Často kladené dotazy
V kolik začne 231 autobus fungovat?
Služby na 231 autobus začínají v 07:13 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik přestává 231 autobus fungovat?
Služby na 231 autobus končí v 09:43 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik dorazí 231 autobus?
Kdy přijde linka Blansko, aut. st. - Studnice Autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Blansko, aut. st. - Studnice Autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 231 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 231. autobus zastávka.
231 autobus Jízdní řád
231 autobus cesta funguje v pondělí až pátek. Pravidelný provoz: 07:13 - 09:43
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 07:13 - 09:43 | 150 |
út | 07:13 - 09:43 | 150 |
st | 07:13 - 09:43 | 150 |
čt | 07:13 - 09:43 | 150 |
pá | 07:13 - 09:43 | 150 |
so | Nefunguje | Nefunguje |
ne | Nefunguje | Nefunguje |
Provozní upozornění pro IDS JMK autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 231 (od Blansko, Aut. St.), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 231 v reálném čase. (Jedovnice, Garáže Čad) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o IDS JMK.
Jízdné za linku 231 autobus
Ceny IDS JMK 231 (Jedovnice, Garáže Čad) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek IDS JMK najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách IDS JMK.
231 (IDS JMK)
První zastávka 231 autobus cesty je Blansko, Aut. St. a poslední zastávka je Jedovnice, Garáže Čad. 231 (Jedovnice, Garáže Čad) je v provozu během víkendy.
Další informace: 231 má 14 zastávek a celková doba cesty je zhruba 134 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí IDS JMK navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Brno, a pomůže vám najít nejbližší 231 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 231 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 231 sledovač Autobus v reálném čase
Sledujte linku 231 (Jedovnice, Garáže Čad) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 231 autobus nebo živou aplikaci pro sledování IDS JMK autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro IDS JMK nebo plánovač výletů pro Tramvaj, Vlak, Autobus, Trajekt nebo Trolejbus a naplánujte si trasu kolem Brno. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro IDS JMK a jakýkoli autobus, včetně linky 231, v Brno
IDS JMK linky v Brno
- 167 - Vyškov, Autobusové nádraží - Blansko, aut. st./ Jízdní řád
- 104 - Laa an der Thaya, Therme - ÚAN Zvonařka/ Jízdní řád
- 602 - Bučovice, u školy - ÚAN Zvonařka/ Jízdní řád
- 742 - Vyškov, Pustiměřská - Vyškov, Poliklinika/ Jízdní řád
- 831 - Vranov nad Dyjí, Zámecký hotel - Uherčice, u parku/ Jízdní řád
- 903 - Hodonín, železniční stanice - Hodonín, Bažantnice, penzion/ Jízdní řád
- 562 - Břeclav, Charvátská N. Ves, Obránců míru - Břeclav, Městský hřbitov/ Jízdní řád
- 542 - Hustopeče, autobusové nádraží - Břeclav, Gumotex/ Jízdní řád
- 730 - Vyškov, Autobusové nádraží - Rousínov, EDP/ Jízdní řád
- 69 - Ukrajinská - Bosonohy/ Jízdní řád
- 751 - Lysovice, obecní úřad - Vyškov, Autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 445 - Moravský Krumlov, autobusové nádraží - Miroslav, autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 755 - Želeč, křižovatka - Vyškov, Autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 234 - Blansko, aut. st. - Boskovice, 17. listopadu/ Jízdní řád
- 632 - Slavkov u Brna, žel. st. - Bučovice, aut. st./ Jízdní řád
- 106 - ÚAN Zvonařka - Kyjov, aut. st./ Jízdní řád
- 650 - Koryčany, závod - Bohdalice-Pavlovice, Bohdalice/ Jízdní řád
- 77 - Úzká - Slatinka/ Jízdní řád
- 522 - Hustopeče, autobusové nádraží - Židlochovice, železniční stanice/ Jízdní řád
- 276 - Letovice, u školy - Kunštát, Hluboké u Kunštátu/ Jízdní řád