276
Jízdní řád 276 – Letovice, Železniční Stanice
Jízdní řád na Víkendy
Stanice | Odjezd č. #1 | Odjezd č. #2 | Odjezd č. #3 | Odjezd č. #4 | Odjezd č. #5 | Odjezd č. #6 | Odjezd č. #7 | Odjezd č. #8 | Odjezd č. #9 | Odjezd č. #10 | Odjezd č. #11 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Kunštát, Hluboké U Kunštátu | - | 4:47 | 5:38 | 7:12 | - | - | 14:00 | 15:00 | - | 17:00 | - |
Kunštát, Touboř, Rozcestí | - | 4:49 | 5:40 | 7:14 | - | - | 14:02 | 15:02 | - | 17:02 | - |
Kunštát, Touboř | - | 4:52 | 5:43 | 7:17 | - | - | 14:05 | 15:05 | - | 17:05 | - |
Kunštát, Sychotín | - | 4:56 | 5:47 | 7:21 | - | - | 14:09 | 15:09 | - | 17:09 | - |
Kunštát, Nám. | 4:28 | 4:58 | 5:58 | 7:23 | 9:23 | 12:23 | 14:23 | 15:18 | 16:23 | 17:23 | 21:23 |
Kunštát, Rudka, Hotel | 4:31 | 5:01 | 6:01 | 7:26 | 9:26 | 12:26 | 14:26 | 15:21 | 16:26 | 17:26 | 21:26 |
Kunštát, Rudka | 4:32 | 5:02 | 6:02 | 7:27 | 9:27 | 12:27 | 14:27 | 15:22 | 16:27 | 17:27 | 21:27 |
Kunštát, Rudka, Na Samotě | 4:33 | 5:03 | 6:03 | 7:28 | 9:28 | 12:28 | 14:28 | 15:23 | 16:28 | 17:28 | 21:28 |
Nýrov | 4:35 | 5:05 | 6:05 | 7:30 | 9:30 | 12:30 | 14:30 | 15:25 | 16:30 | 17:30 | 21:30 |
Letovice, Jasinov | 4:40 | 5:10 | 6:10 | 7:35 | 9:35 | 12:35 | 14:35 | 15:30 | 16:35 | 17:35 | 21:35 |
Letovice, Zábludov | 4:42 | 5:12 | 6:12 | 7:37 | 9:37 | 12:37 | 14:37 | 15:32 | 16:37 | 17:37 | 21:37 |
Letovice, U Hřiště | 4:46 | 5:16 | 6:16 | 7:41 | 9:41 | 12:41 | 14:41 | 15:36 | 16:41 | 17:41 | 21:41 |
Letovice, Náměstí | 4:48 | 5:18 | 6:18 | 7:43 | 9:43 | 12:43 | 14:43 | 15:38 | 16:43 | 17:43 | 21:43 |
Letovice, Železniční Stanice | 5:01 | 5:36 | 6:36 | 10:06 | 12:06 | 12:46 | 15:06 | 16:06 | 17:06 | 18:06 | 22:28 |
Jízdní řád na neděle a sobota
Stanice | Odjezd č. #1 | Odjezd č. #2 | Odjezd č. #3 | Odjezd č. #4 |
---|---|---|---|---|
Kunštát, Hluboké U Kunštátu | - | 9:17 | - | - |
Kunštát, Touboř, Rozcestí | - | 9:19 | - | - |
Kunštát, Touboř | - | 9:22 | - | - |
Kunštát, Sychotín | - | 9:26 | - | - |
Kunštát, Nám. | 5:28 | 9:28 | 14:23 | 17:03 |
Kunštát, Rudka, Hotel | 5:31 | 9:31 | 14:26 | 17:06 |
Kunštát, Rudka | 5:32 | 9:32 | 14:27 | 17:07 |
Kunštát, Rudka, Na Samotě | 5:33 | 9:33 | 14:28 | 17:08 |
Nýrov | 5:35 | 9:35 | 14:30 | 17:10 |
Letovice, Jasinov | 5:40 | 9:40 | 14:35 | 17:15 |
Letovice, Zábludov | 5:42 | 9:42 | 14:37 | 17:17 |
Letovice, U Hřiště | 5:46 | 9:46 | 14:41 | 17:21 |
Letovice, Náměstí | 5:48 | 9:48 | 14:43 | 17:23 |
Letovice, Železniční Stanice | 5:51 | 12:06 | 16:06 | 18:26 |
Jízdní řád IDS JMK Bus – 276 (Letovice, Železniční Stanice)
Jízdní řád Bus společnosti IDS JMK na trase 276, Letovice, Železniční Stanice, poskytuje cestujícím do práce spolehlivý jízdní řád. Jízdní řád je pro plán cesty z Kunštát, Hluboké U Kunštátu stanice do Letovice, Železniční Stanice, plán však může být z různých důvodů aktualizován.
Můžete přistupovat k online rozvrhu v reálném čase nebo si zobrazit verzi rozvrhu Bus k tisku. Naplánujte si cestu podle plánu na dnešek, zítřek, všední dny nebo víkend s naším spolehlivým a aktuálním plánem IDS JMK.