Linka 234
Blansko, aut. st. - Boskovice, 17. listopadu
IDS JMK
Jízdní řád a zastávky IDS JMK 234 autobus (Aktualizováno)
234 autobus (Blansko, Aut. St.) má 21 zastávek odjíždí z Boskovice, 17. Listopadu a končí v Blansko, Aut. St..
Vyberte 234 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Blansko, Aut. St. (21 zastávek)
Boskovice, 17. Listopadu
Boskovice, Nemocnice
Boskovice, Aut.St.
Boskovice, Mánesova
Lhota Rapotina
Doubravice, Zd 0.3
Doubravice, Nám.
Doubravice, Zahradnictví
Rájec-Jestřebí, Komenského
Rájec-Jestřebí, Náměstí
Rájec-Jestřebí, Náměstí
Rájec-Jestřebí, Pošta
Ráječko
Blansko, Horní Lhota
Blansko, Průmyslová Zóna
Blansko, Metra 2, Čerpací Stanice
Blansko, Bezručova
Blansko, Náměstí Republiky
Blansko, Svitavská
Blansko, Poliklinika
Blansko, Aut. St.
234 Často kladené dotazy
V kolik začne 234 autobus fungovat?
Služby na 234 autobus začínají v 04:27 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik přestává 234 autobus fungovat?
Služby na 234 autobus končí v 16:29 dne neděle, sobota.
V kolik dorazí 234 autobus?
Kdy přijde linka Blansko, aut. st. - Boskovice, 17. listopadu autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Blansko, aut. st. - Boskovice, 17. listopadu autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 234 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 234. autobus zastávka.
234 autobus Jízdní řád
234 autobus cesta funguje každý den. Pravidelný jízdní řád: 04:27 - 22:12
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 04:27 - 22:12 | 9 - 60 |
út | 04:27 - 22:12 | 9 - 60 |
st | 04:27 - 22:12 | 9 - 60 |
čt | 04:27 - 22:12 | 9 - 60 |
pá | 04:27 - 22:12 | 9 - 60 |
so | 04:43 - 16:29 | 208 - 260 |
ne | 04:43 - 16:29 | 208 - 260 |
Provozní upozornění pro IDS JMK autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 234 (od Boskovice, 17. Listopadu), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 234 v reálném čase. (Blansko, Aut. St.) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o IDS JMK.
Jízdné za linku 234 autobus
Ceny IDS JMK 234 (Blansko, Aut. St.) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek IDS JMK najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách IDS JMK.
234 (IDS JMK)
První zastávka 234 autobus cesty je Boskovice, 17. Listopadu a poslední zastávka je Blansko, Aut. St.. 234 (Blansko, Aut. St.) je v provozu během každý den.
Další informace: 234 má 21 zastávek a celková doba cesty je zhruba 38 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí IDS JMK navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Brno, a pomůže vám najít nejbližší 234 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 234 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 234 sledovač autobus v reálném čase
Sledujte linku 234 (Blansko, Aut. St.) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 234 autobus nebo živou aplikaci pro sledování IDS JMK autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro IDS JMK nebo plánovač výletů pro tramvaj, vlak, autobus, trajekt nebo trolejbus a naplánujte si trasu kolem Brno. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro IDS JMK a jakýkoli autobus, včetně linky 234, v Brno
IDS JMK linky v Brno
- 564 - Břeclav, Stará Břeclav, křižovatka Ladná - Břeclav, Městský hřbitov/ Jízdní řád
- E76 - Hlavní nádraží - Letiště Tuřany - terminál/ Jízdní řád
- 440 - Moravský Krumlov, železniční stanice - Moravský Krumlov, průmyslová zóna/ Jízdní řád
- 70 - Královo Pole, nádraží - Ořešín/ Jízdní řád
- 505 - Židlochovice, železniční stanice - Ořechovská/ Jízdní řád
- 312 - Kuřim, TE - Tišnov, železniční stanice/ Jízdní řád
- 68 - Myslivna - Šumavská/ Jízdní řád
- 261 - Protivanov - Boskovice, aut.st./ Jízdní řád
- N91 - Lelekovice, u kříže - Labská/ Jízdní řád
- 406 - Ivančice, náměstí - Nemocnice Bohunice/ Jízdní řád
- 673 - Kyjov, nemocnice - Kyjov, nemocnice/ Jízdní řád
- 809 - Znojmo, nám.Komenského - Znojmo, Popice, u kostela/ Jízdní řád
- 109 - Hodonín, autobusové nádraží - ÚAN Zvonařka/ Jízdní řád
- 710 - Blažovice, hostinec - Šlapanice, Riegrova/ Jízdní řád
- 273 - Březová nad Svitavou, náměstí - Letovice, Lhota u Letovic/ Jízdní řád
- 257 - Olešnice, nám. - Boskovice, 17. listopadu/ Jízdní řád
- 221 - Blansko, Okružní - Blansko, Písečná, penzion/ Jízdní řád
- 910 - Hodonín, autobusové nádraží - Veselí nad Moravou, železniční stanice/ Jízdní řád
- 813 - Hostim, náměstí - Znojmo, autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 156 - Bučovice, aut. st. - Vyškov, Autobusové nádraží/ Jízdní řád