Linka 240
Kuničky
IDS JMK
Jízdní řád a zastávky IDS JMK 240 autobus (Aktualizováno)
240 autobus (Kuničky) má 8 zastávek odjíždí z Rájec-Jestřebí, Železniční Stanice a končí v Kuničky.
Vyberte 240 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Kuničky (8 zastávek)
Rájec-Jestřebí, Železniční Stanice
Rájec-Jestřebí, Lékárna
Rájec-Jestřebí, Náměstí
Rájec-Jestřebí, Komenského
Doubravice, Zahradnictví
Rájec-Jestřebí, Holešín
Rájec-Jestřebí, Lenčov, Křiž.
Kuničky
240 Často kladené dotazy
V kolik začne 240 autobus fungovat?
Služby na 240 autobus začínají v 06:08 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik přestává 240 autobus fungovat?
Služby na 240 autobus končí v 14:27 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik dorazí 240 autobus?
Kdy přijde linka Kuničky autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Kuničky autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 240 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 240. autobus zastávka.
240 autobus Jízdní řád
240 autobus cesta je v provozu víkendy. Pravidelné hodiny podle jízdního řádu: 06:08 - 14:27
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 06:08 - 14:27 | 499 |
út | 06:08 - 14:27 | 499 |
st | 06:08 - 14:27 | 499 |
čt | 06:08 - 14:27 | 499 |
pá | 06:08 - 14:27 | 499 |
so | Nefunguje | Nefunguje |
ne | Nefunguje | Nefunguje |
Provozní upozornění pro IDS JMK autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 240 (od Rájec-Jestřebí, Železniční Stanice), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 240 v reálném čase. (Kuničky) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o IDS JMK.
Jízdné za linku 240 autobus
Ceny IDS JMK 240 (Kuničky) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek IDS JMK najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách IDS JMK.
240 (IDS JMK)
První zastávka 240 autobus cesty je Rájec-Jestřebí, Železniční Stanice a poslední zastávka je Kuničky. 240 (Kuničky) je v provozu během víkendy.
Další informace: 240 má 8 zastávek a celková doba cesty je zhruba 17 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí IDS JMK navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Brno, a pomůže vám najít nejbližší 240 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 240 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 240 sledovač autobus v reálném čase
Sledujte linku 240 (Kuničky) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 240 autobus nebo živou aplikaci pro sledování IDS JMK autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro IDS JMK nebo plánovač výletů pro tramvaj, vlak, autobus, trajekt nebo trolejbus a naplánujte si trasu kolem Brno. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro IDS JMK a jakýkoli autobus, včetně linky 240, v Brno
240 - Alternativní cíle
IDS JMK linky v Brno
- 260 - Lipovec, škola - Boskovice, aut.st./ Jízdní řád
- OLY - Úzká - Modřice, Olympia jih/ Jízdní řád
- 911 - Hodonín, autobusové nádraží - Veselí nad Moravou, železniční stanice/ Jízdní řád
- 167 - Vyškov, Autobusové nádraží - Blansko, aut. st./ Jízdní řád
- 431 - Ivančice, Hrubšice - Ivančice, škola/ Jízdní řád
- 668 - Kyjov, aut. st. - Čeložnice/ Jízdní řád
- 73 - Sokolnice, železniční stanice - Areál Slatina/ Jízdní řád
- 423 - Mohelno - Rosice, Trávníky/ Jízdní řád
- 812 - Dukovany, EDU - Znojmo, autobusové nádraží/ Jízdní řád
- N98 - Mariánské údolí - Bartolomějská/ Jízdní řád
- 106 - ÚAN Zvonařka - Kyjov, aut. st./ Jízdní řád
- 165 - Pohořelice, náměstí - Hustopeče, autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 430 - Rapotice, železniční stanice - Ivančice, železniční stanice/ Jízdní řád
- 277 - Kořenec, hor.zast. - Letovice, železniční stanice/ Jízdní řád
- 901 - Hodonín, autobusové nádraží - Hodonín, hřbitov/ Jízdní řád
- 84 - Stará osada - Stará osada/ Jízdní řád
- 57 - Vranov, smyčka - Pálavské náměstí/ Jízdní řád
- 340 - Doubravník, náměstí - Lomnice, náměstí/ Jízdní řád
- 910 - Hodonín, autobusové nádraží - Veselí nad Moravou, železniční stanice/ Jízdní řád
- 156 - Bučovice, aut. st. - Vyškov, Autobusové nádraží/ Jízdní řád