Linka 262
Kořenec, Točna
IDS JMK
Jízdní řád a zastávky IDS JMK 262 autobus (Aktualizováno)
262 autobus ה má 14 zastávek odjíždí z Boskovice, Aut.St. a končí v Kořenec, Točna.
Vyberte 262 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Kořenec, Točna (14 zastávek)
Boskovice, Aut.St.
Boskovice, Sušilova Zš II
Boskovice, U Kapličky
Boskovice, Podlesí
Boskovice, Šmelcovna
Boskovice, Hrádkov
Boskovice, Vratíkov
Okrouhlá
Okrouhlá, Horní Konec
Benešov
Benešov, Škola
Kořenec, Hor.Zast.
Kořenec
Kořenec, Točna
262 Často kladené dotazy
V kolik začne 262 autobus fungovat?
Služby na 262 autobus začínají v 05:00 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik přestává 262 autobus fungovat?
Služby na 262 autobus končí v 19:15 dne neděle, sobota.
V kolik dorazí 262 autobus?
Kdy přijde linka Kořenec, Točna Autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Kořenec, Točna Autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 262 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 262. autobus zastávka.
262 autobus Jízdní řád
262 autobus cesta funguje každý den. Pravidelný jízdní řád: 05:00 - 22:12
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 05:00 - 22:12 | 32 - 152 |
út | 05:00 - 22:12 | 32 - 152 |
st | 05:00 - 22:12 | 32 - 152 |
čt | 05:00 - 22:12 | 32 - 152 |
pá | 05:00 - 22:12 | 32 - 152 |
so | 07:15 - 19:15 | 180 - 300 |
ne | 08:15 - 19:15 | 180 - 240 |
Provozní upozornění pro IDS JMK autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 262 (od Boskovice, Aut.St.), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 262 v reálném čase. (Kořenec, Točna) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o IDS JMK.
Jízdné za linku 262 autobus
Ceny IDS JMK 262 (Kořenec, Točna) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek IDS JMK najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách IDS JMK.
262 (IDS JMK)
První zastávka 262 autobus cesty je Boskovice, Aut.St. a poslední zastávka je Kořenec, Točna. 262 (Kořenec, Točna) je v provozu během každý den.
Další informace: 262 má 14 zastávek a celková doba cesty je zhruba 40 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí IDS JMK navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Brno, a pomůže vám najít nejbližší 262 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 262 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 262 sledovač Autobus v reálném čase
Sledujte linku 262 (Kořenec, Točna) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 262 autobus nebo živou aplikaci pro sledování IDS JMK autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro IDS JMK nebo plánovač výletů pro Tramvaj, Vlak, Autobus, Trajekt nebo Trolejbus a naplánujte si trasu kolem Brno. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro IDS JMK a jakýkoli autobus, včetně linky 262, v Brno
262 - Alternativní cíle
IDS JMK linky v Brno
- 402 - Veverské Knínice, horní konec - Nemocnice Bohunice/ Jízdní řád
- 55 - Mariánské údolí - Židenice, nádraží/ Jízdní řád
- 904 - Hodonín, autobusové nádraží - Hodonín, hřbitov/ Jízdní řád
- N89 - U Luhu - Prace, točna/ Jízdní řád
- 158 - Hrušovany nad Jevišovkou, Lidická, VÚPP - Tavíkovice, hostinec/ Jízdní řád
- 321 - Sentice, obecní úřad - Skalička, chaloupky/ Jízdní řád
- 512 - Modřice, železniční stanice - Kupařovice/ Jízdní řád
- 641 - Bučovice, u školy - Mouřínov/ Jízdní řád
- 404 - Labská - Radostice, sokolovna/ Jízdní řád
- 311 - Kuřim, Prefa - Tišnov, železniční stanice/ Jízdní řád
- 742 - Vyškov, Pustiměřská - Vyškov, Poliklinika/ Jízdní řád
- 620 - Slavkov u Brna, poliklinika - Křenovice, hor. žel. st./ Jízdní řád
- E50 - Kamechy - Areál Slatina/ Jízdní řád
- 443 - Moravský Krumlov, železniční stanice - Tavíkovice, hostinec/ Jízdní řád
- 832 - Pavlice, na kopci - Moravské Budějovice, autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 564 - Břeclav, Stará Břeclav, křižovatka Ladná - Břeclav, Městský hřbitov/ Jízdní řád
- 420 - Zastávka, železniční stanice - Velká Bíteš, PBS/ Jízdní řád
- 566 - Břeclav, Poštorná, Valtická, točna - Břeclav, Gumotex/ Jízdní řád
- 442 - Moravský Krumlov, železniční stanice - Hrotovice, autobusové nádraží/ Jízdní řád