Linka 564
Břeclav, Stará Břeclav, křižovatka Ladná - Břeclav, Městský hřbitov
IDS JMK
Jízdní řád a zastávky IDS JMK 564 autobus (Aktualizováno)
564 autobus ה má 12 zastávek odjíždí z Břeclav, Stará Břeclav, Křižovatka Ladná a končí v Břeclav, Autobusové Nádraží.
Vyberte 564 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Břeclav, Autobusové Nádraží (12 zastávek)
Břeclav, Stará Břeclav, Křižovatka Ladná
Břeclav, Stará Břeclav, J. Moláka
Břeclav, Stará Břeclav, Vinohradní
Břeclav, Stará Břeclav, Skopalíkova
Břeclav, Stará Břeclav, Lidická
Břeclav, Cukrovar
Břeclav, Náměstí Tgm, Městský Úřad
Břeclav, Dům Kultury
Břeclav, Poliklinika
Břeclav, Průmyslová Škola
Břeclav, Jana Palacha
Břeclav, Autobusové Nádraží
564 Často kladené dotazy
V kolik začne 564 autobus fungovat?
Služby na 564 autobus začínají v 06:15 dne neděle, středa, sobota.
V kolik přestává 564 autobus fungovat?
Služby na 564 autobus končí v 22:18 dne neděle, středa, sobota.
V kolik dorazí 564 autobus?
Kdy přijde linka Břeclav, Stará Břeclav, křižovatka Ladná - Břeclav, Městský hřbitov Autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Břeclav, Stará Břeclav, křižovatka Ladná - Břeclav, Městský hřbitov Autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Funguje linka 564 autobus společnosti IDS JMK na Den práce / Prvního máje and Den vítězství v Evropě?
Provozní doba 564 autobus na Den práce / Prvního máje and Den vítězství v Evropě se může změnit. Další podrobnosti najdete v aplikaci Moovit.
Je někde 564 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 564. autobus zastávka.
564 autobus Jízdní řád
564 autobus cesta je v provozu středa, sobota, neděle. Pravidelné hodiny podle jízdního řádu: 06:15 - 22:18
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | Nefunguje | Nefunguje |
út | Nefunguje | Nefunguje |
st | 06:15 - 22:18 | 15 |
čt | Nefunguje | Nefunguje |
pá | Nefunguje | Nefunguje |
so | 06:15 - 22:18 | 15 |
ne | 06:15 - 22:18 | 15 |
Provozní upozornění pro IDS JMK autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 564 (od Břeclav, Stará Břeclav, Křižovatka Ladná), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 564 v reálném čase. (Břeclav, Autobusové Nádraží) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o IDS JMK.
Jízdné za linku 564 autobus
Ceny IDS JMK 564 (Břeclav, Autobusové Nádraží) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek IDS JMK najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách IDS JMK.
564 (IDS JMK)
První zastávka 564 autobus cesty je Břeclav, Stará Břeclav, Křižovatka Ladná a poslední zastávka je Břeclav, Autobusové Nádraží. 564 (Břeclav, Autobusové Nádraží) je v provozu během středa, sobota, neděle.
Další informace: 564 má 12 zastávek a celková doba cesty je zhruba 16 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí IDS JMK navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Brno, a pomůže vám najít nejbližší 564 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 564 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 564 sledovač Autobus v reálném čase
Sledujte linku 564 (Břeclav, Autobusové Nádraží) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 564 autobus nebo živou aplikaci pro sledování IDS JMK autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro IDS JMK nebo plánovač výletů pro Tramvaj, Vlak, Autobus, Trajekt nebo Trolejbus a naplánujte si trasu kolem Brno. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro IDS JMK a jakýkoli autobus, včetně linky 564, v Brno
IDS JMK linky v Brno
- 664 - Kyjov, železniční stanice - Hodonín, autobusové nádraží/ Jízdní řád
- XS52 - Kobylí na Moravě - Zaječí, železniční stanice
- 933 - Veselí nad Moravou, Hutník, u školy - Žeravice, obecní úřad/ Jízdní řád
- 641 - Bučovice, u školy - Mouřínov/ Jízdní řád
- 903 - Hodonín, železniční stanice - Hodonín, Bažantnice, penzion/ Jízdní řád
- 509 - Měnín, obchodní středisko - Chrlické náměstí/ Jízdní řád
- 520 - Vranovice, žel.st. - Židlochovice, aut. st./ Jízdní řád
- 831 - Vranov nad Dyjí, Zámecký hotel - Uherčice, u parku/ Jízdní řád
- E75 - Židenice, nádraží - Areál Slatina/ Jízdní řád
- 402 - Veverské Knínice, horní konec - Nemocnice Bohunice/ Jízdní řád
- 621 - Holubice, GLP Park - Vyškov, Autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 42 - Královo Pole, nádraží - Ivanovice, Globus/ Jízdní řád
- N99 - Jírova - Technologický park/ Jízdní řád
- 543 - Šakvice, obecní úřad - Hustopeče, autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 563 - Břeclav, Poštorná, FOSFA - Břeclav, autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 72 - Obřany, sídliště - Technologický park/ Jízdní řád
- 806 - Znojmo, Cínová hora, točna - Znojmo, Vančurova DPS/ Jízdní řád
- 825 - Hluboké Mašůvky, hostinec - Znojmo, autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 756 - Vyškov, Autobusové nádraží - Podivice/ Jízdní řád
- 913 - Hodonín, autobusové nádraží - Čejč, náměstí/ Jízdní řád