Linka 27
Církvice – Brná – Střekov osada – Divadlo – Za Válcovnou – Předlice Kolonie – Vozovna DP
Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s.
Jízdní řád a zastávky Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s. 27 autobus (Aktualizováno)
27 autobus ה má 24 zastávek odjíždí z Ústí N.L., Vozovna Dp a končí v Ústí N.L., Brná.
Vyberte 27 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Ústí N.L., Brná (24 zastávek)
Ústí N.L., Vozovna Dp
Ústí N.L., Předlice, Jateční
Ústí N.L., Na Nivách
Ústí N.L., Klíše, Lázně
Ústí N.L., V Besídkách
Ústí N.L., Kaufland
Ústí N.L., Solvayova
Ústí N.L., Hraničář
Ústí N.L., Divadlo
Ústí N.L., Malá Hradební
Ústí N.L., Hlavní Nádraží
Ústí N.L., Zpa
Ústí N.L., Děčínská
Ústí N.L., Třebízského
Ústí N.L., Střekov, Nádraží
Ústí N.L., Ovčácká Stezka
Ústí N.L., POD Hradem
Ústí N.L., Střekov, Osada
Ústí N.L., Zahradnictví
Ústí N.L., Lázně
Ústí N.L., Střekov, Rodinova
Ústí N.L., Na Rybárně
Ústí N.L., Brná, Osada
Ústí N.L., Brná
27 Často kladené dotazy
V kolik začne 27 autobus fungovat?
Služby na 27 autobus začínají v 04:10 dne neděle, středa, sobota.
V kolik přestává 27 autobus fungovat?
Služby na 27 autobus končí v 22:05 dne neděle, pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek, sobota.
V kolik dorazí 27 autobus?
Kdy přijde linka Církvice – Brná – Střekov osada – Divadlo – Za Válcovnou – Předlice Kolonie – Vozovna DP Autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Církvice – Brná – Střekov osada – Divadlo – Za Válcovnou – Předlice Kolonie – Vozovna DP Autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Funguje linka 27 autobus společnosti Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s. na Den vítězství v Evropě?
Provozní doba 27 autobus na Den vítězství v Evropě se může změnit. Další podrobnosti najdete v aplikaci Moovit.
Je někde 27 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 27. autobus zastávka.
27 autobus Jízdní řád
27 autobus cesta funguje každý den. Pravidelný jízdní řád: 05:24 - 22:05
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 05:24 - 22:05 | 30 - 205 |
út | 05:24 - 22:05 | 30 - 205 |
st | 04:10 - 22:05 | 60 - 120 |
čt | 05:24 - 22:05 | 30 - 205 |
pá | 05:24 - 22:05 | 30 - 205 |
so | 04:10 - 22:05 | 60 - 120 |
ne | 04:10 - 22:05 | 60 - 120 |
Provozní upozornění pro Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s. autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 27 (od Ústí N.L., Vozovna Dp), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 27 v reálném čase. (Ústí N.L., Brná) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s..
Jízdné za linku 27 autobus
Ceny Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s. 27 (Ústí N.L., Brná) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s. najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s..
27 (Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s.)
První zastávka 27 autobus cesty je Ústí N.L., Vozovna Dp a poslední zastávka je Ústí N.L., Brná. 27 (Ústí N.L., Brná) je v provozu během každý den.
Další informace: 27 má 24 zastávek a celková doba cesty je zhruba 31 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s. navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Praha, a pomůže vám najít nejbližší 27 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 27 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 27 sledovač Autobus v reálném čase
Sledujte linku 27 (Ústí N.L., Brná) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 27 autobus nebo živou aplikaci pro sledování Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s. autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s. nebo plánovač výletů pro Tramvaj, Autobus, Vlak, Trolejbus, Metro, Lanovka, Trajekt nebo Kabinová lanovka a naplánujte si trasu kolem Praha. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s. a jakýkoli autobus, včetně linky 27, v Praha
27 - Alternativní cíle
Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s. linky v Praha
- 41 - NOČNÍ DOPRAVA: Vozovna DP – Klíše lázně – Divadlo – Krásné Březno – Mojžíř – Skalka/ Jízdní řád
- 20 - CYKLOBUS Divadlo – Zadní Telnice – Adolfov – Varvažov, pomníky – Divadlo
- 83 - Vozovna DP – Průmyslová – Divadlo – Olšinky – Svádov obce – Olešnice
- 9 - Vozovna DP – Divadlo – Střekov nádraží – Střekov II – Nové krematorium / Nová Ves – Kojetice/ Jízdní řád
- 82 - Všebořice OC – Bukov – Na Spálence – Poliklinika – Divadlo – Kamenný Vrch – Brná – (Sebuzín – Církvice)
- 79 - (Vozovna DP – Klíše lázně) – Divadlo – Střekov nádraží – Karla IV. – Střekov II – Nové krematorium / Nová Ves – Kojetice
- 89 - Václavské náměstí – (Metal) – Stará škola – Trmická – (Pod Svahem) – Divadlo – Pekařská – Sibiřská – Ryjice
- 57 - OD Květ – Neštěmice sídliště – Mojžíř sídliště – Mojžíř/ Jízdní řád
- 86 - Strážky – Habrovice – Skorotice – Božtěšice – Bukov – Všebořice
- 18 - Všebořice ochodní centrum – Klíše lázně – Jateční – Nové Předlice – Václavské náměstí/ Jízdní řád
- 16 - Všebořice – Božtěšice – Skorotice – Habrovice – Strážky/ Jízdní řád
- 2 - Mírová – Malátova – Klíše Hvězda – Vozovna DP – Nové Předlice – Trmická – Pod Svahem – Divadlo – Hlavní nádraží/ Jízdní řád
- 78 - Všebořice OC – Bukov – Klíše lázně – Nové Předlice – Václavské náměstí
- 91 - Dobětice točna – Stříbrníky – Mírová – Severní Terasa – Hornická – Poliklinika – Vozovna DP
- 7 - Mírová – Malátova – Klíše Hvězda – Vozovna DP – Nové Předlice – Globus – Václavské náměstí/ Jízdní řád
- 42 - NOČNÍ DOPRAVA: Václavské náměstí / Staré Předlice – Vozovna DP – Divadlo – Střekov II – Brná/ Jízdní řád
- 23 - Dobětice točna – Stříbrníky – Mírová – Severní Terasa – Hornická – Poliklinika – Klíše lázně – Vozovna DP/ Jízdní řád
- 19 - Václavské náměstí – Jezero Milada – Trmická – Pod Svahem – Divadlo – Pekařská – Sibiřská – Ryjice/ Jízdní řád
- 3 - Koštov konečná – Václavské náměstí – Jezero Milada – Stará škola – Nové Předlice – Divadlo – Hlavní nádraží/ Jízdní řád
- 13 - Divadlo – Olšinky – Svádov obec – Olešnice/ Jízdní řád