Linka 31
Krematorium Strašnice
DPP
Jízdní řád a zastávky DPP 31 tramvaj (Aktualizováno)
31 tramvaj ה má 14 stanic odjíždí z Vysočanská a končí v Krematorium Strašnice.
Přehled jízdního řádu 31 tramvaj pro nadcházející týden: Odjíždí jednou denně v 19:16. Provozní dny tohoto týdne: každý den.
Vyberte 31 tramvaj stanic níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Krematorium Strašnice (14 zastávek)
Vysočanská
Nádraží Vysočany
Poliklinika Vysočany
Divadlo Gong
Balabenka
Palmovka
Palmovka
Krejcárek
Biskupcova
Nákladové Nádraží Žižkov
Mezi Hřbitovy
Želivského
Vinohradské Hřbitovy
Krematorium Strašnice
31 Často kladené dotazy
V kolik začne 31 tramvaj fungovat?
Služby na 31 tramvaj začínají v 19:16 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik přestává 31 tramvaj fungovat?
Služby na 31 tramvaj končí v 19:16 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik dorazí 31 tramvaj?
Kdy přijde linka Krematorium Strašnice Tramvaj? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Krematorium Strašnice Tramvaj, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 31 tramvaj stanice v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 31. tramvaj stanice.
31 tramvaj Jízdní řád
31 tramvaj linka funguje každý den. Pravidelný jízdní řád: 19:16
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 19:16 | Jediný odjezd |
út | 19:16 | Jediný odjezd |
st | 19:16 | Jediný odjezd |
čt | 19:16 | Jediný odjezd |
pá | 19:16 | Jediný odjezd |
so | 21:27 | Jediný odjezd |
ne | 21:27 | Jediný odjezd |
Provozní upozornění pro DPP tramvaj
Zobrazit všechny aktualizace na 31 (od Vysočanská), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních tramvaj, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 31 v reálném čase. (Krematorium Strašnice) a sledujte, jak se tramvaj pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o DPP.
Jízdné za linku 31 tramvaj
Ceny DPP 31 (Krematorium Strašnice) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek DPP najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách DPP.
31 (DPP)
První zastávka 31 tramvaj cesty je Vysočanská a poslední zastávka je Krematorium Strašnice. 31 (Krematorium Strašnice) je v provozu během každý den.
Další informace: 31 má 14 stanic a celková doba cesty je zhruba 18 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí DPP navrhované cesty, tramvaj sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Praha, a pomůže vám najít nejbližší 31 tramvaj stanic v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a tramvaj jízdní řád pro 31 tramvaj, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 31 sledovač Tramvaj v reálném čase
Sledujte linku 31 (Krematorium Strašnice) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 31 tramvaj nebo živou aplikaci pro sledování DPP tramvaj a nikdy nezmeškejte svůj tramvaj.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro DPP nebo plánovač výletů pro Tramvaj, Autobus, Vlak, Trolejbus, Metro, Lanovka, Trajekt nebo Kabinová lanovka a naplánujte si trasu kolem Praha. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro DPP a jakýkoli tramvaj, včetně linky 31, v Praha
31 - Alternativní cíle
DPP linky v Praha
- 20 - Dědina - Sídliště Barrandov/ Jízdní řád
- 15 - Kotlářka - Olšanské hřbitovy/ Jízdní řád
- 24 - Vozovna Kobylisy - Náměstí bratří Synků/ Jízdní řád
- 3 - Březiněveská - Nádraží Braník - Sídliště Modřany/ Jízdní řád
- 22 - Bílá Hora - Vypich - Zahradní Město - Nádraží Hostivař/ Jízdní řád
- 18 - Nádraží Podbaba - Vozovna Pankrác/ Jízdní řád
- 30 - Březiněveská / Kobylisy - Dědina/ Jízdní řád
- 2 - Sídliště Petřiny - Nádraží Braník/ Jízdní řád
- 16 - Sídliště Řepy - Kotlářka - Ústřední dílny Dopravního podniku/ Jízdní řád
- 1 - Sídliště Petřiny - Spojovací/ Jízdní řád
- 96 - Sídliště Petřiny - Spořilov/ Jízdní řád
- 8 - Nádraží Podbaba - Starý Hloubětín/ Jízdní řád
- 94 - Slivenec - Lehovec/ Jízdní řád
- 5 - Slivenec - Vozovna Žižkov/ Jízdní řád
- 90 - Olšanské hřbitovy - Lazarská / Palackého náměstí/ Jízdní řád
- 95 - Vozovna Kobylisy - Ústřední dílny Dopravního podniku/ Jízdní řád
- 7 - Radlická - Lehovec/ Jízdní řád
- 27 - Březiněveská - Libuš/ Jízdní řád
- 4 - Slivenec - Kubánské náměstí/ Jízdní řád
- 93 - Sídliště Ďáblice - Vozovna Pankrác/ Jízdní řád