Linka 312
Veverská Bítýška, Náměstí
IDS JMK
Jízdní řád a zastávky IDS JMK 312 autobus (Aktualizováno)
312 autobus ה má 11 zastávek odjíždí z Kuřim, Tos a končí v Veverská Bítýška, Náměstí.
Vyberte 312 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Veverská Bítýška, Náměstí (11 zastávek)
Kuřim, Tos
Kuřim, Poliklinika
Kuřim, Kulturní Dům
Kuřim, Železniční Stanice
Kuřim, Zámek
Moravské Knínice
Moravské Knínice, Podhájí
Chudčice
Chudčice, Na Hrázi
Veverská Bítýška, Přístav
Veverská Bítýška, Náměstí
312 Často kladené dotazy
V kolik začne 312 autobus fungovat?
Služby na 312 autobus začínají v 05:31 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik přestává 312 autobus fungovat?
Služby na 312 autobus končí v 05:53 dne sobota.
V kolik dorazí 312 autobus?
Kdy přijde linka Veverská Bítýška, Náměstí Autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Veverská Bítýška, Náměstí Autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 312 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 312. autobus zastávka.
312 autobus Jízdní řád
312 autobus cesta funguje v pondělí až pátek. Pravidelný provoz: 05:31 - 21:23
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 05:31 - 21:23 | 15 |
út | 05:31 - 21:23 | 15 |
st | 05:31 - 21:23 | 15 |
čt | 05:31 - 21:23 | 15 |
pá | 05:31 - 21:23 | 15 |
so | 05:53 | Jediný odjezd |
ne | Nefunguje | Nefunguje |
Provozní upozornění pro IDS JMK autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 312 (od Kuřim, Tos), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 312 v reálném čase. (Veverská Bítýška, Náměstí) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o IDS JMK.
Jízdné za linku 312 autobus
Ceny IDS JMK 312 (Veverská Bítýška, Náměstí) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek IDS JMK najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách IDS JMK.
312 (IDS JMK)
První zastávka 312 autobus cesty je Kuřim, Tos a poslední zastávka je Veverská Bítýška, Náměstí. 312 (Veverská Bítýška, Náměstí) je v provozu během víkendy.
Další informace: 312 má 11 zastávek a celková doba cesty je zhruba 20 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí IDS JMK navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Brno, a pomůže vám najít nejbližší 312 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 312 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 312 sledovač Autobus v reálném čase
Sledujte linku 312 (Veverská Bítýška, Náměstí) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 312 autobus nebo živou aplikaci pro sledování IDS JMK autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro IDS JMK nebo plánovač výletů pro Tramvaj, Vlak, Autobus, Trajekt nebo Trolejbus a naplánujte si trasu kolem Brno. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro IDS JMK a jakýkoli autobus, včetně linky 312, v Brno
312 - Alternativní cíle
- 312 - Braníškov / Jízdní řád
- 312 - Deblín, Obecní Úřad / Jízdní řád
- 312 - Deblín, POD Cihelnou / Jízdní řád
- 312 - Kuřim, Prefa / Jízdní řád
- 312 - Kuřim, Te / Jízdní řád
- 312 - Kuřim, Tos / Jízdní řád
- 312 - Kuřim, Škola Jungmannova / Jízdní řád
- 312 - Kuřim, Železniční Stanice / Jízdní řád
- 312 - Lažánky / Jízdní řád
- 312 - Maršov / Jízdní řád
- 312 - Svatoslav, Obecní Úřad / Jízdní řád
- 312 - Tišnov, Riegrova / Jízdní řád
- 312 - Tišnov, Železniční Stanice / Jízdní řád
- 312 - Veverská Bítýška, Náměstí / Jízdní řád
IDS JMK linky v Brno
- XS52 - Kobylí na Moravě - Zaječí, železniční stanice
- 321 - Sentice, obecní úřad - Skalička, chaloupky/ Jízdní řád
- 672 - Kyjov, Bohuslavice, železniční stanice - Kyjov, Langobardská/ Jízdní řád
- 73 - Sokolnice, železniční stanice - Areál Slatina/ Jízdní řád
- 504 - Pohořelice, náměstí - Ústřední hřbitov/ Jízdní řád
- 913 - Hodonín, autobusové nádraží - Čejč, náměstí/ Jízdní řád
- 644 - Kojátky, Šardičky - Bučovice, aut. st./ Jízdní řád
- 50 - Zoologická zahrada - ÚAN Zvonařka/ Jízdní řád
- XS41 - Hlavní nádraží - Moravské Bránice, žel. st.
- 304 - Kuřim, Podlesí - Řečkovice, nádraží/ Jízdní řád
- 210 - Bílovice nad Svitavou, žel. stanice - Hostěnice, obecní úřad/ Jízdní řád
- 741 - Vyškov, Poliklinika - Vyškov, Pustiměřská/ Jízdní řád
- 563 - Břeclav, Poštorná, FOSFA - Břeclav, autobusové nádraží/ Jízdní řád
- XS31 - Bystřice nad Pern., železniční stanice - Bystřice nad Pernštejnem, Rovné
- 641 - Bučovice, u školy - Mouřínov/ Jízdní řád
- 501 - Ústřední hřbitov - Ořechov, Jeřábkova/ Jízdní řád
- 744 - Vyškov, Fritzmeier - Vyškov, VTÚPV/ Jízdní řád
- E56 - Královo Pole, nádraží - Nemocnice Bohunice/ Jízdní řád
- 835 - Žerotice, požární zbrojnice - Lechovice, zámek/ Jízdní řád
- 291 - Velké Opatovice, aut.st. - Horní Štěpánov, točna/ Jízdní řád