Linka 320
Lipůvka - Sentice, obecní úřad
IDS JMK
Jízdní řád a zastávky IDS JMK 320 autobus (Aktualizováno)
320 autobus (Čebín, Železniční Stanice) má 12 zastávek odjíždí z Lipůvka a končí v Čebín, Železniční Stanice.
Vyberte 320 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Čebín, Železniční Stanice (12 zastávek)
Lipůvka
Malhostovice, Nuzířov
Malhostovice, Nuzířov
Malhostovice, Náměstí
Malhostovice, Rozcestí
Drásov, Náměstí
Drásov, Kostel
Drásov, Siemens
Čebín, Sídliště
Čebín, Náměstí
Čebín, Sídliště
Čebín, Železniční Stanice
320 Často kladené dotazy
V kolik začne 320 autobus fungovat?
Služby na 320 autobus začínají v 06:51 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik přestává 320 autobus fungovat?
Služby na 320 autobus končí v 18:06 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik dorazí 320 autobus?
Kdy přijde linka Lipůvka - Sentice, obecní úřad autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Lipůvka - Sentice, obecní úřad autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 320 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 320. autobus zastávka.
320 autobus Jízdní řád
320 autobus cesta funguje každý den. Pravidelný jízdní řád: 06:51 - 18:06
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 06:51 - 18:06 | 47 - 176 |
út | 06:51 - 18:06 | 47 - 176 |
st | 06:51 - 18:06 | 47 - 176 |
čt | 06:51 - 18:06 | 47 - 176 |
pá | 06:51 - 18:06 | 47 - 176 |
so | 18:12 | Jediný odjezd |
ne | 18:12 | Jediný odjezd |
Provozní upozornění pro IDS JMK autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 320 (od Lipůvka), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 320 v reálném čase. (Čebín, Železniční Stanice) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o IDS JMK.
Jízdné za linku 320 autobus
Ceny IDS JMK 320 (Čebín, Železniční Stanice) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek IDS JMK najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách IDS JMK.
320 (IDS JMK)
První zastávka 320 autobus cesty je Lipůvka a poslední zastávka je Čebín, Železniční Stanice. 320 (Čebín, Železniční Stanice) je v provozu během každý den.
Další informace: 320 má 12 zastávek a celková doba cesty je zhruba 17 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí IDS JMK navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Brno, a pomůže vám najít nejbližší 320 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 320 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 320 sledovač autobus v reálném čase
Sledujte linku 320 (Čebín, Železniční Stanice) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 320 autobus nebo živou aplikaci pro sledování IDS JMK autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro IDS JMK nebo plánovač výletů pro tramvaj, vlak, autobus, trajekt nebo trolejbus a naplánujte si trasu kolem Brno. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro IDS JMK a jakýkoli autobus, včetně linky 320, v Brno
IDS JMK linky v Brno
- 303 - Zoologická zahrada - Veverská Bítýška, náměstí/ Jízdní řád
- 240 - Sloup - Rájec-Jestřebí, železniční stanice/ Jízdní řád
- 666 - Osvětimany - Kyjov, železniční stanice/ Jízdní řád
- 340 - Pernštejnské Jestřabí, Maňová - Lomnice, náměstí/ Jízdní řád
- 820 - Znojmo, autobusové nádraží - Hevlín, škola/ Jízdní řád
- 442 - Moravský Krumlov, železniční stanice - Hrotovice, autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 80 - Česká - Hrad Špilberk/ Jízdní řád
- 350 - Milešín - Řikonín, železniční stanice/ Jízdní řád
- XS61 - Bzenec, železniční stanice - Moravský Písek, Kolonie, žel. stanice/ Jízdní řád
- 550 - Velké Pavlovice, autobusové nádraží - Mikulov, železniční stanice/ Jízdní řád
- 816 - Znojmo, autobusové nádraží - Drosendorf, Schulen/ Jízdní řád
- 406 - Ivančice, náměstí - Nemocnice Bohunice/ Jízdní řád
- 561 - Břeclav, Charvátská N. Ves, Obránců míru - Břeclav, Gumotex/ Jízdní řád
- 611 - Lovčičky - Hlavní nádraží/ Jízdní řád
- 262 - Kořenec, točna - Boskovice, aut.st./ Jízdní řád
- 612 - Hlavní nádraží - Boleradice/ Jízdní řád
- 402 - Veverské Knínice, horní konec - Nemocnice Bohunice/ Jízdní řád
- 521 - Hrušovany u Brna, žel. st. - Hustopeče, autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 641 - Bučovice, u školy - Mouřínov/ Jízdní řád
- 665 - Strážnice, aut. st. - Kyjov, aut. st./ Jízdní řád