Linka 329
Praha,Skalka / Praha,Sídliště Skalka - Škvorec,náměstí
DPP
Jízdní řád a zastávky DPP 329 autobus (Aktualizováno)
329 autobus ה má 35 zastávek odjíždí z Skalka a končí v Škvorec, Nám..
Vyberte 329 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Škvorec,Nám. (35 zastávek)
Skalka
Michelangelova
Plošná
Mokřanská
Myšlínská
Kablo
V Chotejně
V Nových Domcích
U Továren
Továrny Hostivař
Za Nadjezdem
U Střediska
Dolní Měcholupy
Dubečský Hřbitov
Dubeček
Lázeňka
Za Pavilonem
Škola Dubeč
Dubeč
Kolodějská Obora
POD Oborou
Kvasinská
Koloděje
Sibřina, Na Paloučku
Květnice, Rozc.
Květnice
Dobročovice
Květnice
Květnice, Rozc.
Sibřina
Sluštice, Škola
Zlatá
Škvorec, Třebohostice
Škvorec, Třebohostice, Škola
Škvorec, Nám.
329 Často kladené dotazy
V kolik začne 329 autobus fungovat?
Služby na 329 autobus začínají v 05:14 dne pondělí, úterý, čtvrtek, pátek.
V kolik přestává 329 autobus fungovat?
Služby na 329 autobus končí v 20:34 dne pondělí, úterý, čtvrtek, pátek.
V kolik dorazí 329 autobus?
Kdy přijde linka Praha,Skalka / Praha,Sídliště Skalka - Škvorec,náměstí Autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Praha,Skalka / Praha,Sídliště Skalka - Škvorec,náměstí Autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Funguje linka 329 autobus společnosti DPP na Den vítězství v Evropě?
Provozní doba 329 autobus na Den vítězství v Evropě se může změnit. Další podrobnosti najdete v aplikaci Moovit.
Je někde 329 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 329. autobus zastávka.
329 autobus Jízdní řád
329 autobus cesta funguje každý den. Pravidelný jízdní řád: 05:14 - 20:34
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 05:14 - 20:34 | 48 - 237 |
út | 05:14 - 20:34 | 48 - 237 |
st | 07:34 - 23:34 | 360 |
čt | 05:14 - 20:34 | 48 - 237 |
pá | 05:14 - 20:34 | 48 - 237 |
so | 07:34 - 23:34 | 360 |
ne | 07:34 - 23:34 | 360 |
Provozní upozornění pro DPP autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 329 (od Skalka), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 329 v reálném čase. (Škvorec,Nám.) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o DPP.
Jízdné za linku 329 autobus
Ceny DPP 329 (Škvorec,Nám.) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek DPP najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách DPP.
329 (DPP)
První zastávka 329 autobus cesty je Skalka a poslední zastávka je Škvorec, Nám.. 329 (Škvorec,Nám.) je v provozu během každý den.
Další informace: 329 má 35 zastávek a celková doba cesty je zhruba 49 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí DPP navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Praha, a pomůže vám najít nejbližší 329 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 329 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 329 sledovač Autobus v reálném čase
Sledujte linku 329 (Škvorec,Nám.) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 329 autobus nebo živou aplikaci pro sledování DPP autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro DPP nebo plánovač výletů pro Tramvaj, Autobus, Vlak, Trolejbus, Metro, Lanovka, Trajekt nebo Kabinová lanovka a naplánujte si trasu kolem Praha. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro DPP a jakýkoli autobus, včetně linky 329, v Praha
DPP linky v Praha
- 170 - Pražská čtvrť - Jižní Město/ Jízdní řád
- 154 - Strašnická - Sídliště Libuš/ Jízdní řád
- 184 - Kukulova - Velká Ohrada/ Jízdní řád
- 120 - Na Knížecí - Pod Lochkovem / Nádraží Radotín/ Jízdní řád
- 152 - Českomoravská - Sídliště Čimice/ Jízdní řád
- 266 - Nové Butovice - Zadní Kopanina/ Jízdní řád
- 253 - Šmukýřka - Škola Poštovka/ Jízdní řád
- 151 - Českomoravská - Poliklinika Prosek - Novoborská/ Jízdní řád
- 347 - Praha, Zličín - Hostivice, Nádraží - Praha,Motol/ Jízdní řád
- 102 - Sídliště Bohnice - Kobylisy - Šimůnkova/ Jízdní řád
- 158 - Letňany - Sídliště Letňany - Čakovice - Třeboradice/ Jízdní řád
- 247 - Nádraží Radotín - Zbraslav/ Jízdní řád
- 340 - Praha,Dejvická - Roztoky,Levý Hradec/ Jízdní řád
- 175 - Florenc - Háje/ Jízdní řád
- X27
- 265 - Stadion Strahov - Weberova/ Jízdní řád
- 143 - Dejvická - Stadion Strahov/ Jízdní řád
- 116 - Dejvická - Jenerálka/ Jízdní řád
- 202 - Poliklinika Mazurská - Čakovice - Kbelský pivovar/ Jízdní řád
- 108 - Dejvická - Divoká Šárka/ Jízdní řád