Linka 414
Havířov. Šumbark, točna Lidická – Havířov, Podlesí, Těšínská – Havířov, Dolní Datyně, točna J. Kotase
Transdev Slezsko a.s.
Jízdní řád a zastávky Transdev Slezsko a.s. 414 autobus (Aktualizováno)
414 autobus (Havířov, Dolní Datyně, Točna J. Kotase) má 34 zastávek odjíždí z Havířov, Šumbark, Točna Lidická a končí v Havířov, Dolní Datyně, Točna J. Kotase.
Přehled jízdního řádu 414 autobus pro nadcházející týden: Odjíždí jednou denně v 06:57. Provozní dny tohoto týdne: víkendy.
Vyberte 414 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Havířov, Dolní Datyně, Točna J. Kotase (34 zastávek)
Havířov, Šumbark, Točna Lidická
Havířov, Šumbark, H. Malířové
Havířov, Šumbark, M. Pujmanové
Havířov, Šumbark, Mateřská Škola
Havířov, Šumbark, Vsuvky
Havířov, Šumbark, 2. Etapa U Hřbitova
Havířov, Šumbark, Točna 2. Etapa
Havířov, Šumbark, 2. Etapa Letní
Havířov, Šumbark, 2. Etapa Orlí
Havířov, Šumbark, Hřbitov
Havířov, Pr. Suchá, Kaufland
Havířov, Pr. Suchá, Sídliště
Havířov, Pr. Suchá, Kpt. Jasioka Stánek
Havířov, Pr. Suchá, Žel. St.
Havířov, Pr. Suchá, Rozc. K Žel. St.
Havířov, Pr. Suchá, Kpt. Jasioka Stánek
Havířov, Pr. Suchá, Budovatelů
Havířov, Pr. Suchá, Modlitebna
Havířov, Pr. Suchá, Šimala
Havířov, Podlesí, Rušná
Havířov, Podlesí, Bezručova
Havířov, Podlesí, Merkur
Havířov, Podlesí, Okrajová U Garáží
Havířov, Bludovice, Kopec
Havířov, Bludovice, POD Kopcem
Havířov, Bludovice, Škola Frýdecká
Havířov, Bludovice, Polská Škola
Havířov, Bludovice, U Lučiny
Havířov, Bludovice, Na Důlňáku
Havířov, Bludovice, Mezidolí
Havířov, Bludovice, Točna Datyňská
Havířov, Dolní Datyně, Rozc. Bludovice
Havířov, Dolní Datyně, Škola
Havířov, Dolní Datyně, Točna J. Kotase
414 Často kladené dotazy
V kolik začne 414 autobus fungovat?
Služby na 414 autobus začínají v 06:57 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik přestává 414 autobus fungovat?
Služby na 414 autobus končí v 06:57 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik dorazí 414 autobus?
Kdy přijde linka Havířov. Šumbark, točna Lidická – Havířov, Podlesí, Těšínská – Havířov, Dolní Datyně, točna J. Kotase autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Havířov. Šumbark, točna Lidická – Havířov, Podlesí, Těšínská – Havířov, Dolní Datyně, točna J. Kotase autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 414 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 414. autobus zastávka.
414 autobus Jízdní řád
414 autobus cesta je v provozu víkendy. Pravidelné hodiny podle jízdního řádu: 06:57
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 06:57 | Jediný odjezd |
út | 06:57 | Jediný odjezd |
st | 06:57 | Jediný odjezd |
čt | 06:57 | Jediný odjezd |
pá | 06:57 | Jediný odjezd |
so | Nefunguje | Nefunguje |
ne | Nefunguje | Nefunguje |
Provozní upozornění pro Transdev Slezsko a.s. autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 414 (od Havířov, Šumbark, Točna Lidická), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 414 v reálném čase. (Havířov, Dolní Datyně, Točna J. Kotase) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o Transdev Slezsko a.s..
Jízdné za linku 414 autobus
Ceny Transdev Slezsko a.s. 414 (Havířov, Dolní Datyně, Točna J. Kotase) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek Transdev Slezsko a.s. najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách Transdev Slezsko a.s..
414 (Transdev Slezsko a.s.)
První zastávka 414 autobus cesty je Havířov, Šumbark, Točna Lidická a poslední zastávka je Havířov, Dolní Datyně, Točna J. Kotase. 414 (Havířov, Dolní Datyně, Točna J. Kotase) je v provozu během víkendy.
Další informace: 414 má 34 zastávek a celková doba cesty je zhruba 57 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí Transdev Slezsko a.s. navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Ostrava, a pomůže vám najít nejbližší 414 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 414 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 414 sledovač autobus v reálném čase
Sledujte linku 414 (Havířov, Dolní Datyně, Točna J. Kotase) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 414 autobus nebo živou aplikaci pro sledování Transdev Slezsko a.s. autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro Transdev Slezsko a.s. nebo plánovač výletů pro autobus, tramvaj, vlak nebo trolejbus a naplánujte si trasu kolem Ostrava. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro Transdev Slezsko a.s. a jakýkoli autobus, včetně linky 414, v Ostrava
414 - Alternativní cíle
Transdev Slezsko a.s. linky v Ostrava
- 405 - Havířov, Podlesí, aut. nádr. – Havířov, Šumbark, točna 2. etapa/ Jízdní řád
- 516 - Fryštát – Nové Město – Hranice – Mizerov – Ráj – Nové Město – Fryštát/ Jízdní řád
- 410 - Havířov, Šumbark, točna Lidická – Havířov, Podlesí, Těšínská – Havířov, Dolní Datyně, točna J. Kotase/ Jízdní řád
- 403 - Havířov, Podlesí, aut. nádr. – Petřvald, Březiny/ Jízdní řád
- 404 - Havířov, Podlesí, aut. nádr. – Havířov, Šumbark, točna Lidická/ Jízdní řád
- 406 - Havířov, Podlesí, aut. nádr. – Havířov, Pr. Suchá, žel. st. – Horní Suchá, Pašůvka/ Jízdní řád
- 408 - Havířov, Podlesí, aut. nádr. – Havířov, Město, žel. st. – Havířov, Šumbark, točna 2. etapa – Havířov, Šumbark, točna Petřvaldská – Havířov, Šumbark, točna Lidická – Havířov, Podlesí, aut. nádr./ Jízdní řád
- 420 - Havířov, Podlesí, aut. nádr. – Těrlicko, obecní úřad – Horní Bludovice, Záguří – Těrlicko, Zelené Město u Goduly/ Jízdní řád
- 421 - Havířov, Podlesí, aut. nádr. – Havířov, Město, Jitřenka – Havířov, Pr. Suchá, žel. st./ Jízdní řád
- 514 - Ráj – Nové Město – Fryštát – Staré Město/ Jízdní řád
- 520 - Staré Město – Fryštát – Nové Město – Ráj – Mizerov – Hranice – Nové Město – Fryštát – Staré Město/ Jízdní řád
- 505 - Lutyně – Zbytky – Rychvald, rozc. – Dolní Lutyně/ Jízdní řád
- 501 - Lazy, u Kornase – Město, nám – Poruba – Zátiší – Lutyně – Dětmarovice/ Jízdní řád
- 401 - Havířov, Šumbark, točna 2. etapa – Horní Suchá, Pašůvka/ Jízdní řád
- 504 - Lazy, u Kornase – Město, nám. – Poruba, škola – Lutyně – Dětmarovice, žel. st./ Jízdní řád
- 518 - Fryštát – Nové Město – Ráj – Mizerov – Hranice – Nové Město – Fryštát/ Jízdní řád
- 413 - Havířov, Šumbark, točna Petřvaldská – Horní Suchá, konečná/ Jízdní řád
- 502 - Město, nám. – Poruba, škola – Lutyně – Město, Mezilesí – Město, nám. – Lazy/ Jízdní řád
- 511 - Staré Město – Fryštát – Nové Město – Hranice – Mizerov – Ráj – Nové Město – Fryštát/ Jízdní řád
- 517 - Fryštát – Nové Město – Hranice – Mizerov – Lázně Darkov/ Jízdní řád