Linka 516
Karviná, Fryštát, Aut. Nádr.
Transdev Slezsko a.s.
Jízdní řád a zastávky Transdev Slezsko a.s. 516 autobus (Aktualizováno)
516 autobus (Karviná, Fryštát, Aut. Nádr.) je okružní linka s 22 zastávkami s odjezdem z Karviná, Fryštát, Aut. Nádr..
Vyberte 516 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Karviná, Fryštát, Aut. Nádr. (22 zastávek)
Karviná, Fryštát, Aut. Nádr.
Karviná, Nové Město, Čsad
Karviná, Nové Město, Stadion Házené
Karviná, Nové Město, Osvobození
Karviná, Hranice, Pekárna
Karviná, Hranice, Okružní
Karviná, Hranice, Škola
Karviná, Hranice, Rehab. Sanatorium
Karviná, Hranice, Poliklinika
Karviná, Mizerov, Urnový Háj
Karviná, Ráj, Kosmonautů
Karviná, Ráj, Nemocnice
Karviná, Fryštát, Univerzita
Karviná, Nové Město, Obchodní Dům
Karviná, Nové Město, Osvobození
Karviná, Nové Město, Koupaliště
Karviná, Nové Město, Hornická Nemocnice
Karviná, Nové Město, Úřad Práce
Karviná, Nové Město, U Bažantnice
Karviná, Nové Město, Gymnázium
Karviná, Nové Město, Čsad
Karviná, Fryštát, Aut. Nádr.
516 Často kladené dotazy
V kolik začne 516 autobus fungovat?
Služby na 516 autobus začínají v 04:15 dne neděle, pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek, sobota.
V kolik přestává 516 autobus fungovat?
Služby na 516 autobus končí v 18:10 dne neděle, pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek, sobota.
V kolik dorazí 516 autobus?
Kdy přijde linka Karviná, Fryštát, Aut. Nádr. autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Karviná, Fryštát, Aut. Nádr. autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 516 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 516. autobus zastávka.
516 autobus Jízdní řád
516 autobus cesta funguje každý den. Pravidelný jízdní řád: 04:15 - 18:10
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 04:15 - 18:10 | 37 - 80 |
út | 04:15 - 18:10 | 37 - 80 |
st | 04:15 - 18:10 | 37 - 80 |
čt | 04:15 - 18:10 | 37 - 80 |
pá | 04:15 - 18:10 | 37 - 80 |
so | 04:15 - 18:10 | 49 - 129 |
ne | 04:15 - 18:10 | 49 - 126 |
Provozní upozornění pro Transdev Slezsko a.s. autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 516 (od Karviná, Fryštát, Aut. Nádr.), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 516 v reálném čase. (Karviná, Fryštát, Aut. Nádr.) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o Transdev Slezsko a.s..
Jízdné za linku 516 autobus
Ceny Transdev Slezsko a.s. 516 (Karviná, Fryštát, Aut. Nádr.) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek Transdev Slezsko a.s. najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách Transdev Slezsko a.s..
516 (Transdev Slezsko a.s.)
První zastávka 516 autobus cesty je Karviná, Fryštát, Aut. Nádr. a poslední zastávka je Karviná, Fryštát, Aut. Nádr.. 516 (Karviná, Fryštát, Aut. Nádr.) je v provozu během každý den.
Další informace: 516 má 22 zastávek a celková doba cesty je zhruba 39 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí Transdev Slezsko a.s. navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Ostrava, a pomůže vám najít nejbližší 516 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 516 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 516 sledovač autobus v reálném čase
Sledujte linku 516 (Karviná, Fryštát, Aut. Nádr.) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 516 autobus nebo živou aplikaci pro sledování Transdev Slezsko a.s. autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro Transdev Slezsko a.s. nebo plánovač výletů pro autobus, tramvaj, vlak nebo trolejbus a naplánujte si trasu kolem Ostrava. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro Transdev Slezsko a.s. a jakýkoli autobus, včetně linky 516, v Ostrava
Transdev Slezsko a.s. linky v Ostrava
- 405 - Havířov, Podlesí, aut. nádr. – Havířov, Šumbark, točna 2. etapa/ Jízdní řád
- 410 - Havířov, Šumbark, točna Lidická – Havířov, Podlesí, Těšínská – Havířov, Dolní Datyně, točna J. Kotase/ Jízdní řád
- 403 - Havířov, Podlesí, aut. nádr. – Petřvald, Březiny/ Jízdní řád
- 404 - Havířov, Podlesí, aut. nádr. – Havířov, Šumbark, točna Lidická/ Jízdní řád
- 408 - Havířov, Podlesí, aut. nádr. – Havířov, Město, žel. st. – Havířov, Šumbark, točna 2. etapa – Havířov, Šumbark, točna Petřvaldská – Havířov, Šumbark, točna Lidická – Havířov, Podlesí, aut. nádr./ Jízdní řád
- 420 - Havířov, Podlesí, aut. nádr. – Těrlicko, obecní úřad – Horní Bludovice, Záguří – Těrlicko, Zelené Město u Goduly/ Jízdní řád
- 434 - Havířov, Prostřední Suchá, GLOBUS – Havířov, Podlesí, autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 514 - Ráj – Nové Město – Fryštát – Staré Město/ Jízdní řád
- 402 - Havířov, Šumbark, točna Lidická – Šenov, ČSAD – Albrechtice, žel. st. – Stonava, sídl. Nový svět/ Jízdní řád
- 520 - Staré Město – Fryštát – Nové Město – Ráj – Mizerov – Hranice – Nové Město – Fryštát – Staré Město/ Jízdní řád
- 513 - Staré Město – Fryštát – Nové Město – Ráj/ Jízdní řád
- 501 - Lazy, u Kornase – Město, nám – Poruba – Zátiší – Lutyně – Dětmarovice/ Jízdní řád
- 503 - Město, Mezilesí – Lutyně – Poruba, škola – Město, nám. – Lazy, Důl Lazy/ Jízdní řád
- 504 - Lazy, u Kornase – Město, nám. – Poruba, škola – Lutyně – Dětmarovice, žel. st./ Jízdní řád
- 409 - Havířov, Podlesí, aut. nádr. – Havířov, Šumbark, točna Petřvaldská/ Jízdní řád
- 417 - Havířov, Šumbark, točna Petřvaldská – Havířov, Podlesí, aut. nádr. – Těrlicko, obecní úřad – Těrlicko, Hradiště, U Stonávky/ Jízdní řád
- 416 - Havířov, Podlesí, aut. nádr. – Havířov, Šumbark, točna 2. etapa/ Jízdní řád
- 502 - Město, nám. – Poruba, škola – Lutyně – Město, Mezilesí – Město, nám. – Lazy/ Jízdní řád
- 419 - Havířov, Město, obchodní dům – Havířov, Šumbark, točna 2. etapa/ Jízdní řád
- 517 - Fryštát – Nové Město – Hranice – Mizerov – Lázně Darkov/ Jízdní řád