Linka 406
Havířov, Podlesí, aut. nádr. – Havířov, Pr. Suchá, žel. st. – Horní Suchá, Pašůvka
Transdev Slezsko a.s.
Jízdní řád a zastávky Transdev Slezsko a.s. 406 autobus (Aktualizováno)
406 autobus (Havířov, Podlesí, Aut. Nádr.) má 18 zastávek odjíždí z Horní Suchá, Pašůvka a končí v Havířov, Podlesí, Aut. Nádr..
Vyberte 406 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Havířov, Podlesí, Aut. Nádr. (18 zastávek)
Horní Suchá, Pašůvka
Havířov, Pr. Suchá, Žel. St.
Havířov, Pr. Suchá, Rozc. K Žel. St.
Havířov, Pr. Suchá, Kpt. Jasioka Stánek
Havířov, Pr. Suchá, Budovatelů
Havířov, Pr. Suchá, Sídliště
Havířov, Pr. Suchá, Kaufland
Havířov, Město, Pož. Zbrojnice
Havířov, Město, Česká
Havířov, Město, Tichá
Havířov, Město, U Podloubí
Havířov, Město, Magistrát
Havířov, Město, Nám. Republiky
Havířov, Město, Lípová
Havířov, Město, Sběrna
Havířov, Město, Slezská
Havířov, Město, Bludovická
Havířov, Podlesí, Aut. Nádr.
406 Často kladené dotazy
V kolik začne 406 autobus fungovat?
Služby na 406 autobus začínají v 04:30 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik přestává 406 autobus fungovat?
Služby na 406 autobus končí v 23:10 dne neděle, pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek, sobota.
V kolik dorazí 406 autobus?
Kdy přijde linka Havířov, Podlesí, aut. nádr. – Havířov, Pr. Suchá, žel. st. – Horní Suchá, Pašůvka autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Havířov, Podlesí, aut. nádr. – Havířov, Pr. Suchá, žel. st. – Horní Suchá, Pašůvka autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 406 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 406. autobus zastávka.
406 autobus Jízdní řád
406 autobus cesta funguje každý den. Pravidelný jízdní řád: 04:30 - 23:10
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 04:30 - 23:10 | 30 - 60 |
út | 04:30 - 23:10 | 30 - 60 |
st | 04:30 - 23:10 | 30 - 60 |
čt | 04:30 - 23:10 | 30 - 60 |
pá | 04:30 - 23:10 | 30 - 60 |
so | 05:37 - 23:10 | 59 - 61 |
ne | 05:37 - 23:10 | 59 - 61 |
Provozní upozornění pro Transdev Slezsko a.s. autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 406 (od Horní Suchá, Pašůvka), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 406 v reálném čase. (Havířov, Podlesí, Aut. Nádr.) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o Transdev Slezsko a.s..
Jízdné za linku 406 autobus
Ceny Transdev Slezsko a.s. 406 (Havířov, Podlesí, Aut. Nádr.) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek Transdev Slezsko a.s. najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách Transdev Slezsko a.s..
406 (Transdev Slezsko a.s.)
První zastávka 406 autobus cesty je Horní Suchá, Pašůvka a poslední zastávka je Havířov, Podlesí, Aut. Nádr.. 406 (Havířov, Podlesí, Aut. Nádr.) je v provozu během každý den.
Další informace: 406 má 18 zastávek a celková doba cesty je zhruba 23 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí Transdev Slezsko a.s. navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Ostrava, a pomůže vám najít nejbližší 406 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 406 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 406 sledovač autobus v reálném čase
Sledujte linku 406 (Havířov, Podlesí, Aut. Nádr.) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 406 autobus nebo živou aplikaci pro sledování Transdev Slezsko a.s. autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro Transdev Slezsko a.s. nebo plánovač výletů pro autobus, tramvaj, vlak nebo trolejbus a naplánujte si trasu kolem Ostrava. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro Transdev Slezsko a.s. a jakýkoli autobus, včetně linky 406, v Ostrava
406 - Alternativní cíle
Transdev Slezsko a.s. linky v Ostrava
- 405 - Havířov, Podlesí, aut. nádr. – Havířov, Šumbark, točna 2. etapa/ Jízdní řád
- 410 - Havířov, Šumbark, točna Lidická – Havířov, Podlesí, Těšínská – Havířov, Dolní Datyně, točna J. Kotase/ Jízdní řád
- 403 - Havířov, Podlesí, aut. nádr. – Petřvald, Březiny/ Jízdní řád
- 408 - Havířov, Podlesí, aut. nádr. – Havířov, Město, žel. st. – Havířov, Šumbark, točna 2. etapa – Havířov, Šumbark, točna Petřvaldská – Havířov, Šumbark, točna Lidická – Havířov, Podlesí, aut. nádr./ Jízdní řád
- 414 - Havířov. Šumbark, točna Lidická – Havířov, Podlesí, Těšínská – Havířov, Dolní Datyně, točna J. Kotase/ Jízdní řád
- 415 - Havířov, Podlesí, aut. nádr. – Havířov, Šumbark, točna Petřvaldská/ Jízdní řád
- 420 - Havířov, Podlesí, aut. nádr. – Těrlicko, obecní úřad – Horní Bludovice, Záguří – Těrlicko, Zelené Město u Goduly/ Jízdní řád
- 434 - Havířov, Prostřední Suchá, GLOBUS – Havířov, Podlesí, autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 402 - Havířov, Šumbark, točna Lidická – Šenov, ČSAD – Albrechtice, žel. st. – Stonava, sídl. Nový svět/ Jízdní řád
- 513 - Staré Město – Fryštát – Nové Město – Ráj/ Jízdní řád
- 503 - Město, Mezilesí – Lutyně – Poruba, škola – Město, nám. – Lazy, Důl Lazy/ Jízdní řád
- 409 - Havířov, Podlesí, aut. nádr. – Havířov, Šumbark, točna Petřvaldská/ Jízdní řád
- 413 - Havířov, Šumbark, točna Petřvaldská – Horní Suchá, konečná/ Jízdní řád
- 519 - Fryštát – Nové Město – Ráj – Hranice – Ráj – Nové Město – Fryštát/ Jízdní řád
- 416 - Havířov, Podlesí, aut. nádr. – Havířov, Šumbark, točna 2. etapa/ Jízdní řád
- 515 - Důl Darkov – Ráj – Hranice – Nové Město – Staré Město/ Jízdní řád
- 502 - Město, nám. – Poruba, škola – Lutyně – Město, Mezilesí – Město, nám. – Lazy/ Jízdní řád
- 419 - Havířov, Město, obchodní dům – Havířov, Šumbark, točna 2. etapa/ Jízdní řád
- 511 - Staré Město – Fryštát – Nové Město – Hranice – Mizerov – Ráj – Nové Město – Fryštát/ Jízdní řád
- 418 - Havířov, Město, žel. st. – Šenov, bytovky – Havířov, Podlesí, aut. nádr./ Jízdní řád