Linka 420
Hluboké
IDS JMK
Jízdní řád a zastávky IDS JMK 420 autobus (Aktualizováno)
420 autobus ה má 12 zastávek odjíždí z Zastávka, Železniční Stanice a končí v Hluboké.
Přehled jízdního řádu 420 autobus pro nadcházející týden: Odjíždí jednou denně v 06:26. Provozní dny tohoto týdne: víkendy.
Vyberte 420 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Hluboké (12 zastávek)
Zastávka, Železniční Stanice
Zastávka, Dům Zdraví
Zastávka, Kopečky
Příbram Na Moravě, Rozc. 2.0
Zbraslav, Malinovského
Zbraslav
Zbraslav, U Kostela
Zbraslav, Březina
Újezd U Rosic
Újezd U Rosic, U Kovárny
Újezd U Rosic, Samota
Hluboké
420 Často kladené dotazy
V kolik začne 420 autobus fungovat?
Služby na 420 autobus začínají v 06:26 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik přestává 420 autobus fungovat?
Služby na 420 autobus končí v 06:26 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik dorazí 420 autobus?
Kdy přijde linka Hluboké Autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Hluboké Autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 420 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 420. autobus zastávka.
420 autobus Jízdní řád
420 autobus cesta funguje v pondělí až pátek. Pravidelný provoz: 06:26
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 06:26 | Jediný odjezd |
út | 06:26 | Jediný odjezd |
st | 06:26 | Jediný odjezd |
čt | 06:26 | Jediný odjezd |
pá | 06:26 | Jediný odjezd |
so | Nefunguje | Nefunguje |
ne | Nefunguje | Nefunguje |
Provozní upozornění pro IDS JMK autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 420 (od Zastávka, Železniční Stanice), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 420 v reálném čase. (Hluboké) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o IDS JMK.
Jízdné za linku 420 autobus
Ceny IDS JMK 420 (Hluboké) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek IDS JMK najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách IDS JMK.
420 (IDS JMK)
První zastávka 420 autobus cesty je Zastávka, Železniční Stanice a poslední zastávka je Hluboké. 420 (Hluboké) je v provozu během víkendy.
Další informace: 420 má 12 zastávek a celková doba cesty je zhruba 26 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí IDS JMK navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Brno, a pomůže vám najít nejbližší 420 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 420 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 420 sledovač Autobus v reálném čase
Sledujte linku 420 (Hluboké) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 420 autobus nebo živou aplikaci pro sledování IDS JMK autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro IDS JMK nebo plánovač výletů pro Tramvaj, Vlak, Autobus, Trajekt nebo Trolejbus a naplánujte si trasu kolem Brno. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro IDS JMK a jakýkoli autobus, včetně linky 420, v Brno
IDS JMK linky v Brno
- 231 - Blansko, aut. st. - Studnice/ Jízdní řád
- 262 - Kořenec, točna - Boskovice, aut.st./ Jízdní řád
- 655 - Ždánice - Čejč, náměstí/ Jízdní řád
- 291 - Velké Opatovice, aut.st. - Horní Štěpánov, točna/ Jízdní řád
- 153 - Tišnov, železniční stanice - Ivančice, náměstí/ Jízdní řád
- 301 - Královo Pole, nádraží - Bystré, městský úřad/ Jízdní řád
- 509 - Měnín, obchodní středisko - Chrlické náměstí/ Jízdní řád
- 215 - Adamov, Horka, točna - Adamov, Adamov III, točna/ Jízdní řád
- N91 - Lelekovice, u kříže - Labská/ Jízdní řád
- 75 - Slatina, nádraží - Bílovice nad Svitavou, žel. stanice/ Jízdní řád
- 661 - Kyjov, aut. st. - Násedlovice/ Jízdní řád
- 222 - Blansko, aut. st. - Blansko, DSB slévárna/ Jízdní řád
- 405 - Zastávka, železniční stanice - Nemocnice Bohunice/ Jízdní řád
- 660 - Kyjov, aut. st. - Dambořice/ Jízdní řád
- 50 - Mariánské náměstí - Zoologická zahrada/ Jízdní řád
- 441 - Hrotovice, autobusové nádraží - Moravský Krumlov, železniční stanice/ Jízdní řád
- 165 - Pohořelice, náměstí - Hustopeče, autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 505 - Židlochovice, železniční stanice - Ořechovská/ Jízdní řád
- 641 - Bučovice, u školy - Mouřínov/ Jízdní řád
- 902 - Hodonín, Nesyt, farma - Hodonín, Bažantnice, penzion/ Jízdní řád