Linka 75
Slatina, nádraží - Bílovice nad Svitavou, žel. stanice
IDS JMK
Jízdní řád a zastávky IDS JMK 75 autobus (Aktualizováno)
75 autobus (Areál Slatina) má 23 zastávek odjíždí z Obřany, Sídliště a končí v Areál Slatina.
Vyberte 75 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Areál Slatina (23 zastávek)
Obřany, Sídliště
Bílovická
Hlaváčova
Čtvery Hony
Obřanská - U Školy
Proškovo Náměstí
Maloměřický Most
Tomkovo Náměstí
Židenice, Kasárna
Stará Osada
Dělnický Dům
Podlomní
Špačkova
Bělohorská
Podstránská
Černovičky
Vlárská
Ericha Roučky
POD Tuřankou
Černovická Terasa I
Černovická Terasa II
Areál Slatina
Areál Slatina
75 Často kladené dotazy
V kolik začne 75 autobus fungovat?
Služby na 75 autobus začínají v 05:01 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik přestává 75 autobus fungovat?
Služby na 75 autobus končí v 21:49 dne neděle, pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek, sobota.
V kolik dorazí 75 autobus?
Kdy přijde linka Slatina, nádraží - Bílovice nad Svitavou, žel. stanice autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Slatina, nádraží - Bílovice nad Svitavou, žel. stanice autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 75 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 75. autobus zastávka.
75 autobus Jízdní řád
75 autobus cesta funguje každý den. Pravidelný jízdní řád: 05:01 - 21:49
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 05:01 - 21:49 | 18 - 285 |
út | 05:01 - 21:49 | 18 - 285 |
st | 05:01 - 21:49 | 18 - 285 |
čt | 05:01 - 21:49 | 18 - 285 |
pá | 05:01 - 21:49 | 18 - 285 |
so | 21:49 | Jediný odjezd |
ne | 21:49 | Jediný odjezd |
Provozní upozornění pro IDS JMK autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 75 (od Obřany, Sídliště), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 75 v reálném čase. (Areál Slatina) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o IDS JMK.
Jízdné za linku 75 autobus
Ceny IDS JMK 75 (Areál Slatina) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek IDS JMK najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách IDS JMK.
75 (IDS JMK)
První zastávka 75 autobus cesty je Obřany, Sídliště a poslední zastávka je Areál Slatina. 75 (Areál Slatina) je v provozu během každý den.
Další informace: 75 má 23 zastávek a celková doba cesty je zhruba 17 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí IDS JMK navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Brno, a pomůže vám najít nejbližší 75 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 75 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 75 sledovač autobus v reálném čase
Sledujte linku 75 (Areál Slatina) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 75 autobus nebo živou aplikaci pro sledování IDS JMK autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro IDS JMK nebo plánovač výletů pro tramvaj, vlak, autobus, trajekt nebo trolejbus a naplánujte si trasu kolem Brno. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro IDS JMK a jakýkoli autobus, včetně linky 75, v Brno
IDS JMK linky v Brno
- 55 - Mariánské údolí - Židenice, nádraží/ Jízdní řád
- 445 - Moravský Krumlov, autobusové nádraží - Miroslav, autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 259 - Doubravice, nám. - Boskovice, aut.st./ Jízdní řád
- E76 - Hlavní nádraží - Letiště Tuřany - terminál/ Jízdní řád
- 933 - Veselí nad Moravou, Hutník, u školy - Žeravice, obecní úřad/ Jízdní řád
- 661 - Kyjov, aut. st. - Násedlovice/ Jízdní řád
- 510 - Modřice, Olympia - Radostice, sokolovna/ Jízdní řád
- 751 - Lysovice, obecní úřad - Vyškov, Autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 250 - Boskovice, hřbitov - Černá Hora, nám./ Jízdní řád
- E50 - Kamechy - Areál Slatina/ Jízdní řád
- 571 - Valtice, aut. st. - Břeclav, autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 159 - Rohatec, Soboňky - Mutěnice, škola/ Jízdní řád
- 801 - Znojmo, Hradiště, sýpka - Znojmo, Nemocnice/ Jízdní řád
- 52 - Ríšova - Mendlovo náměstí/ Jízdní řád
- 111 - Chrlice, nádraží - Hlavní nádraží/ Jízdní řád
- 211 - Bílovice nad Svitavou, Soběšická - Bílovice nad Svitavou, Soběšická/ Jízdní řád
- 221 - Blansko, Okružní - Blansko, Písečná, penzion/ Jízdní řád
- 74 - Újezd u Brna, městský úřad - ÚAN Zvonařka/ Jízdní řád
- N94 - Bílovice nad Svitavou, žel. stanice - Modřice, Olympia/ Jízdní řád
- 644 - Kojátky, Šardičky - Bučovice, aut. st./ Jízdní řád