Linka 43
Královo Pole, nádraží - Klarisky
IDS JMK
Jízdní řád a zastávky IDS JMK 43 autobus (Aktualizováno)
43 autobus ה má 12 zastávek odjíždí z Královo Pole, Nádraží a končí v Klarisky.
Vyberte 43 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Klarisky (12 zastávek)
Královo Pole, Nádraží
Mojmírovo Náměstí
Högrova
Moskalykova
Sadová
Hamerláky
Myslivecký Stadion
Útěchovská
Dohnalova
Na Kovárně
Rozárka
Klarisky
43 Často kladené dotazy
V kolik dorazí 43 autobus?
Kdy přijde linka Královo Pole, nádraží - Klarisky Autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Královo Pole, nádraží - Klarisky Autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Funguje linka 43 autobus společnosti IDS JMK na Den práce / Prvního máje and Den vítězství v Evropě?
Provozní doba 43 autobus na Den práce / Prvního máje and Den vítězství v Evropě se může změnit. Další podrobnosti najdete v aplikaci Moovit.
Je někde 43 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 43. autobus zastávka.
43 autobus Jízdní řád
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
ne | Nefunguje | Nefunguje |
po | Nefunguje | Nefunguje |
út | Nefunguje | Nefunguje |
st | Nefunguje | Nefunguje |
čt | Nefunguje | Nefunguje |
pá | Nefunguje | Nefunguje |
so | Nefunguje | Nefunguje |
Provozní upozornění pro IDS JMK autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 43 (od Královo Pole, Nádraží), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 43 v reálném čase. (Klarisky) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o IDS JMK.
Jízdné za linku 43 autobus
Ceny IDS JMK 43 (Klarisky) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek IDS JMK najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách IDS JMK.
43 (IDS JMK)
První zastávka 43 autobus cesty je Královo Pole, Nádraží a poslední zastávka je Klarisky. 43 (Klarisky) je v provozu během null.
Další informace: 43 má 12 zastávek a celková doba cesty je zhruba 15 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí IDS JMK navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Brno, a pomůže vám najít nejbližší 43 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 43 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 43 sledovač Autobus v reálném čase
Sledujte linku 43 (Klarisky) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 43 autobus nebo živou aplikaci pro sledování IDS JMK autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro IDS JMK nebo plánovač výletů pro Tramvaj, Vlak, Autobus, Trajekt nebo Trolejbus a naplánujte si trasu kolem Brno. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro IDS JMK a jakýkoli autobus, včetně linky 43, v Brno
43 - Alternativní cíle
IDS JMK linky v Brno
- N97 - Líšeň, hřbitov - Jírovcova/ Jízdní řád
- 817 - Znojmo, autobusové nádraží - Vranov nad Dyjí, Zámecký hotel/ Jízdní řád
- 332 - Lomnice, náměstí - Tišnov, železniční stanice/ Jízdní řád
- 809 - Znojmo, nám.Komenského - Znojmo, Popice, u kostela/ Jízdní řád
- 251 - Rájec-Jestřebí, železniční stanice - Jevíčko, nám./ Jízdní řád
- 166 - Brankovice, železniční stanice - Vyškov, Autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 301 - Královo Pole, nádraží - Bystré, městský úřad/ Jízdní řád
- 802 - Znojmo, Nemocnice - Znojmo, Nesachleby/ Jízdní řád
- 807 - Znojmo, Koželužská, u mostu - Znojmo, Mramotice, u čekárny/ Jízdní řád
- 585 - Valtice, aut. st. - Mikulov, železniční stanice/ Jízdní řád
- 152 - Blansko, aut. st. - Kuřim, železniční stanice/ Jízdní řád
- 440 - Moravský Krumlov, průmyslová zóna - Moravský Krumlov, železniční stanice/ Jízdní řád
- 255 - Boskovice, aut.st. - Letovice, železniční stanice/ Jízdní řád
- 272 - Letovice, u školy - Velké Opatovice, aut.st./ Jízdní řád
- 632 - Slavkov u Brna, žel. st. - Bučovice, aut. st./ Jízdní řád
- 224 - Blansko, aut. st. - Blansko, Hořice/ Jízdní řád
- 210 - Bílovice nad Svitavou, žel. stanice - Hostěnice, obecní úřad/ Jízdní řád
- 159 - Rohatec, Soboňky - Mutěnice, škola/ Jízdní řád
- 504 - Pohořelice, náměstí - Ústřední hřbitov/ Jízdní řád
- 561 - Břeclav, Charvátská N. Ves, Obránců míru - Břeclav, Gumotex/ Jízdní řád