Linka 48
Ostrava, Zábřeh, Pískové Doly
Dopravní podnik Ostrava a.s.
Jízdní řád a zastávky Dopravní podnik Ostrava a.s. 48 autobus (Aktualizováno)
48 autobus (Ostrava, Zábřeh, Pískové Doly) má 15 zastávek odjíždí z Hrabová, Prům. Zóna Jih a končí v Zábřeh, Pískové Doly.
Vyberte 48 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Ostrava, Zábřeh, Pískové Doly (15 zastávek)
Hrabová, Prům. Zóna Jih
Hrabová, Prům. Zóna Střed
Hrabová, Prům. Zóna Sever
Hrabová, Tesco
Hrabůvka, Benzina
Hrabůvka, Kostel
Hrabůvka, Poliklinika
Hrabůvka, Náměstí Ostrava-Jih
Hrabůvka, Sámova
Zábřeh, Hotel Bělský Les
Zábřeh, Nám. Snp
Zábřeh, Kotva
Zábřeh, Obchodní Centrum
Zábřeh, Závoří
Zábřeh, Pískové Doly
48 Často kladené dotazy
V kolik začne 48 autobus fungovat?
Služby na 48 autobus začínají v 06:11 dne neděle, sobota.
V kolik přestává 48 autobus fungovat?
Služby na 48 autobus končí v 01:10 dne neděle, pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek, sobota.
V kolik dorazí 48 autobus?
Kdy přijde linka Ostrava, Zábřeh, Pískové Doly autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Ostrava, Zábřeh, Pískové Doly autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 48 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 48. autobus zastávka.
48 autobus Jízdní řád
48 autobus cesta funguje každý den. Pravidelný jízdní řád: 14:13 - 01:10
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 14:13 - 01:10 | 38 |
út | 14:13 - 01:10 | 38 |
st | 14:13 - 01:10 | 38 |
čt | 14:13 - 01:10 | 38 |
pá | 14:13 - 01:10 | 38 |
so | 06:11 - 01:10 | 1139 |
ne | 06:11 - 01:10 | 1139 |
Provozní upozornění pro Dopravní podnik Ostrava a.s. autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 48 (od Hrabová, Prům. Zóna Jih), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 48 v reálném čase. (Ostrava, Zábřeh, Pískové Doly) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o Dopravní podnik Ostrava a.s..
Jízdné za linku 48 autobus
Ceny Dopravní podnik Ostrava a.s. 48 (Ostrava, Zábřeh, Pískové Doly) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek Dopravní podnik Ostrava a.s. najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách Dopravní podnik Ostrava a.s..
48 (Dopravní podnik Ostrava a.s.)
První zastávka 48 autobus cesty je Hrabová, Prům. Zóna Jih a poslední zastávka je Zábřeh, Pískové Doly. 48 (Ostrava, Zábřeh, Pískové Doly) je v provozu během každý den.
Další informace: 48 má 15 zastávek a celková doba cesty je zhruba 25 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí Dopravní podnik Ostrava a.s. navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Ostrava, a pomůže vám najít nejbližší 48 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 48 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 48 sledovač autobus v reálném čase
Sledujte linku 48 (Ostrava, Zábřeh, Pískové Doly) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 48 autobus nebo živou aplikaci pro sledování Dopravní podnik Ostrava a.s. autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro Dopravní podnik Ostrava a.s. nebo plánovač výletů pro autobus, tramvaj, vlak nebo trolejbus a naplánujte si trasu kolem Ostrava. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro Dopravní podnik Ostrava a.s. a jakýkoli autobus, včetně linky 48, v Ostrava
48 - Alternativní cíle
- 48 - Ostrava, Hrabová, Prům. Zóna Jih / Jízdní řád
- 48 - Ostrava, Poruba, Opavská / Jízdní řád
- 48 - Ostrava, Hrabůvka, Poliklinika / Jízdní řád
- 48 - Ostrava, Zábřeh, Kotva / Jízdní řád
- 48 - Ostrava, Poruba, Duha / Jízdní řád
- 48 - Ostrava, Zábřeh, Závoří / Jízdní řád
- 48 - Ostrava, Hrabová, Tesco / Jízdní řád
- 48 - Ostrava, Hrabová, Prům. Zóna Sever / Jízdní řád
- 48 - Ostrava, Hrabůvka, Kostel / Jízdní řád
- 48 - Ostrava, Hrabůvka, Poliklinika / Jízdní řád
Dopravní podnik Ostrava a.s. linky v Ostrava
- 56 - Mor. Ostrava, Důl Jindřich - Hlučín, Darkovičky/ Jízdní řád
- 49 - Poruba, Opavská - Ostrava, Michálkovice/ Jízdní řád
- AE - Mor. Ostrava, Hornopolní - Mošnov, Airport Nádraží/ Jízdní řád
- 57 - Ostrava, Hulváky - Kunčice, Nová Huť Jižní Brána/ Jízdní řád
- 64 - Klimkovice, Hýlov, Sanatoria - Svinov, Mosty/ Jízdní řád
- 97 - Ostrava, Hranečník - Petřvald, Pošta/ Jízdní řád
- 96 - Hrabůvka, Poliklinika - Zábřeh, Korýtko/ Jízdní řád
- 62 - Kunčice, Nová Huť Jižní Brána - Hrabůvka, Sámova/ Jízdní řád
- 34 - Mor. Ostrava, Důl Jindřich - Hlučín, Aut. Nádr./ Jízdní řád
- 52 - Mor. Ostrava, Důl Jindřich - Šilheřovice, Paseky/ Jízdní řád
- 43 - Poruba, Opavská - Svinov, Nádraží/ Jízdní řád
- 98 - Petřkovice, Náměstí - Petřkovice, Nordpól/ Jízdní řád
- X58 - Ostrava, Plesná - Plesná, Plesenka/ Jízdní řád
- 79 - Svinov, Dubí - Svinov, Nádraží/ Jízdní řád
- 78 - Poruba, Opavská - Hrabová, Prům. Zóna Jih/ Jízdní řád
- 23 - Bohumín, Záblatí, Střed - Ostrava, Hranečník/ Jízdní řád
- 83 - Mor. Ostrava, Hornopolní - Mošnov, Airport Nádraží/ Jízdní řád
- 37 - Poruba, Studentské Koleje - Mor. Ostrava, Úan/ Jízdní řád
- 46 - Ostrava, Polanka - Ostrava, Krásné Pole/ Jízdní řád
- 67 - Mor. Ostrava, Důl Jindřich - Hlučín, Aut. Nádr./ Jízdní řád