Linka 51
Zoologická zahrada - Ústřední hřbitov
IDS JMK
Jízdní řád a zastávky IDS JMK 51 autobus (Aktualizováno)
51 autobus ה má 40 zastávek odjíždí z Zoologická Zahrada a končí v Ústřední Hřbitov.
Vyberte 51 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Ústřední Hřbitov (40 zastávek)
Zoologická Zahrada
Náměstí 28. Dubna
Vondrákova
Wollmanova
Ondrouškova
Ečerova
Ruda
Žebětínský Rybník
Drdy
Křivánkovo Náměstí
Žebětín, Hřbitov
Borovník
Troubsko, Veselka
Popůvky, Vintrovna
Popůvky, Náves
Troubsko, Obecní Úřad
Troubsko, Kaplička
Troubsko, Nová
Pražská
Skalní
Jemelkova
Svážná
Nemocnice Bohunice
POD Nemocnicí
Osová
Kosmonautů
Svah
Čermákova
Točná
POD Dálnicí
Ostopovice, Branky
Ostopovice, Náměstí
Ostopovice, Rozcestí
Ostopovice, Smyčka
Moravany, Hlavní
Moravany, Bohunická Cesta
Rozhraní
Ořechovská
Heršpická
Ústřední Hřbitov
51 Často kladené dotazy
V kolik začne 51 autobus fungovat?
Služby na 51 autobus začínají v 05:11 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik přestává 51 autobus fungovat?
Služby na 51 autobus končí v 17:11 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik dorazí 51 autobus?
Kdy přijde linka Zoologická zahrada - Ústřední hřbitov Autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Zoologická zahrada - Ústřední hřbitov Autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 51 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 51. autobus zastávka.
51 autobus Jízdní řád
51 autobus cesta funguje v pondělí až pátek. Pravidelný provoz: 05:11 - 17:11
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 05:11 - 17:11 | 60 |
út | 05:11 - 17:11 | 60 |
st | 05:11 - 17:11 | 60 |
čt | 05:11 - 17:11 | 60 |
pá | 05:11 - 17:11 | 60 |
so | Nefunguje | Nefunguje |
ne | Nefunguje | Nefunguje |
Provozní upozornění pro IDS JMK autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 51 (od Zoologická Zahrada), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 51 v reálném čase. (Ústřední Hřbitov) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o IDS JMK.
Jízdné za linku 51 autobus
Ceny IDS JMK 51 (Ústřední Hřbitov) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek IDS JMK najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách IDS JMK.
51 (IDS JMK)
První zastávka 51 autobus cesty je Zoologická Zahrada a poslední zastávka je Ústřední Hřbitov. 51 (Ústřední Hřbitov) je v provozu během víkendy.
Další informace: 51 má 40 zastávek a celková doba cesty je zhruba 76 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí IDS JMK navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Brno, a pomůže vám najít nejbližší 51 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 51 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 51 sledovač Autobus v reálném čase
Sledujte linku 51 (Ústřední Hřbitov) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 51 autobus nebo živou aplikaci pro sledování IDS JMK autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro IDS JMK nebo plánovač výletů pro Tramvaj, Vlak, Autobus, Trajekt nebo Trolejbus a naplánujte si trasu kolem Brno. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro IDS JMK a jakýkoli autobus, včetně linky 51, v Brno
51 - Alternativní cíle
IDS JMK linky v Brno
- 542 - Hustopeče, autobusové nádraží - Břeclav, Gumotex/ Jízdní řád
- 230 - Olomučany, točna - Blansko, aut. st./ Jízdní řád
- 271 - Velké Opatovice, aut.st. - Letovice, Kochov/ Jízdní řád
- 662 - Kobylí - Kyjov, aut. st./ Jízdní řád
- 333 - Tišnov, železniční stanice - Osiky, točna/ Jízdní řád
- 807 - Znojmo, Koželužská, u mostu - Znojmo, Mramotice, u čekárny/ Jízdní řád
- 904 - Hodonín, autobusové nádraží - Hodonín, hřbitov/ Jízdní řád
- 806 - Znojmo, Vančurova DPS - Znojmo, Přímětice, točna/ Jízdní řád
- 903 - Hodonín, železniční stanice - Hodonín, Bažantnice, penzion/ Jízdní řád
- 68 - Myslivna - Šumavská/ Jízdní řád
- 671 - Kyjov, nemocnice - Kyjov, Bohuslavice, železniční stanice/ Jízdní řád
- 568 - Břeclav, Poštorná, FOSFA - Břeclav, autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 569 - Břeclav, Stará Břeclav, křižovatka Ladná - Břeclav, Charvátská N. Ves, Obránců míru/ Jízdní řád
- 77 - Úzká - Slatinka/ Jízdní řád
- 564 - Břeclav, Stará Břeclav, křižovatka Ladná - Břeclav, Městský hřbitov/ Jízdní řád
- 650 - Koryčany, závod - Bohdalice-Pavlovice, Bohdalice/ Jízdní řád
- 550 - Velké Pavlovice, autobusové nádraží - Mikulov, železniční stanice/ Jízdní řád
- E50 - Kamechy - Areál Slatina/ Jízdní řád
- XS4 - Střelice - Náměšť nad Oslavou, autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 274 - Letovice, u školy - Horní Poříčí/ Jízdní řád