Linka 512
Karviná, Fryštát, Aut. Nádr.
Transdev Slezsko a.s.
Jízdní řád a zastávky Transdev Slezsko a.s. 512 autobus (Aktualizováno)
512 autobus (Karviná, Fryštát, Aut. Nádr.) je okružní linka s 20 zastávkami s odjezdem z Karviná, Fryštát, Aut. Nádr..
Vyberte 512 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Karviná, Fryštát, Aut. Nádr. (20 zastávek)
Karviná, Fryštát, Aut. Nádr.
Karviná, Nové Město, Čsad
Karviná, Nové Město, Gymnázium
Karviná, Nové Město, U Bažantnice
Karviná, Nové Město, Úřad Práce
Karviná, Nové Město, Osvobození
Karviná, Nové Město, Obchodní Dům
Karviná, Fryštát, Univerzita
Karviná, Ráj, Nemocnice
Karviná, Ráj, Kosmonautů
Karviná, Mizerov, Urnový Háj
Karviná, Hranice, Poliklinika
Karviná, Hranice, Rehab. Sanatorium
Karviná, Hranice, Škola
Karviná, Hranice, Okružní
Karviná, Hranice, Pekárna
Karviná, Nové Město, Osvobození
Karviná, Nové Město, Stadion Házené
Karviná, Nové Město, Čsad
Karviná, Fryštát, Aut. Nádr.
512 Často kladené dotazy
V kolik začne 512 autobus fungovat?
Služby na 512 autobus začínají v 03:50 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik přestává 512 autobus fungovat?
Služby na 512 autobus končí v 22:35 dne neděle, sobota.
V kolik dorazí 512 autobus?
Kdy přijde linka Karviná, Fryštát, Aut. Nádr. autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Karviná, Fryštát, Aut. Nádr. autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 512 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 512. autobus zastávka.
512 autobus Jízdní řád
512 autobus cesta funguje každý den. Pravidelný jízdní řád: 03:50 - 23:41
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 03:50 - 23:41 | 20 - 60 |
út | 03:50 - 23:41 | 20 - 60 |
st | 03:50 - 23:41 | 20 - 60 |
čt | 03:50 - 23:41 | 20 - 60 |
pá | 03:50 - 23:41 | 20 - 60 |
so | 04:00 - 22:35 | 30 - 60 |
ne | 04:00 - 22:35 | 30 - 60 |
Provozní upozornění pro Transdev Slezsko a.s. autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 512 (od Karviná, Fryštát, Aut. Nádr.), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 512 v reálném čase. (Karviná, Fryštát, Aut. Nádr.) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o Transdev Slezsko a.s..
Jízdné za linku 512 autobus
Ceny Transdev Slezsko a.s. 512 (Karviná, Fryštát, Aut. Nádr.) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek Transdev Slezsko a.s. najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách Transdev Slezsko a.s..
512 (Transdev Slezsko a.s.)
První zastávka 512 autobus cesty je Karviná, Fryštát, Aut. Nádr. a poslední zastávka je Karviná, Fryštát, Aut. Nádr.. 512 (Karviná, Fryštát, Aut. Nádr.) je v provozu během každý den.
Další informace: 512 má 20 zastávek a celková doba cesty je zhruba 34 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí Transdev Slezsko a.s. navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Ostrava, a pomůže vám najít nejbližší 512 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 512 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 512 sledovač autobus v reálném čase
Sledujte linku 512 (Karviná, Fryštát, Aut. Nádr.) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 512 autobus nebo živou aplikaci pro sledování Transdev Slezsko a.s. autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro Transdev Slezsko a.s. nebo plánovač výletů pro autobus, tramvaj, vlak nebo trolejbus a naplánujte si trasu kolem Ostrava. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro Transdev Slezsko a.s. a jakýkoli autobus, včetně linky 512, v Ostrava
Transdev Slezsko a.s. linky v Ostrava
- 410 - Havířov, Šumbark, točna Lidická – Havířov, Podlesí, Těšínská – Havířov, Dolní Datyně, točna J. Kotase/ Jízdní řád
- 403 - Havířov, Podlesí, aut. nádr. – Petřvald, Březiny/ Jízdní řád
- 407 - Havířov, Podlesí, aut. nádr. – Havířov, Šumbark, M. Pujmanové/ Jízdní řád
- 404 - Havířov, Podlesí, aut. nádr. – Havířov, Šumbark, točna Lidická/ Jízdní řád
- 406 - Havířov, Podlesí, aut. nádr. – Havířov, Pr. Suchá, žel. st. – Horní Suchá, Pašůvka/ Jízdní řád
- 414 - Havířov. Šumbark, točna Lidická – Havířov, Podlesí, Těšínská – Havířov, Dolní Datyně, točna J. Kotase/ Jízdní řád
- 415 - Havířov, Podlesí, aut. nádr. – Havířov, Šumbark, točna Petřvaldská/ Jízdní řád
- 420 - Havířov, Podlesí, aut. nádr. – Těrlicko, obecní úřad – Horní Bludovice, Záguří – Těrlicko, Zelené Město u Goduly/ Jízdní řád
- 421 - Havířov, Podlesí, aut. nádr. – Havířov, Město, Jitřenka – Havířov, Pr. Suchá, žel. st./ Jízdní řád
- 514 - Ráj – Nové Město – Fryštát – Staré Město/ Jízdní řád
- 402 - Havířov, Šumbark, točna Lidická – Šenov, ČSAD – Albrechtice, žel. st. – Stonava, sídl. Nový svět/ Jízdní řád
- 501 - Lazy, u Kornase – Město, nám – Poruba – Zátiší – Lutyně – Dětmarovice/ Jízdní řád
- 401 - Havířov, Šumbark, točna 2. etapa – Horní Suchá, Pašůvka/ Jízdní řád
- 504 - Lazy, u Kornase – Město, nám. – Poruba, škola – Lutyně – Dětmarovice, žel. st./ Jízdní řád
- 409 - Havířov, Podlesí, aut. nádr. – Havířov, Šumbark, točna Petřvaldská/ Jízdní řád
- 411 - Havířov, Podlesí, aut. nádr. – Horní Bludovice, Adámek – Šenov, Lapačka/ Jízdní řád
- 417 - Havířov, Šumbark, točna Petřvaldská – Havířov, Podlesí, aut. nádr. – Těrlicko, obecní úřad – Těrlicko, Hradiště, U Stonávky/ Jízdní řád
- 519 - Fryštát – Nové Město – Ráj – Hranice – Ráj – Nové Město – Fryštát/ Jízdní řád
- 419 - Havířov, Město, obchodní dům – Havířov, Šumbark, točna 2. etapa/ Jízdní řád
- 511 - Staré Město – Fryštát – Nové Město – Hranice – Mizerov – Ráj – Nové Město – Fryštát/ Jízdní řád